Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

No Liepājas "Vienotības" plāno izstāties vadītājs un daļa biedru


atlikušas 250 zīmes


No Liepājas "Vienotības" plāno izstāties vadītājs un daļa biedru (10)

Piektdienā, 25. augustā, 2017 | BIRKAS: Vienotība , Armīns Robežnieks
Izdrukāt Ziņot
Armīns Robežnieks un Arvils Ašerads Liepājā šā gada 30.maijā.
Armīns Robežnieks un Arvils Ašerads Liepājā šā gada 30.maijā.
FOTO: Modris Helds

No partijas "Vienotība" plāno izstāties daļa Liepājas nodaļas biedru, aģentūrai LETA apstiprināja nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks, kurš arī pats pametīšot partiju.

Kolektīvo iesniegumu par izstāšanos no partijas "Vienotības" valdei plānots nosūtīt nākamnedēļ. Kā atzina Robežnieks, informācija par šiem plāniem publiskajā telpā ir nonākusi, apsteidzot notikumus, tādēļ viņš vēl nevarot pateikt, cik nodaļas biedru no partijas izstāsies. Nodaļa esot liela – tajā ir ap 70 biedru, un Robežnieks turpinot apzināt viņu plānus par turpmāko darbību partijā.

Motivācija šādam biedru lēmumam esot plašāka, nekā tikai atbalsts bijušajam "Vienotības" priekšsēdētāja vietniekam Edvardam Smiltēnam.

"Mūsu mērķis nav pamest politiku, bet diemžēl redzam, ka "Vienotība" kā platforma sevi ir izsmēlusi. Liepājas nodaļa bija tā, kas pirms vairāk nekā gada rosināja, ka "Vienotībai" ir jāmainās un jāatjaunojas. Diemžēl tas nav izdevies un neizskatās, ka izdosies," atzina Robežnieks. Lēmums par izstāšanos briedis jau ātrāk, vēl pirms bijušā partijas priekšsēdētāja vietnieka Smiltēna aiziešanas no "Vienotības". Izanalizēti arī pašvaldību vēlēšanu rezultāti Liepājā, kur "Vienotība" neieguva nevienu vietu Liepājas domē.

"Pirms kongresa neuzskatījām par pareizu nākt klajā ar paziņojumu par izstāšanos, jo spārdīt jau tā zemē guļošo mūsu skatījumā nebūtu politkorekti," sacīja Robežnieks.

Savus un citu no nodaļas aizejošo biedru politiskās darbības plānus Robežnieks pagaidām nekomentēja, tāpat atturējās prognozēt arī pašas "Vienotības" Liepājas nodaļas likteni, vien atzīstot, ka tas būšot atkarīgs no turpmākajiem procesiem partijā.

Kā ziņots, pēc pagājušajā nedēļā notikušā "Vienotības" kongresa kopumā no partijas izstājušies deviņi biedri. Starp šiem deviņiem cilvēkiem ir arī bijušais "Vienotības" priekšsēdētāja vietnieks Smiltēns.

Jūnijā notikušajās vēlēšanās "Vienotība" Liepājā ieguva 2,61% vēlētāju balsu, kas nenodrošināja tai iekļūšanu Liepājas domē.


Sludinājums

Es
14:16 | 25/08/17
ZIŅOT
(-13)
(7)
+

Es arī par Vienotību šogad nebalsošu! Tikai par Sesku. Cerams, ka viņš nebūs Vienotībā.

ZZS
14:29 | 25/08/17
ZIŅOT
(-4)
(15)
+

Žurkas bēg no grimstoša kuģa?

Ašerada Robeža
15:37 | 25/08/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Ar tādu pašu atbildību vajadzētu izturēties arī pret savu darbu - maksas stāvvietas sevi nav attaisnojušas - paziņojums par to un atlūgums.

Ansis Puriņš no Aizputes
17:22 | 25/08/17
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Es gan stāšos Vienotībā, jo gribu būt vienā laivā ar Solvitu Āboltiņu, Kampara kungu un Ašerādenu, jo šie Vienotības biedri mani tā iedvesmo, ka nevar vakaros piemigt. Vaqrbūt arī Junkurs no Honkongas atbrauks un iestāsies atpakaļ Vienotībā. Gribu pārdot savu lauku māju un pilsētas dzīvokli, lai varētu pilnasenīgi palīdzēt Vienotībai sasniegt savu nosprausto virsotni-GODĪGU POLITIKU UN GODĪGU VALSTI, KURĀ CILVĒKS CILVĒKU NENOKLAUSĀS. Tas ir labi, ka vienotību atstāj visādi garāmgājēji un karjeristi. Es ar abām rokām esmu par to, lai Aizezera kungs ar saviem lauku ļaudīm sāk aktīvu darbību Liepājas nodaļā.

To tiesa
23:52 | 26/08/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tipisks komentārs kas atbilst padomju laika labākai retorikai! Runāts daudz ,bet būtības maz. Kas konkrēti tika pateikts? Foršs čalis. Rukājiet paši. Jā, diez kas nav! Te laikam visus uzskata par idiņiem! Ar sviesta kulšanu ,vispār demagoģija! Nu pat analizēt riebjās!

tiesa
14:03 | 26/08/17
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Vīrs ar mugurkaulu. Pasaka, ko domā, lai gan rējēji sarodas momentā. Tas arī pamatā nelaimēm, ka trūkst ticība cilvēkiem, bet daudzi skrien pakaļ visām baumām. Apmēram tas pats, kā sākt kult sviestu, ja cena pacelta, nevis prasīt deputātiem, kas, vells, par bekām? . Tāda ir mūsu domāšana, viss slikti. Bet kur pašu līdzdalība procesos? Deputāts visos laikos ir pašu ievēlēts, ja demokrātiski. Varbūt jāprasa tiem, kuri bēg, lai pasaka konkrēti, kas padarīts, kas ir tagad tāds, ka nevar strādāt? Atbildes būs izvairīgas, bet sociālie tīkli jau pilni ar Vienotība apracējiem...Tas izskatās pēc jaunās sistēmas, kas diktē no malas, kā iesaistīt medijus, lai radītu pseido aktivitāti. Nu, ka tad īsti, deputātu kungi, mainījies? Godīgi. Latvijā ir viegli nojaukt jebkuru darbu, arī partijas. Vienotība ir centriska. Ja bija Rubiks, tad tas bija rādītājs, latvieti, esi vērīgs! Tagad ar vieglu roku cita pakaļ citai jūk un dalās partijas, kam Latvija ir pašu valsts. Bet daudzi to negrib dzirdēt.

Arī nedaudz jocīgs
10:42 | 26/08/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Pareizi ,Ansi ! Mums neko nevajag. Visu partijai,partijai un vēlreiz partijai! Man pilnīgi pietiek ar apakšbiksēm. Ja kas, kas tās man jaunas un smukas. Kādu laiku izdzīvošu! Lai dzīvo vienotā vienotība! Ūrrā ,biedri!

kauns
17:42 | 25/08/17
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Klaunu saiets

Ulihs
17:42 | 25/08/17
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Interesanti, vai tad 6. vidusskolas direktors paliks šajā partijā?

e
08:22 | 29/08/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Interesanti - KAPĒC TAS BARS TUR SASTĀJĀS ?????
Un tagad barā meklēs citu māti-barotāju ?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki