Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nelegālā kluba sporta zāle slēgta, izmeklēšana turpinās


atlikušas 250 zīmes


Nelegālā kluba sporta zāle slēgta, izmeklēšana turpinās (16)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 23. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Atis Deksnis , Sporta skola , 8.vidusskola , cīņas sports , Naums Vorobeičiks , Policija , izmeklēšana
Izdrukāt Ziņot

8.vidusskolā esošā nelegālā sporta kluba cīņas zāle šobrīd ir slēgta, sadarbība ar klubu, kas to izmantoja, izbeigta, bet valsts policija turpina uzsākto izmeklēšanu.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis, atbildot uz portāla irliepaja.lv uzdoto jautājumu, kā risinās jautājums par nelegālo sporta zāli, saistībā ar kuru Valsts policijā septembrī uzsāka administratīvo lietvedību, sacīja, ka patlaban sporta zāle, ko izmantoja privāts, bet juridiski nenoformēts cīņas klubs, ir slēgta, un sadarbība ar klubu, kas to izmantoja, pārtraukta.

"Interese par telpām ir gan 8.vidusskolai, gan sporta skolai, bet pašlaik tur tiek savesta kārtībā ugunsdrošības sistēma, tikai pēc tam varēsim to nodot sportiskām aktivitātēm."

Deksnis nenoliedza, ka administratīvā lietvedība, ko septembrī uzsāka policija, ir saistīta ar videonovērošanas sistēmu, kas bija uzstādīta telpās, ko izmantoja nelegālais sporta klubs.

Deksnis jau iepriekš stāstīja, ka cīņas klubs, kas gadiem darbojās 8.vidusskolai piederošajās telpās, nebija juridiski noformēts, tas piederējis fiziskai personas – Kompleksās sporta skolas trenerim, kurš šobrīd jau ir viņā saulē. Pārbaudot skolas gatavību jaunajam mācību gadam, atklājušies fakti, kas, kā sacīja Deksnis, neliecina par labu sadarbību – nav tikuši slēgti līgumi u.tml.

Lai gan sākotnēji tieša saistība starp atklātajām nelikumībām un Kompleksās sporta skolas direktoru Naumu Vorobeičiku netika konstatēta, un viņš pat bija apgalvojis, ka ir pārsteigts par šādas zāles esamību, cīņas sports ir tieši viena no Kompleksās sporta skolas disciplīnām.

Pēc Dekšņa sacītā pašvaldība gaidot rezultātus policijas izmeklēšanai.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga irliepaja.lv sacīja, ka "izmeklēšana uzsāktās administratīvās lietvedības ietvaros turpinās".

Sludinājums

Atim Deksnim
08:03 | 23/10/18
ZIŅOT
(-6)
(16)
+

Kaut kādīgi negribētos ticēt, ka Jūs esat saņēmuši no Vorabeičika kunga kaut kādas ,,dāvanas" par viņa atrašanos vēl līdz šim amatā. Varbūt Jums traucē jūsu nepareizi izprastā reliģiskā pārliecība nevienu nesodīt... Bet vai ticība Dievam netraucē , Dekšņa kungs, Jums saņemt tik lielu algu un dažādas piemaksas no Liepājas iedzīvotāju nodokļiem par bezdarbību un tukšu muldēšanu.

To mulkibas
19:32 | 23/10/18
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Ja jau esi tik labi informēta, nosauc vismaz 3 lietas, ko Deksnis ir izdarījis un kas ir tieši viņa nopelns.

Muļķības
18:23 | 23/10/18
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

No visiem vietniekiem reāli kāds kas kaut ko dara ir tieši Deksnis- sporta un izglītības un kultūras jomās jau nu noteikti. Deksnis gada laikā ir padarījis vairāk nekā Vitkovskis iepriekšējos četros. Dekšņa un Vilnīša trūkums ir negozēties ar katru paveikto lietu avīzē un internetā. Domes PR dienestam, diemžēl, nav bijis ieinteresētības atspoguļot pasākumus un darbus, ko paveicis Deksnis.

nanana
14:22 | 23/10/18
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

Deksnim jāstrebj s*di, ko savārījuši iepriekšējie. Ieslēdziet galvu! Un atkal piesienas Vilnītim :D

liepājnieks
08:30 | 23/10/18
ZIŅOT
(-14)
(15)
+

Nekad nebalsošu vairs par Vilnīša partju, ja nebūs par ko balsot, labāk neiešu uz vēlēšanām.

Partija KPV
08:24 | 23/10/18
ZIŅOT
(-6)
(9)
+

Ja kādam godīgam Liepājs pašvaldības politiķim, kurš iestājās par tainīgumu un godīgumu valsts pārvaldē, bet to nevar realizēt caur savu partiju- tad tādam politiķim ir vienīgā izeja iestāties partijā KPV un realizēt savas politiskās vēlmes.

8.vsk. direktorei
08:44 | 23/10/18
ZIŅOT
(-3)
(19)
+

Kā jūtaties Mickēvičas kundze? Jūs taču visus gadus zinājāt, kas notiek Jūsu skolā?

Pinkertons
09:01 | 23/10/18
ZIŅOT
(-4)
(14)
+

Deksnis ne pats var, ne viņam ļauj ko darīt. Jauks, bet cilvēks bez mugurkaula. Ko Jānis ar Uldi sarunā, tas notiek, viņam maza teikšana un vāja griba pašam ko darīt. Tāpēc arī nekas viņa vadītajās nozarēs nemainīsies.

Vērotājs
12:47 | 23/10/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Deksnis sāk aizrakt naudas plūsmas no pašvaldības īpašuma personīgas izmantošanas. Vai policija vērtēs iepriekšējo atbildīgo par šajā nozarē notikušo Vikovska kungu un Molčanovu? Vai zaudējumus no ūdens, siltuma un elektrības patēriņa arī piedzīs? Savādāk tā bezjēgā. Citur viss kārtībā?

Merts
13:11 | 23/10/18
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Vorobeičiks nekad nebūs vainīgs!!!

ākstu bars
21:37 | 23/10/18
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Kāpēc nav apcietināta 8.vidusskolas bijusī direktore , patreizējā direktores vietas izpildītāja un tas žuļiks-privātpersona x, kas nelegāli darbojās skolas telpās?? Cik šīs sievietes saņēma par klusēšanu? Cik naudas ieguva?

Un Latheres vadītais kantoris atkal guļ? Kāpēc nav veikta apgaita pa skolām?

Zolle
10:16 | 24/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Piekritu Pinkertonam, bet tā ir Vorobeičika shēma- visi vainīgi, tikai ne viņš.

Taisnīgais
10:25 | 24/10/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ok, bet vai tad to ķēmu (Vorobeičiku) kāds vēl ņem par pilnu, ja jau visi zina šo viņa shēmu? Tāpat visiem viss ir skaidrs, lai ko viņš tur lūrkšķētu. Atliek gaidīt to brīdi,kad varēs viņu beidzot saņemt ciet !

Ha ha hā
17:36 | 24/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vai pārējās skolās V I S S kārtībā pa šo līniju ?

ko ņemas
19:45 | 26/10/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Neko nesaprotu Vēl 15 gadus atpakal tur gāju ar karate nodarboties pie Kalmakova Puse pilsētas tur gāja Ka nelegāls . un? Kurā vietā rakstīts ? Nu un ? Zāle ir iet un trenējas

Skaidroju
20:53 | 26/10/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Tā ir cita zāle,ne Kolmakova

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki