Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nacionālā apvienība grib strādāt domē "Saskaņas" vietā


atlikušas 250 zīmes


Nacionālā apvienība grib strādāt domē "Saskaņas" vietā (45) Nacionālās apvienības programmas un deputātu kandidātu prezentācija

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 11. aprīlī, 2017 | BIRKAS: Nacionālā apvienība , Diāna Švānberga , Artūrs Butāns , vēlēšanas , Gaidis Bērziņš , Raivis Dzintars
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Otrdien, 11.aprīlī, Liepājas latviešu biedrības namā ar savu vēlēšanu programmu un deputātu kandidātu sarakstu žurnālistus iepazīstināja Nacionālās apvienības (NA) Liepājas nodaļa.

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Liepājas domes vēlēšanām piedāvā sarakstu ar 18 kandidātiem, kurā ar pirmo numuru startē apvienības Liepājas mēra kandidāte Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas vecākā inspektore Diāna Švānberga. Iepriekšējās vēlēšanās ar pirmo numuru startējušais Raivis Blumfelds Liepājā nekandidēs, jo pārcēlies uz dzīvi Rīgā. Sarakstā nav arī iepriekšējās vēlēšanās startējušais NA Liepājas nodaļas vadītāja Artūra Butāna (startē ar 2.numuru) vietnieks, uzņēmējs Mārtiņš Ceriņš, kurš nolēmis šoreiz vēlēšanās nekandidēt, jo ir pārāk aizņemts savā tiešajā darbā.

Preses konferencē klāt bija arī NA līdzpriekšsēdētāji Raivis Dzintars un Gaidis Bērziņš. Uzrunājot sanākušos preses pārstāvjus un daļu no klātesošajiem NA Liepājas nodaļas deputātu kandidātiem, Dzintars atzina, ka "Liepāja ir īpaša" ar to, ka te notikusi "ļoti liela netaisnība, ka NA nav pārstāvēta pašvaldībā". Arī Bērziņš uzsvēra, ka NA mērķi Liepājā ir ļoti ambiciozi – "strādāt domē "Saskaņas" vietā". "Tikai Liepājas partijai ir zināms, kādu iemeslu dēļ Liepājas domē ir šāda koalīcija," sacīja Bērziņš, piebilstot, ka Nacionālā apvienība šo situāciju ir gatava mainīt.

Savukārt Liepājas nodaļas vadītājs precizēja, ka NA Liepājas domē pretendē uz trim vietām, tām, ko šobrīd aizņem "Saskaņas" deputāti.

Cita starpā Butāns arī informēja, kā partijas reaģējušas uz NA Liepājas nodaļas vēlmi "vienot politiķus un vēlētājus", aicinot divas latviskās partijas parakstīt "apņemšanās memorandu" jaunievēlētajā domē "neveidot koalīciju ar partijām "Saskaņa" un "Liepājā kvadrātā", kopīgi stiprināt nacionālās intereses un valsts drošību". Liepājas partijas atbilde bijusi noraidoša, savukārt Jānis Vilnītis Latvijas Reģionu apvienības sarakstā startējošās biedrības "Liepājnieki" vārdā solījis sniegt atbildi līdz šās nedēļas beigām.

Nacionālā apvienība, kas šajās vēlēšanās startēs pavisam septiņdesmit pašvaldībās, pēc Dzintara sacītā, par savu priekšrocību uzskata to, ka tai nav jāmeklē sava identitāte, NA tā ir un paliek "latviska Latvija", centieni sekmēt demogrāfiskās situācijas uzlabošanos, valsts valodas pozīciju nostiprināšanu, valsts drošības risku pieauguma draudu mazināšanu. Bērziņš norādīja, ka vēl viena NA prioritāte ir "pievilcīgākas, konkurētspējīgākas uzņēmējdarbības vides radīšana". Pie NA nopelniem Bērziņš pieskaitīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atbalstītos Liepājas projektus, kā arī atbalstu jaunā cietuma būvniecībai, kas Liepājai sniegšot ap 400 jaunu darbavietu.

Diāna Švānberga iepazīstināja ar NA sagatavoto vēlēšanu programmu, kas esot saskaņota ar jau apstiprināto pilsētas attīstības programmu, bet Butāns – ar deputātu kandidātu sarakstu, kas esot "spēcīgākais, kādu NA līdz šim Liepājā piedāvājusi".

Kā uzsvēra Švānberga, Dzintars un Bērziņš, NA mērķis nav strādāt opozīcijā, bet arī – ne būt pie varas "par katru cenu". Esot opozīcijā apvienība, protams, nevarēs īstenot visus savus mērķus, bet tā var būt daudz aktīvāka, kaut vai informējot sabiedrību, nekā to dara pašreizējā opozīcija, atzina Švānberga.

NA Liepājas nodaļas priekšvēlēšanu programmā akcentēti uzdevumi, kas veicami tautsaimniecības un pilsētvides sakārtošanā, ģimeņu atbalstam, sociālajā un veselības aprūpes jomā, izglītībā, kultūrā, sportā, tūrismā, vides, kā arī drošības jomā. Ar pilnu programmas tekstu var iepazīties NA mājaslapā.

Nacionālās Apvienības "Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" kandidātu saraksts 2017.gada Liepājas domes vēlēšanām
1.Diāna Švānberga, Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas vecākā inspektore;  Liepājas sporta bridža kluba valdes locekle
2.Artūrs Butāns, NA Liepājas nodaļas vadītājs; SIA "Pepino" valdes loceklis; SIA "Kursas putni" valdes priekšsēdētājs; SIA KA8 bārmenis
3.Daina Vanaga, VSIA "Liepājas simfoniskais orķestris" Mārketinga un komunikācijas daļas vadītāja; biedrības "Ziemupīte" valdes locekle
4.Līga Zvaigzne, sertificēta supervizore; Liepājas pilsētas domes Sociālais dienesta sociālā darbiniece; nodibinājuma "Fonds Agape" sociālā darbiniece; DZĪB "Dzintars 86" valdes priekšsēdētāja
5.Aivars Brālis, Liepājas domes sociālo lietu komisijas loceklis; Liepājas pensionāru biedrības priekšsēdētāja vietnieks
6. Juris Leimants, kvalitātes vadības speciālists; Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas inspektors
7.Normunds Dzintars, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotājs; Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības biedrs; Latvijas Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas valdes loceklis; Latvijas Lietišķās valodniecības asociācijas valdes loceklis
8.Daumants Vidiņš, Latvijas radio, laika ziņu žurnālists; tūristu grupu vadītājs, gids.
9.Edmons Gruduls, angļu valodas skolotājs Liepājas Ezerkrasta sākumskolā un SIA "Valodu Vēstniecība"
10.Uldis Rolavs, uzņēmējs, biedrības "Liepājas ezeri" valdes loceklis
11.Maruta Eistere, Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" struktūrvienības "Liepājas muzejs" galvenā muzejpedagoģe.
12.Gints Purgailis, Liepājas pop/rok skolas dibinātājs
13. Signe Kajaka, SIA "Augmentum"  valdes priekšsēdētāja, ēku energoefektivitātes eksperte un ES projektu fondu vadītāja.
14.Randa Misāne, NBS Liepājas valodu skolas angļu valodas pasniedzēja
15.Inese Ozoliņa, biedrības "Liepājas Sirds skola" dibinātāja
16.Henrijs Zands, pašnodarbināta persona, LLU students
17.Sigita Leimante, SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", vecmāte; Liepājas Raiņa 6.vidusskola – medmāsa; Rīgas Stradiņu universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas pasniedzēja; Daudzbērnu ģimenes apvienības "Dēkla" padomes locekle
18.Aivis Neimanis, SIA "De Papilio" valdes priekšsēdētājs; biedrības "Pagastmāja" valdes loceklisAttēli:

Sludinājums

gribēt
17:01 | 11/04/17
ZIŅOT
(-4)
(21)
+

nav kaitīgi)))

Jajeblonskijs
17:08 | 11/04/17
ZIŅOT
(-4)
(18)
+

Ir apmēram 3 promiles. Lai balsotu par šito kaksi - vajag vel 3 promils pieliet klāt.

liepājnieks
21:15 | 11/04/17
ZIŅOT
(-5)
(18)
+

Nebalsošu par politisko mauku partiju.

Ceplis
17:12 | 11/04/17
ZIŅOT
(-4)
(13)
+

Tas ir galvenais mērķis 18 kandidātus sarakstā dabūt?

Roberts
17:18 | 11/04/17
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Varbūt arī Liepājas partijas vietā?

https://youtu.be/rT9SXB3KbsQ
17:18 | 11/04/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

https://youtu.be/rT9SXB3KbsQ

paceplis
17:47 | 11/04/17
ZIŅOT
(-4)
(23)
+

jau tas vien, ka šī saraksta vadītāji aicina uz sadarbību ar Seska partiju(kuras valdīšanas 20 gados vienkāršam latviešu vēlētājam dzīve Liepājā kļuvusi sliktāka, nozīmē to, ka par šiem balsot nedrīkst!)

A ko tu gribi
17:50 | 11/04/17
ZIŅOT
(-15)
(7)
+

ar Agešinu kopā ko! Kangars esi.

mellais bruņinieks
20:52 | 11/04/17
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Ahā, tātad ar Hadaru var,bet ar agešinu-tad kangars

kaut kas neticams
18:04 | 11/04/17
ZIŅOT
(-5)
(22)
+

Ko tā inspektore ir paveikusi, ja grib vadīt pilsētu? Nav mazliet putni galvā ieperinājušies? Kur var iepazīties ar viņas sasniegumiem? Vai tiešām kāds par viņu balsotu?

pretigi
18:35 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Tā inspektore ir paveikusi to ka nekaunigi stādijusi protokolus cilvēkiem ,kuri nav bijuši pie vainas nezināšanas d\eļ

to vietējais
20:55 | 11/04/17
ZIŅOT
(-5)
(15)
+

Vai tev nešķiet, ka Liepāja jau ir pietiekoši sačakarēta? Vai tiešām mēs varam atļauties pielaist pie vadīšanas cilvēciņu, par kura spējām un ievērojamiem sasniegumiem nekas nav zināms? Lai pavisam pilsētu nogremdē? Spēlēties un eksperimentēt var smilšu kastē, ne jau pie pilsētas vadības stūres!

Vietējais
19:32 | 11/04/17
ZIŅOT
(-12)
(4)
+

Tu ko esi izdarījis? Kur ir tavi panākumi?
Ja nav bijis pie stūres nevar parādīt vadītprasmi.
Te ir pareizā nostāja Par Latvisku Liepāju un bez kangariem un komunistu atraugām.

Snoudens
20:09 | 11/04/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Katrā rasolā jābūt visa kā pa druskai. Tā ari Liepājas Domē. Sanāks gudrās galvas un pacels pilsētu! Bet scenārijs būs vecs - atkal kašķēsies!

Ješka parastais
20:17 | 11/04/17
ZIŅOT
(-0)
(22)
+

It kā jau latviska Latvija ļoti laba doma,bet nu šie izpildītāji,vairāk raujas uz domi lai ieņemtu vēzīša pozu Seska priekšā cerot uz kādu drupaču no kungu galda,Man, kā makšķerniekam īpaši nekaunīga liekas džentelmeņa no Liepājas ezeriem kandidēšana.korupcijas līmenis šajā organizācija pārsniedz jebkādas robežas.

Imants pietur
20:45 | 11/04/17
ZIŅOT
(-15)
(4)
+

Hmm.. Purgaiļa dēļ visticamāk par NA arī varētu balsot.

Y
21:09 | 11/04/17
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Esmu pārliecināts, ka NA spicei Latvijā ir problēmas ar pielaidi Valsts noslēpumiem.

Y
21:09 | 11/04/17
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Esmu pārliecināts, ka NA spicei Latvijā ir problēmas ar pielaidi Valsts noslēpumiem.

Zonne
21:11 | 11/04/17
ZIŅOT
(-3)
(12)
+

Smagos noziegumos asūdzētā Lemberga pakalpiņu partija.

Ivars
21:33 | 11/04/17
ZIŅOT
(-6)
(16)
+

Vai tad Līgavas skapja vedējs Rasnač nebija kopā nacionālo glumekli Dzintaru- Lemberga pakalpiņu, atbraucis uz šo saietu.

Ritvars
21:35 | 11/04/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Par to vēzīša pozu trāpīts desmitniekā.

Tas pats
21:59 | 11/04/17
ZIŅOT
(-11)
(4)
+

Vanaga, Neimanis, Eistere, Purgailis. Par kultūras cilvēkiem nav aizmirsts, tas priecē.

atkarībnieks
10:59 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Neimanim ir reālas problēmas. Vienīgais Purgailis kaut ko pats spēj.

Īpaši
00:02 | 12/04/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Jau ar atkarībām sirstošais Neimanis ir tas kultūras cilvēks.

jrx
22:04 | 11/04/17
ZIŅOT
(-21)
(6)
+

NA saraksts izskatās sabalansēts, spēcīgs. Prieks, ka parādās jaunas sejas. Jāvēl veiksme, lai izdodas.

ilzee
22:17 | 11/04/17
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Un foršais angļu valodas skolotājs arī !!! EDMON LAI VEICAS !!!

Vecais onka
22:57 | 11/04/17
ZIŅOT
(-5)
(12)
+

Nu šitie jau galīgi garām,tā pat kā Saskaņa!

koijots
23:19 | 11/04/17
ZIŅOT
(-4)
(15)
+

Jopčik, šitiem bārmenis sarakstā!!! Cik šo sugu zinu, tad bārmeņi tādi glumi, slidīgi tipiņi. Krievu laiku bārmeņi un oficianti bariem salīda politiķos deviņdesmito gadu sākumā un slauca valsti kā agrāk savus klientus.

;)
01:31 | 12/04/17
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Tā tak bijusī Jāņa Gaiļa brūte.

D
01:54 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

D......

propper
06:31 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

11.04.2017
18:52
Ziņot

Janis Murans

Pie varas ir ,,pelēkie kardināli,,,kas ir valsti un iedzīvotājus apkrāpuši un uz to rēķina iedzīvojušies. Tad dabujusi sev vēlamus ierēdņus (ne jau no kompetences viedokļa ) ,KURUS IZMANTO arī kā drošu vēlētāju kontingentu ,kas garantē pozitīvu vēlēšanu iznākumu.Ierēdņiem taču nav citu iespēju (var zaudēt darbu)..!
Ne uz vienu no esošajām partijām nav ticibas ! Ne uz vienu nevar palauties ! Latvija pie varas Partiju "kolhozs" ar maksligi raditu partiju varas sistemu ar liekuliem un pašu labumu meklētājiem ,kas piespradzejusies pie valsts siles un ne ar kadu speku vinus no turienes neatrausi ! ! Cilvēkiem nav ticibas valdibai , nav drošības par nākotni ! Cilveki ir nogurusi , cilveki neredz izeju , lai izdzivotu , beg projam no Latvijas ! ! Valsti valda korupcija ,liekuliba,bezatbildiba , neticiba esosai ,partiju raditai"valsts sistemai " ! Dzivo tikai valdiba ( partijas ) , korumpetie valsts ieredni un blezi ! Partijas Sev vajadzigo valdibu , sast

Jaunliepāja
22:26 | 16/04/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jāni, man jau Ivans Ivanovičs ziņoja ka tu ieradīsies ar uzdevumu. Nu bet ,rakstu gan nevajadzēja publicēt. Tauta nesapratīs. Nav pienācis vēl revolucionārais moments. Sveicini gaspažu . Krim naš! [javki starije] 5 kolona.

propper
06:33 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

vis raksts liepājniekos!

plānā
06:34 | 12/04/17
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

galdiņa urbēji!

Tā sanāk
08:27 | 12/04/17
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Tagad puse ģimnāzijas balsos Normundu Dzintaru!

otra puse
10:59 | 12/04/17
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Un otra puse par Helviju Valci

tda
08:37 | 12/04/17
ZIŅOT
(-3)
(12)
+

Palasījos viņu programmu. Reāli tukša un pliekana. Tāds patizls Seska programmas copy paste. Sola to pašu ko Seska komanda, pārmaiņu šiem nekādu nevajag. Ja jau šiem viss labi, tad jau labāk balsot par pašu Sesku nevis kaut kādiem galīgi neveiksmīgiem viņa atdarinātājiem.

kauns
08:51 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Šausmas ka tādas Diānas lien politikā

replika
16:40 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Tiešām uz kurieni mēs ejam ja varam kautvai iedomāties ka tādas Diānas ir politikā

Šausma
11:39 | 12/04/17
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Piekrītu, ka gan programma, gan kandidāti ir vienas šausmas. Butāna putni jau divus gadus kā nosprāguši, Diānas cigarešu dūmiem pietiek ar zemākās kategorijas ierēdnes algu , bet Aivītim guļamistabas griesti ir tik zemi, ka paģiru rītā var putras karoti aiz dzieda aizbāzt. Tu tas Vaiņodes Betmens ar savu skaidu veikalu ...
Tad jau, salīdzinot, Krafta manšafte vieš cerīgāku skatu, kaut arī tur ir vaimanas...

TASS paziņojums
11:40 | 12/04/17
ZIŅOT
(-7)
(3)
+

Jābalso par Knābistiem, šamie Seskus uz iesmiem grillēšot.

TASS paziņojums
11:40 | 12/04/17
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

Jābalso par Knābistiem, šamie Seskus uz iesmiem grillēšot.

ārprats
16:46 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Tās divas sievietes raibās drēbēs jau varēja tik traki nenoēst savas ciskas kas būs ja ievelēs Domē

dins
10:01 | 15/04/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Nost ar "saskaņu"- teroristu un kremļa fašistu d-laižām!!!

hmm
03:07 | 18/04/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un? Nost ar Saskanu un jaievel barmeni par meru?
Vai ari, tanti kas sava pelecigaja kantori pa visu dzivi nespeja absoluti neko sasniegt un ta ari palika ierindas darbinieks kads ir inspektors kas izraksta kvitis?
Un ko sads "pieredzejis" cilveks izdaris ar pilsetu? Ne sajegas par infrastrukturas attistibu kas pilsetai ir svarigakais, ne vaditaja prasmes, neka. Naudas jau vairak pilsetai nepaliks. Tad jau tiesam lai paliek Sesks, no ta vismaz zin ko var gaidit, ir eiropas naudas projektu rakstitaju komanda, cilveki ar pieredzi projektu vadiba, nevis revanšistu bars ar vienigo domu gazt saskanu kurai tapat reali nekadas teiksanas dome nav.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki