Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

No 18. līdz 20.martam notiks Mediācijas dienas


atlikušas 250 zīmes


No 18. līdz 20.martam notiks Mediācijas dienas

Piektdienā, 15. martā, 2019 | BIRKAS: mediācija , tiesa
Izdrukāt Ziņot

Šogad Mediācijas dienas Latvijā noritēs no 18. līdz 20.martam, portālu informē Sertificētu mediatoru padomes locekle Ilze Dzenovska.

Trīs dienas ikvienam Latvijas iedzīvotājam būs iespēja bez maksas konsultēties ar Latvijas sertificētajiem mediatoriem par iespējām savas domstarpības risināt mediācijas ceļā.

Sertificētu mediatoru kopiena tādējādi vēlas atbalstīt ikvienu Latvijas iedzīvotāju un sabiedrību kopumā, savu personīgo un profesionālo domstarpību risināšanai izvēlēties sadarbību nevis cīņu.

Klātienes un telefona konsultācijās sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem saistībā ar mediācijas uzsākšanu, norisi, mediatora lomu, mediācijas piemērotību jums aktuālajai konflikta situācijai, kā arī citiem interesējošiem jautājumiem mediatoru kompetences ietvaros.

Mediācijas dienu ietvaros Sertificētu mediatoru padome arī izsludina atbalsta akciju mediācijas procesa uzsākšanai domstarpību risināšanai, apmaksājot pirmās 2(divas) mediācijas procesa stundas tiem mediācijas gadījumiem, kuri tiks uzsākti Mediācijas dienu ietvaros (akcijas ietvaros mediācijas gadījumu skaits ierobežots).

Mediācijas dienas organizē Sertificētu mediatoru padome sadarbībā ar Tieslietu ministriju.

Klātienes konsultācijas notiks Rīgas, Jelgavas un Liepājas tiesās, kā arī mediatoru prakses vietās. Liepājā klātienes konsultācijas sniegs sertificētas mediatores Inga Dobele un Faila Abbasova Kurzemes apgabaltiesā (Kūrmājas prospekts 2/6, Liepāja, LV-3401) 1.stāvā mediācijas kabinetā 18. un 20.martā no pulksten 10 līdz 14.00, kā arī privātprakses vietā Graudu iela 27/29, iepriekš piesakoties.

Vairāk informācija sertificetimediatori.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki