Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nākamajā gadā "Erasmus+" ietvaros varēs doties uz ASV


atlikušas 250 zīmes


Nākamajā gadā "Erasmus+" ietvaros varēs doties uz ASV

Otrdienā, 26. maijā, 2015 | BIRKAS: Erasmus , LiepU , studenti
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 27.maijā,  Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA) tiks parakstīts līgums, saskaņā ar kuru nākamajā studiju gadā "Erasmus+" ietvaros studenti varēs doties uz ASV.

Trešdien divpadsmit Latvijas augstskolu un koledžu amatpersonas, tai skaitā Liepājas Universitātes rektora p.i. Ieva Ozola, pulcēsies VIAA, lai parakstītu līgumus par svarīgu soli augstākās izglītības internacionalizācijas īstenošanā – jaunas "Erasmus+" aktivitātes uzsākšanu.

Tā augstākās izglītības iestādēm sniegs mobilitātes iespējas visā pasaulē.

Sākot no 1.jūnija, augstskolu un koledžu studenti un personāls "Erasmus+" apstiprināto projektu ietvaros varēs doties mobilitātē ne tikai uz Eiropas Savienības (ES) valstīm, ES kandidātvalstīm un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm, bet arī uz tādiem pasaules reģioniem kā Āzija, Ziemeļamerika, Latīņamerika, Dienvidāfrika un Rietumbalkāni.

Liepājas Universitātes pieteiktais "Erasmus+" programmas KA1 pamatdarbības projekts uz Amerikas Savienotajām Valstīm ir apstiprināts, kas nākamajā akadēmiskajā gadā LiepU personālam ļaus lasīt lekcijas un gūt jaunu pieredzi universitātēs ASV. Tāpat augstskola varēs uzņemt studentus un personālu no partnervalstu augstskolām ASV.

Projektus iesniedza 20 augstskolas, un, izvērtējot pieteikumu kvalitāti, VIAA apstiprināja 12 augstskolu projektus.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā institūcija par "Erasmus+" programmas īstenošanu Latvijā, savukārt  VIAA un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  nodrošina  programmas ieviešanu. Plašāka informācija par "Erasmus+" pieejama: http://www.erasmus-plus.lv/lat/ un http://viaa.gov.lv/lat/ek_izgl_programmas_iniciativas/erasmusplus/ .


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki