Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks atvērtās dienas Dvēseles veldzes dārzā


atlikušas 250 zīmes


Notiks atvērtās dienas Dvēseles veldzes dārzā

Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

No 4. līdz 6. maijam sociālās rehabilitācijas un izziņas centrs lauku vidē "Dvēseles veldzes dārzs" piedalīsies akcijā "Atvērtās dienas laukos 2019".

Šo dienu mērķis ir popularizēt laukus un dot iespēju ikvienam iepazīt lauku saimniecību bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Tā ir iespēja atpūsties no pilsētas burzmas, pavadīt maija brīvdienas svaigā gaisā, iepazīt lauku vidi un piedalīties dažādās āra aktivitātēs.

Akcijas laikā ikviens interesents ir aicināts braukt ciemos uz Pāvilostas novada Ziemupi un baudīt lauku burvību "Dvēseles veldzes dārzā". Viesi varēs sajust svaigo lauku gaisu un pavasara ziedu smaržas. Plaukstošo ziedu, krūmu un zaļumu košās krāsas, putnu dziesmas un ainavas – to visu varēs izbaudīt Sajūtu parkā. Apmeklētāji varēs arī izmantot speciālus piedāvājumus un doties dažādās aktivitātēs:

meža paēnā ierīkotā Baso pēdu taka sniegs piedzīvojuma sajūtu dažādām maņām – ožai, dzirdei un taustei;
iespēja piedalīties ekskursijās gida pavadībā ar aizsietām acīm, lai tuvāk iepazītu cilvēku ar redzes invaliditāti pasauli;
ikviens varēs aktīvi izkustēties uz āra trenažieriem, spēlējot āra šaha spēli, galda tenisu vai, darot nelielus lauku darbiņus;
būs iespēja arī iegādāties cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem darinātos rokdarbus; sevišķi iemīļoti ir klūgu pinēju pinumi.

"Dvēseles veldzes dārzs" ir vieta, kurā nesteidzīgā lauku vidē var satikties ar citiem cilvēkiem, iesaistīties dažādās aktivitātēs, parušināties dārzā un baudīt lauku burvību. Tā atrodas Laiveniekos, Pāvilostas novada Ziemupē, kas ir 25 km attālumā no Liepājas un 30 km attālumā no Pāvilostas.

Lūgums iepriekš pieteikties visiem interesentiem, kuri vēlas piedalīties šajā akcijā, sazinoties ar Māri Ceiruli pa tālr. 26544442, vai rakstot uz info@redzigaismu.lv. Plašāk par akcijas norisi var lasīt: www.celotajs.lv/atvertasdienas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki