Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Neizpratnē par "draudzīgā pārvadātāja" attieksmi


atlikušas 250 zīmes


Neizpratnē par "draudzīgā pārvadātāja" attieksmi (10)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 24. maijā, 2018 | BIRKAS: pasažieru pārvadājumi , A9 , LST , Uldis Zupa , Navistar
Izdrukāt Ziņot
Šādu mikroautobusu "Navistar" reklamē savā facebook.com mājaslapā.
Šādu mikroautobusu "Navistar" reklamē savā facebook.com mājaslapā.

Durvju stikla vietā finieris, naudu paņem, bet biļeti nedod, pret pasažieriem attiecas kā pret malku – šādi tiek raksturots kāds pasažieru pārvadātājs.

Pasažiere, kura lūdza savu vārdu neminēt, ar "draudzīgās transporta kompānijas" (tā pārvadātājs sevi reklamē facebook.com) "Navistar" mikroautobusu bija braukusi 3.maijā pulksten 13.40 no Rīgas uz Liepāju.

"Durvīs finieris, nav drošības jostu, naudu paņem Liepājā, neizsniedzot nekādu dokumentu, nekur nav norādīta brauciena cena – to uzzināju pie iekasētāja. Šofera braukšanas stils agresīvs."

Šoferis arī nekādi nav reaģējis, kad citi pasažieri iebilduši pret to, ka viens no braucējiem skaļi atskaņojis dziesmu krievu valodā "Ģeņ pobedi".

"Izturējās pret mums tā, it kā pārvadātu malku, nevis cilvēkus."

Informāciju par kompāniju iespējams atrast sociālajā tīklā facebook.com. Kā teikts "Navistar" lapā, tā ir "draudzīga transporta kompānija", kas piedāvā "biznesa klases automašīnu un mikroautobusu nomu ar vadītāju", "mikroautobusu noma ar vadītāju" un "transfērus no/uz viesnīcām, lidostām, ostām, autoostām un dzelzceļa stacijām".

Sazinoties ar pašvaldību, irliepaja.lv noskaidroja, ka pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports" izsniedz licences tikai taksometriem Liepājas pilsētā, par reģionālajiem reisiem, protams, ja tie ir legāli, atbildīga ir Autotransporta direkcija, savukārt par nelegālajiem pārvadātājiem – policija.

irliepaja.lv apliecināja aģentūras vadītājs Uldis Zupa, nelegālie pārvadātāji kropļo tirgu un rada milzīgus zaudējumus pasažieru pārvadātājiem.

Portāls jau rakstīja, ka Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija (LPPA) uzskata: Saeimai ir steidzami jāpieņem grozījumi Autopārvadājumu likumā, kas spēs sakārtot nozari. "Autopārvadājuma likuma grozījumi, kas sakārtotu šo nelegālo pārvadājumu jomu faktiski ir iestrēguši Saeimā. Ministra solījumus ir, ka šī Saeima vēl pieņems likuma grozījumus trešajā lasījumā. Mēs uz to ļoti ceram," aģentūrai LETA izteicies LPPA direktors Ivo Ošenieks.

Bet ko Autotransporta direkcija domā par tādu pārvadātāju kā "Navistar", ceram noskaidrot tuvākajā laikā.


Sludinājums

справка для автора
07:15 | 24/05/18
ZIŅOT
(-33)
(5)
+

Нет такой песни "Ģeņ pobedi". Название песни Давида Тухманова "ДЕНЬ ПОБЕДЫ"!

Elfs
22:38 | 24/05/18
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Krievijā vari mācīt savus krievu valodas pareizrakstības likumus! Šeit NAV Krievija!!!! Un nekad nebūs!!!

E
16:49 | 24/05/18
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Eta gadostj so sļezami na glazah

.xtc.
09:59 | 24/05/18
ZIŅOT
(-8)
(20)
+

Šol, dirst, krievs.. :P

Hmm
18:39 | 24/05/18
ZIŅOT
(-5)
(14)
+

Pec butibas:
Kamer ir idioti kas brauka ar siem naves šatliem, ar kuriem vairaki cilveki jau nositusies, tikmer sie braukas. Nav ko vaimanat un sudzeties un telot ka pirma dzidesana par sim kantoriem kuriem pa 4 "hodkam" katru dienu ar katru busu.
Katrs no jums zin kas tie tadi jr, jo brauka jau vismaz 15-18 gadus.
Nav ko telot ka jums par to nekas nav zinams. Turklat ari cenas zina jau sen nav letak. Braucu tikai ar vilcienu, vai ja nav piektdiena tad ar normaliem LAP vai Nordekas busiem. Neviens tevi nav piespiedis braukt ar to kaktu firmu kam uzdevums ir nolidot 4 x dienaa. Vini brauc tikai tapec ka jums gribas ar viniem braukt. Tipa 40min atrak utt. Nu ja jums tada velme ietaupit tas minutes, tad riskejiet ar savu veselibu un muti ciet, jo sava busa tie var laist da jebkadu muzonu, jums tur nekadas teiksanas

vai ne
19:41 | 24/05/18
ZIŅOT
(-6)
(15)
+

Aizbraukt līdz autoostai agri no rīta, vai atbraucot tikt uz pilsētu vēlu vakarā, ir liela problēma.Cena par taksi lielāka nekā līdz Rīgai. Ir ļoti patīkami, ja piebrauc pie dzīves vietas un vēl palīdz iecelt somas. Tāds pakalpojums ir vajadzīgs. Kas traucē monopolpārvadātājiem tādu ieviest? Ak jā, viņiem taču cilvēki neinteresē, tikai peļņa.

Jaunliepāja
21:34 | 24/05/18
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Par takxi var strīdēties! Rīgā 1-2km nav attālums. Liepājā 300m- taksis. Jūti starpību starp Ezerkrastu un centru Liepāja un starp Bolderāju un centru Rīgā!!! Tā lūk, vai ne!

pasažiere
22:43 | 24/05/18
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Kritika ir ļoti pārspīlēta.Daudz braucu ar šo mikroautobusu, jo dotētais LAP šādu pakalpojumu nav spējīgs sniegt. No it kā pareizajiem LAP atbalstītājiem ir nemitīgi uzbraucieni konkurentam, bet atbalstāmais kantoris ir tūļīgs un neelastīgs, lai izkonkurētu šo pakalpojumu.

vēl pasažiere
08:42 | 25/05/18
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

Pakalpojums ir ļoti ērts un izdevīgs:
ar zvanu 1/2 - 1 stundu pirms tiek precizēts laiks un uzņemšanas vieta,
uzņem katra vēlamā vietā,
autobusa vaditājs pats saņem un ievieto bagāžu,
vadītāji ir komunikabli un atsaucīgi.

Nu, valsts dotētie pārvadātāju kantori, direkcijas un asociācijas?
Esat par vājām sniegt šādu pakalpojumu?
Labāk iznīdēt?

gudruna
09:23 | 25/05/18
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

ir jau taisnība par tām "grabažām": bail braukt un izdevīguma tur diezko nav nekāda, taču "lielie - dotētie"pārvadātāji gan varētu pamācīties sapratni un pretimnākšanu. savam klientam. Kādreiz lepojos ar Liepājas AP , bet nu jau kādu gadu NORDEKA ir pulku labāks un laipnāks. .. parēķinu, kuru reisu veic NORDEKA ar to braucu. Re tā "grabažas" veicina vismaz konkurenci :)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki