Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Norvik banka" maldina liepājniekus par pilsētnieka karti


atlikušas 250 zīmes


"Norvik banka" maldina liepājniekus par pilsētnieka karti (6)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 10. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Norvik banka , pilsētnieka karte , Dome
Izdrukāt Ziņot

Daudzi liepājnieki nesen savā pastkastē atrada "Norvik bankas" reklāmu, ka "sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi" tā piedāvā pilsētnieka karti.

Portāla lasītājs jautā, vai par pilsētnieka karti var uzzināt ko vairāk un kāda tad ir pašvaldības sadarbība ar banku. Sazinoties ar pašvaldību, saņēmām domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājas Zitas Lazdānes skaidrojumu:

"Šī konkrētā bankas reklāma ir maldinoša, neatbilst patiesībai un nav nekādā veidā saskaņota ar pašvaldību. Līdz ko tika konstatēta šādas reklāmas esamība, sazinājāmies ar "Norvik bankas" pārstāvjiem un reklāmas turpmāka izplatīšana tika pārtraukta. Bankas pārstāvji ir apsolījuši jebkāda veida reklāmas materiālus, kurā pieminēta Liepājas pilsēta, turpmāk pirms izplatīšanas saskaņot, lai turpmāk šādas situācijas vairs nerastos un iedzīvotāji netiktu maldināti".

Kā pašvaldībai skaidrojuši bankas pārstāvji, šāda situācija radās darbinieku maiņas un bankas iekšējās komunikācijas pārpratuma rezultātā. Par pamatu reklāmas maketa tapšanā izmantotas pirms vairākiem gadiem projekta stadijā esošas tēzes un nākotnes vēlmes, nevis reālā situācija.

"Esošajā Liepājas pilsētas sadarbībā ar "Norvik banku" nekas nav mainījies – ar konkrēto "Norvik bankas" karti skolēni bez maksas var braukt tramvajā uz peldēšanas nodarbībām LOC baseinā. Šī karte nav definējama un uzskatāma par pilsētnieku karti," skaidroja Lazdāne.


Sludinājums

Kārlis
07:04 | 10/04/18
ZIŅOT
(-1)
(20)
+

Norvik banka vienmēr bijusi žuļiku kantoris. Normāli cilvēki tādai bankai iet ar līkumu.

SaVi
07:16 | 10/04/18
ZIŅOT
(-0)
(20)
+

Cik viss ir vienkārši - tu vari sasipt cilvēkiem prātu, bet tev par to nekas nebūs. Burvīgi! :)

Skolnieks
07:28 | 10/04/18
ZIŅOT
(-1)
(23)
+

Tā karte ir neizdevīga, jo jāmaksā liela komisijas maksa mēnesī. Krievu krāpnieki, Uzmaniet savus pensionārus, vecajiem cilvēkiem arī jauc galvas. Kurš vispār sadarbojas ar tiem krieviem?

Jep
10:20 | 10/04/18
ZIŅOT
(-5)
(1)
+

Bet vai tad šī karte netika dalīta Liepājas dzimšanas dienā? Un - vai Kronbergam nebija ideja par pilsētnieka karti? Tas cits projekts vai šis pats?

par karti
11:09 | 10/04/18
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

Pilsētnieka karte ir galīgs sū. Tramvajā bieži to nepieņem, vai tramvaja vadītāja neprot rīkoties. Bērnam tramvajā jābrauc pa zaķi! Darbinieki bankā neko nezin, domē neko nezin, Sabiedriskā transporta kantorī neko nezin. Kad skolēniem to draņķi izsniedza, nebija izstrādāti pat lietošanas noteikumi! Internetbanka ir ļoti nepārskatāma. Un par karti vēl novelk gada maksu! Galīgi garām gan banka , gan karte. Tikko bērns skolu pabeigs, kontu tur slēgšu.

Tirlums
17:01 | 10/04/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Shis kantoris gan kolosali meligus rakstus cep.... kas pasutija sho fake news? ...skiet, ka tas ir skaidrs...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki