Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

No 63 gadu vecuma varēs vingrot "Lielajā dzintarā"


atlikušas 250 zīmes


No 63 gadu vecuma varēs vingrot "Lielajā dzintarā" (3)

Piektdienā, 03. maijā, 2019 | BIRKAS: Lielais Dzintars , vingrošana
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti, Liepājas pilsētas pašvaldība no 14. maija organizēs bezmaksas vingrošanas nodarbības personām, kuru vecums ir 63 un vairāk gadu.

Nodarbības norisināsies otrdienās pulksten 16 koncertzāles "Lielais dzintars" zālē "Civita Nova" zālē (6. stāvā). Nodarbības ilgums ir viena stunda, un tās vadīs trenere Sintija Dance, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Nodarbības plānotas zemā intensitātē ar mērķi izkustināt locītavas, trenēt lokanību un līdzsvaru, koordināciju, veikt vispārēju ķermeņa izkustināšanu, veicinot fizisko un garīgo labsajūtu. Nodarbību mērķis ir stiprināt dziļo muskulatūru, īpaši vēršot uzmanību muguras pareizai izkustināšanai un tās veselības uzturēšanai. Trenere nodarbību laikā piedāvās arī vingrinājumus, kas tiks izpildīti, sēžot uz krēsla.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzmanību vingrošanas grupas dalībniekiem, vietu skaits grupā ir ierobežots, tāpēc aicinām iedzīvotājus iepriekš pieteikties pie treneres Sintijas pa tālruni: 20 034 240. Viena persona nodarbībās var piedalīties trīs mēnešus.

Atgādinām, ka nodarbības personām, kuru vecums ir 54 un vairāk gadi, norisinās ceturtdienās pulksten 18 biedrības "Dižvanagi" nodarbību zālē, K. Barona ielā 14. Šīs nodarbības vada instruktores Ilze Jēče un Zane Frickausa. Ja dalībnieks jau ir pieteicies un darbojas šajā grupā (54+), otrajā vecuma grupā (63+) priekšroka tiks dota pavisam jauniem dalībniekiem konkrētajā vecuma grupā.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni 6 34 04 747 vai rakstot veseliba@liepaja.lv.


Sludinājums

cgn
12:45 | 05/05/19
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kas tad nu ? cilvēkus jau nevar ievilkt tur savādāk ?

bietis
09:00 | 06/05/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Man ir jautājums organizētājiem?vai mums tādām aktivitātēm nav domātas esošās un jaunuzceltās sporta halles?

kurmis
09:10 | 06/05/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Šis gan pazemojoši Lielajam Dzintaram. Laikam citādi nevar naudu sapelnīt!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki