Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Neveicas ar Producentu daļas vadītāja atrašanu


atlikušas 250 zīmes


Neveicas ar Producentu daļas vadītāja atrašanu (13)

Autors: irliepaja.lv
Trešdienā, 12. jūnijā, 2019 | BIRKAS: Lielais Dzintars , konkurss
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

SIA "Lielais Dzintars" izsludinātais konkurss uz Producentu daļas vadītāja amatu beidzies bez rezultāta.

Lai gan izsludinātajā konkursā un vakanto amatu bija pieteikušies vairāki kandidāti, konkurss tomēr noslēdzies bez rezultāta.

Kā portālu informēja SIA "Lielais Dzintars" Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Santa Margeviča, komisijas izraudzītais kandidāts "pēdējā brīdī tomēr izlēma, ka nepieņems šo izaicinājumu". Pārējo kandidātu pieredze vai izglītība nav atbildusi šim vadošajam amatam.

SIA "Lielais Dzintars" vadība vēl nav pieņēmusi lēmumu, kā risināt situāciju.

Sludinājums

Brīnums
14:21 | 12/06/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Nez kāpēc nemaz neizbrīna. Par tādu algu nez vai var atrast kandidātu ar pieredzi.

Brīnums
14:21 | 12/06/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Nez kāpēc nemaz neizbrīna. Par tādu algu nez vai var atrast kandidātu ar pieredzi.

Nespējnieks Timyrčiks
15:26 | 12/06/19
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Ko var gribēt no pilnīga nejēgas vadītāja. Viņa taktika ir skaidra, negrib nemaz sakārtot atalgojuma sistēmu, lai sev apkārt varētu turpināt turēt tikai viduvējības, kas ļauj viņam uz tādu darbinieku fona tēlot direktoru un imitēt darbību. Nespējnieks konkrēts.

Mja
15:17 | 12/06/19
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Tiešām par šitātu algu jāmeklē producentu? Vispār nav kauns izsludināt vakanci, ja nav sakārtots konkurētspējīga atalgojuma jautājums. Liekas, ka Liepāja ir viena bedre

Nejēgas
14:56 | 12/06/19
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

Tomsons te ieradās un apzināti vēlas pazudināt koncertzāli. Vai tad vadītāja kompetence un vēlme nav pēc iespējas labākus speciālistus piesaistīt un nodrošināt arī konkurētspējīgu atalgojumu? Viņam rokas nav sasietas. ja labi gribētu, sen jau būtu gan algas normālas sakārtojis, gan normālus cilvēkus atradis. TĀ BIJA MILZĪGA KĻŪDA ĻAUT TOMSONAM SPĒLĒT VADĪT:ĀJU!!

Hmmm...
14:26 | 12/06/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Kurš tad vēlēsies būt tik traks, lai pavadītu visu savu jaunību aizskatuvē? Tur diennakts režīmā strādāt. Ancei, kas savu darbu veica priekšzīmīgi, pat atceros, ka brīvdienu nevbija!

Ļoti žēl skatīties uz grimstošu kuģi
14:54 | 12/06/19
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Nebrīnos, ka tik nepiemērota vadītāja kāds ir Timurs Tomsons vadībā neko nekad neatradīs. Kurš ir tik traks, lai kopā ar tik neprofesionālu, kompleksainu, slēpto ziliņu ikdienā strādātu kopā? Nav saprotams, kā vispār tā iestāde vēl turas kopā, tādas viduvējības, kādi tagad salikti amatos tajā iestādē, skaļi brēc pēc Timura atlaišanas. Božes laikā nekad nekas tāds nebūtu iespējams. Tā bija ļoti liela kļūda to garo pe..ņu ielikt tik viņam nepiemērotā amatā. Tāds arī ir rezultāts. Vienīgais profesionālais cilvēks ir Baiba Bartkeviča, kura notur līmeni. Par pārējiem trūkst vārdu, kāpēc vispār tādi cilvēki salikti amatos. Visi bēg no tā kuģa kā žurkas, un nevar pārmest, ja ikdienā jāstrādā kopā ar tik despotisku un kompleksainu pārpratumu kā Tomsons....

Ola
15:44 | 12/06/19
ZIŅOT
(-4)
(5)
+

Tas pārpratums Timurs joprojām ir vadītājs? Sen jau bija patriecams. Visi no viņa mūk kā no mēra. Viduvējību piekritējs. Apbrīnojama tuvredzība ir ļaut viņam turpināt graut LDZ!

Interesanti
15:58 | 12/06/19
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Tad, kad bija Bože, nevienam viņa nebija laba un visi kā viens mēģināja viņu nomelnot. Tagad ir Tomsons, bet atkal nevienam nav labi. Tā vien liekas, ka kāds mēģina aktīvi tikt šajā amatā

Zaķpastalai 15;58
17:06 | 12/06/19
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Jābūt idiotam, lai iedomātos, ka pasakot taisnību par Tomsona jaunkunga neprasmi un neprofesionalitāti, kāds grib tikt viņa vietā. Fakti runā paši par sevi, labākie darbinieki pametuši koncertzāli, nemitīga darbinieku rotācija, nespēja nokomplektēt kolektīvu, katru mēnesi jauni cilvēki uzrodas. Paskaties, kādas viduvējības bez kultūras pieredzes un attiecīgas izglītības šobrīd veido koncertzāles kolektīvu. Vienīgais ieguvums kolektīvā ir Bartkevičas kundze. http://lielaisdzintars.lv/ sadaļa Par mums. Papēti viduvējības, kādas Tomsona jaunskunga vadībā saliktas amatos. Nožēlojami skatīties, kā viņa vadīšanas laikā koncertzāle padarīta par prastu kultūras namu, bez ambīcijām uz izcilību. Amatos saliktas alkoholiķes, pagastu pārvalžu darbinieces un vietu ierādītājas.

:)
17:02 | 12/06/19
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Vai par to vel šaubies?
LDz ir gards kumosiņš kādam, bet rīklīte par šauru, un tāpēc atliek vien ķengāties komentāru sadaļā.:)

Mežs
18:04 | 12/06/19
ZIŅOT
(-4)
(5)
+

Ja vadītājs gribētu sev spēcīgu un stipru komandu, tādu būtu jau sen izveidojis. Nav grūti iedomāties, kāpēc apzināti tiek darīts viss, lai labi speciālisti nepieteiktos. Ar muļķiem sev apkārt vieglāk manipulēt un būvēt savu šaurpierīšu komandu. Ja gribētu, sen būtu gan labas algas producentu daļas vadītājam noorganizējis, gan spēcīgus nozares profesionāļus piesaistījis. Viņam pašam tas nav izdevīgi, tāpēc arī turpina sev apkārt vākt šaurpierīšus.

Komandas darbs
10:28 | 13/06/19
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Pēdējā gada laikā ļoti jūtams panīkums no koncertzāles puses. Timurs visiem laikam galīgi nositis vēlmi strādāt.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki