Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

No "Vienotības" Liepājas nodaļas izstājušies 38 biedri


atlikušas 250 zīmes


No "Vienotības" Liepājas nodaļas izstājušies 38 biedri (9)

Pirmdienā, 04. septembrī, 2017 | BIRKAS: Vienotība , Armīns Robežnieks , Artis Rimma
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

No partijas "Vienotība" Liepājas nodaļas izstājušies 38 biedri no aptuveni 70, aģentūru LETA informēja bijušais Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks.

"Esam spiesti secināt, ka pašlaik politiskā partija "Vienotība" ir zaudējusi gan sabiedrības, gan biedru uzticību. Mūsuprāt, partija nav gatava radikāli mainīties, lai atjaunotu zaudēto uzticību, un šī brīža tendences norāda uz to, ka partijas vadība ignorē aktuālās problēmas un neatbalsta pārmaiņas," teikts aizejošo nodaļas pārstāvju paziņojumā.

Partijas Liepājas nodaļu atstājošie pārstāvji pauž uzskatu, ka ""Vienotība" ir nodevusi savus izvirzītos mērķus, principus un ideālus".

No Liepājas nodaļas, kurā līdz šim bija aptuveni 70 biedri, nolēmuši aiziet tās aktīvākā daļa, piebilda Robežnieks. No "Vienotības" nolēmuši izstāties arī Nīcas novada domes deputāts Renārs Latvens, SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" vadītājs Artis Rimma un citi. Liepājas nodaļa aptver ne vien Liepāju, bet arī Nīcas, Grobiņas, Aizputes un Priekules novadus, un, kā atzina Robežnieks, gandrīz visi liepājnieki no nodaļas nolēmuši izstāties.

Daļa no biedriem, kuri pamet partiju, esot nolēmuši pārtraukt savu politisko darbību, bet citi varētu sekot bijušajam "Vienotības" valdes priekšsēdētāja vietniekam Edvardam Smiltēnam. "Mēs kā Liepājas nodaļa esam atbalstījuši Smiltēnu. Jāskatās, ko viņš darīs," atzina Robežnieks.

Kā ziņots, motivācija "Vienotības" Liepājas nodaļas biedru lēmumam aiziet no partijas esot plašāka, nekā tikai atbalsts bijušajam "Vienotības" priekšsēdētāja vietniekam Smiltēnam. "Mūsu mērķis nav pamest politiku, bet diemžēl redzam, ka "Vienotība" kā platforma sevi ir izsmēlusi. Liepājas nodaļa bija tā, kas pirms vairāk nekā gada rosināja, ka "Vienotībai" ir jāmainās un jāatjaunojas. Diemžēl tas nav izdevies un neizskatās, ka izdosies," iepriekš atzina Robežnieks.

Lēmums par izstāšanos briedis jau ātrāk, vēl pirms bijušā partijas priekšsēdētāja vietnieka Smiltēna aiziešanas no "Vienotības". Izanalizēti arī pašvaldību vēlēšanu rezultāti Liepājā, kur "Vienotība" neieguva nevienu vietu Liepājas domē. Kā atzina Robežnieks, viņš par to esot uzņēmies politisko atbildību, atkāpjoties no nodaļas vadītāja amata.

Robežnieks atturējās prognozēt pašas "Vienotības" Liepājas nodaļas likteni, vien atzina, ka tas būšot atkarīgs no turpmākajiem procesiem partijā - no tā, kā "Vienotības" vadība saredz turpmāko darbību reģionos un vai Liepājas nodaļā atradīsies kāds spēcīgs līderis.

Kā ziņots, iepriekš no "Vienotības" izstājušies arī vairāki Garkalnes un Saulkrastu nodaļas biedri. "Vienotība" reizē uzņēmusi dažus jaunus biedrus - gan mazākā skaitā nekā partiju atstājušo kopskaits.

"Vienotības" valdes priekšsēdētājs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens biedru izstāšanos no partijas skaidro ar pārmaiņu procesu politiskajā spēkā.


Sludinājums

ggg
18:21 | 04/09/17
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

haha, aizies uz citu partiju "patrioti" liekēži!

Jā!
19:08 | 04/09/17
ZIŅOT
(-0)
(13)
+

Pilnīgi pareizi! It sevišķi tur, kur "ož pēc naudas"I Vērojiet Rimmu! Visīstāko Liepājas "patriotu"! Kur viņš, tur no godīguma ne vēsts!

No Vienoetības
20:25 | 04/09/17
ZIŅOT
(-4)
(5)
+

Bet neviena vārda par to, cik liepājnieku ir iestājušies Vienotībā pēdējā mēneša laikā. Daudz vairāk kā izstājušies . Kāpēc par to neraksta?

Jahnis
20:41 | 04/09/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Ko tD JŪS NAIVIE, GAIDĪJĀT NO vIENOTĪBAS ? pRIEKŠNIEKS - VECS Partijnieks. no ta nekadas jaunasa vēsmas nenaks, no 'Abolas ?

smiekli
08:45 | 05/09/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

atkal karteja shema. izomajusi
citu soli.

laikam
10:18 | 05/09/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Domāju ka vis bars dosies meklēt citu medus podu...

lūgums žurnalistiem
13:37 | 05/09/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Uz pašvaldības vēlēšanām kā lokomotīvi izbīdija Kārli Strautiņu un Daci Bluķi. Lūgums žurnalistiem , vai nevariet nointervēt šos cilvēkus un viņu viedokļus!

DDD
14:58 | 05/09/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tad jau Latvens pamet Nīcas domi? Ievēlēja jau kā no Vienotības.

Nathan Davidson
08:07 | 09/09/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I'm Nathan Davidson a businessman who was able to revive his dying business through the help of a Godsent lender known as Jason Raymond the CEO of FUNDING CIRCLE INC. Am resident at 1542 Main St, Buffalo, NY.. Well are you trying to start a business, settle your debt, expand your existing one, need money to purchase supplies. Have you been having problem trying to secure a Good Credit Facility, I want you to know that FUNDING CIRCLE INC. is the right place for you to resolve all your financial problem because am a living testimony and i can't just keep this to myself when others are looking for a way to be financially lifted.. I want you all to contact this Godsent lender using the details as stated in other to be a partaker of this great opportunity Email: fundingloanplc@yahoo.com OR Call/Text +14067326622

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki