Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Noslēdzies Ziemassvētku kartīšu zīmēšanas konkurss


atlikušas 250 zīmes


Noslēdzies Ziemassvētku kartīšu zīmēšanas konkurss (5)

Autors: Zane Ģirne, Liepājas domes Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļas vadītāja
Pirmdienā, 21. decembrī, 2015 | BIRKAS: Ziemassvētki , Lielais Dzintars , Dome , konkurss
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Konkursā ""Lielais dzintars" Ziemassvētku noskaņā" bērni iesniedza 450 zīmējumus, attēlojot jauno koncertzāli, sniegu, eņģeļus, svētku rotājumus, pievienojot arī novēlējumu Ziemassvētkos.

Konkursā piedalījās gan bērni no pirmskolām, gan skolas vecuma bērni. Atsevišķi darbiņi tika papildināti arī ar oriģinālām detaļām, piemēram, jaunā māksliniece Emīlija Sāra Jansone, kas mācās Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 1.a klasē, savu darbiņu papildināja ar īstiem dzintara gabaliņiem.

Kā atbilstošākais zīmējums Liepājas domes apsveikumam izvēlēts Martinas Kristelas Rozes darbiņš. Jaunā māksliniece ir J.Čakstes Liepājas 10. vidusskolas 3.a klases skolniece.

Sākot no 2016. gada 4. janvāra, visi konkursa darbiņi tiks nogādāti izglītības iestādēs, katrs konkursa dalībnieks kopā ar iesniegto darbiņu saņems saldumus, savukārt bērni no pirmsskolas izglītības iestādēm arī krāsu zīmuļus, guašas krāsas un citus radošo izpausmju palīglīdzekļus. Visas mācību iestādes papildus saņems arī Liepājas domes priekšsēdētāja Ulda Seska pateicības rakstus.

Aicinām visas izglītības iestādes, kuru audzēkņi ir piedalījušies konkursā ""Lielais dzintars" Ziemassvētku noskaņā"" iespēju robežās savās telpās organizēt darbiņu izstādi.

Zīmējumu konkursa mērķis ir rosināt bērnus un jauniešus piedalīties Liepājas pilsētas vizuālā tēla Ziemassvētku un Jaunā gada laikā pilnveidošanā. Šo konkursu Liepājas dome organizē jau 15 gadus.  

 


Sludinājums

Ups
14:29 | 21/12/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kristapam nepatika...

kartiña
19:07 | 21/12/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Saņēmu Sesku Ulda kartiñas, pat 2.gab!Dāsnums un īsta sirsnība staro no katra vārda. No laimes nezinu kur dēties!

japs
19:10 | 21/12/15
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vai tiešām 3.klasē šādi zīmē? Nu īsts ğēnijs!Tik precīzas līnijas, tonīši Un ēnas...nu ğēnijs!

jā.
19:29 | 21/12/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

...es par to pašu.. Vai tur nav kļūda - par to 3. klasi? Daudz redzēti bērnu darbi, bet 3. klasē tā bērns nezīmē... Jau 10. vai 11. klasei tas būtu ļoti labs līmenis... Ja vien nav runa par kādu īpaši apdāvinātu brīnumbērnu...

jaaaa
11:57 | 22/12/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

kļūda, ka tik nav tajā ,ka autors ne tas īstais uzrādīts-skolotāja vai māmiņa zīmējusi. Skaidri redzams, ka tas ir pieauguša cilvēka darbs.Dīvaina žūrija, ja nepamana to...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki