Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nakts patversme un Lutera draudze saņem humāno palīdzību


atlikušas 250 zīmes


Nakts patversme un Lutera draudze saņem humāno palīdzību (4)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 10. aprīlī, 2013 | BIRKAS: KDS , labdarība , nakts patversme , Lutera baznīca , Aija Raudiņa
Izdrukāt Ziņot
Kastes ar humāno palīdzību tūlīt tiks nogādātas adresātiem.
Kastes ar humāno palīdzību tūlīt tiks nogādātas adresātiem.
FOTO: Publicitātes foto
Kastes ar humāno palīdzību tūlīt tiks nogādātas adresātiem. KDS biedrs Armands Pauris palīdz sasaiņot palīdzības kravu. Nakts patversmes iemītnieki priecājas par saņemtajām dāvanām. Aija Raudiņa nogādājusi humāno palīdzību.

Kristīgi Demokrātiskās savienības (KDS) Liepājas nodaļa, sadarbībā ar labdarības fonda "Prioritāte" valdi, aicina pieteikties humānās palīdzības saņemšanai.

KDS Liepājas nodaļas vadītāja Aija Raudiņa informēja portālu, ka sadarbībā ar fonda "Prioritāte" valdi saņemts apjomīgs labdarības pievedums no Austrijas.

Nodaļas biedri, iespēju robežās, ir apzinājuši situāciju Liepājā un jau snieguši palīdzību Liepājas nakts patversmei, Lutera draudzei, kā arī daudziem individuāliem palīdzības saņēmējiem, dāvinot apģērbu, apavus, gultas veļu u.c.

Aija Raudiņa: „Galvenokārt tie ir apģērbi, turklāt pārsvarā – sieviešu, taču, ja ir vajadzība pēc kruķiem, ratiņkrēsla vai kādas citas īpašas lietas, centīsimies sagādāt!”

Ja vēlaties papildu informāciju par KDS aktivitātēm vai, ja interesē saņemt kādu atbalstu – piemēram, drēbes, lai gan lietotas, tomēr no sirds dāvātas no mūsu Rietumeiropas kolēģiem, zvaniet Aijai Raudiņai 28678827 vai rakstiet uz sekojošu adresi: aija.raudina@inbox.lv.


Sludinājums

Una
13:26 | 10/04/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Paldies, jau saņēmu!

Zigis
10:14 | 11/04/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Malači. Tas ir labs darbs palīdzībā Liepājas iedzīvotājiem, kurus nekādi ar dzīvei nepieciešamo nevar nodrošināt valdība (ne vietējā, ne valsts). Citām partijām vajag no KDS ņemt piemēru. Politika var būt arī godīga.

anta
12:42 | 11/04/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Man prieks, ka cilvēki saņem vismaz kautko no tā ko viņiem patiešām vajag- neviss tukšus solījumus.

jane
22:24 | 14/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveiki,
Tas ir informēt plašu sabiedrību, ka privātā aizdevuma aizdevēja Jane Alison kundze piedāvā finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumus ar 2% procentu likmi privātpersonām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu kredīta noteikumus un nosacījumus: (saintloanss@gmail.com)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki