Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nakts patversmē šogad daudz jaunu klientu


atlikušas 250 zīmes


Nakts patversmē šogad daudz jaunu klientu (2)

Piektdienā, 18. janvārī, 2013 | BIRKAS: nakts patversme , Sandra Šulca , Flotes 7 , bezpajumtnieki
Izdrukāt Ziņot

Nakts patversmē šogad uzturas daudz jaunu klientu, kuri iepriekšējos gados patversmes pakalpojumus neizmantoja, aģentūru LETA informēja patversmes vadītāja Sandra Šulca.

Pašlaik patversmē uzturas 92 cilvēki. Patversmē ir 125 vietas, bet nepieciešamības gadījumā tur var uzturēties arī vairāk klientu. Pagaidām vēl ievērojams klientu pieplūdums nav konstatēts. "Vairāk klientu bija decembra sākumā, kad uzkrita pirmais sniegs. Tad katru dienu no jauna nāca iekšā pa trim līdz sešiem cilvēkiem," informēja Šulca. Daļa klientu patversmē nonāk no Liepājas Reģionālās slimnīcas, kur ārstējuši kāju pirkstu apsaldējumus.

Šogad novērojams problemātisku klientu pieplūdums - daļai klientu konstatēta pedikuloze jeb utainība. Bijuši arī divi atklātās tuberkulozes gadījumi - šie tuberkulozes slimnieki ievietoti ārstniecības iestādēs, bet visiem pārējiem patversmes iemītniekiem, kuriem pēdējā laikā nav pārbaudīta veselība, veikti plaušu rentgena izmeklējumi.

Šogad aktuāla ir arī alkoholisma problēma, taču patversmē netiek ielaistas personas, kas ir alkohola vai citu apreibinošu vielu iespaidā.

Liepājas nakts patversme atrodas Flotes ielā 7, Liepājā. Nakts patversmes mērķis ir nodrošināt personas, kuru pēdējā dzīvesvieta bijusi Liepāja, ar naktsmītni, vienkāršu ēdināšanu un personiskās higiēnas iespējām.


Sludinājums

67
00:23 | 19/01/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Domes darbinieki vareetu biezaak apmekleet so vietu ....

Paluukoties uz sava 15 gadu darba rezultaatiem !

Interesanti
01:41 | 19/01/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai gados jaunu?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki