Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiek pianistu konkurss "Piano frequency"


atlikušas 250 zīmes


Notiek pianistu konkurss "Piano frequency"

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Trešdienā, 12. decembrī, 2018 | BIRKAS: konkurss , Lielais Dzintars , mūzikas vidusskola
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 12.decembrī, koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzālē visas dienas garumā notiek Liepājas I Starptautisko pianistu konkurss "Piano frequency". Aicināti visi interesenti.

Konkursā, kuru organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, piedalās taustiņinstrumentu spēles-klavierspēles audzēkņi.

Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu profesionālo interesi par klaviermūzikas klasiskām vērtībām un mūsdienu klaviermūzikas inovācijām, tendencēm. Kopumā konkursā piedalīsies 64 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Konkursa uzdevums ir motivēt klavierspēles audzēkņus attīstīt savu talantu un prasmes dažādos mūzikas stilos no baroka laikmeta līdz mūsdienām, pilnveidot audzēkņu radošo, tehnisko, māksliniecisko izaugsmi un skatuves pieredzi.

Svarīgi ir arī popularizēt klasiskās mūzikas vērtību un mūsdienu inovācijas klavierspēlē, veidot jaunus, starptautiskus kontaktus un sekmēt pieredzes apmaiņu starp Latvijas un ārvalstu mūzikas skolām, kā arī atklāt un atbalstīt jaunos klavierspēles talantus.

Konkurss notiek četrās kategorijās – četrās vecuma grupās (7–20 gadus veci).


 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki