Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks bērnu tautas deju svētki "Pilna sauja dzintariņu"


atlikušas 250 zīmes


Notiks bērnu tautas deju svētki "Pilna sauja dzintariņu"

Trešdienā, 20. martā, 2019 | BIRKAS: Latviešu biedrības nams , Pilna sauja dzintariņu , dejas , Krustiņi
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs šo piektdien, 22.martā, aicina liepājniekus un pilsētas viesus uz Bērnu tautas deju svētkiem "Pilna sauja dzintariņu", kas notiks Liepājā.

16. Bērnu tautas deju svētku koncerti dienas pirmajā pusē norisināsies Liepājas vispārizglītojošajās skolās, bet noslēguma lielkoncerts pulksten 18 – Liepājas Latviešu biedrības namā, informē Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Liepāju svētkos pārstāvēs Liepājas Ezerkrasta sākumskolas Bērnu deju kolektīvs "Spārītes" (vadītāja Dzidra Raboviča), Liepājas 8. vidusskolas Bērnu deju kolektīvs "Pumpuriņi" (vadītāja Vineta Egliena), Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas Bērnu deju kolektīvs "Ežuki" (vadītāja Inta Buce), PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Jauniešu deju kolektīvs "Odziņa" (vadītāja Inta Āboliņa) un paši svētku rīkotāji – Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Bērnu deju kolektīvs "Krustiņi" (vadītāja Inta Āboliņa).

Koncerta mākslinieciskā vadītāja Inta Āboliņa uz svētkiem aicinājusi arī viesus no citām Latvijas pilsētām – Pāvilostas pilsētas kultūras nama 5. – 9. klašu tautas deju kolektīvu Daigas Cābeles un Eināra Vārsberga vadībā, Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskolas Bērnu deju kolektīvu "Puzurs" Laines Liepas un Agitas Skrebeles vadībā, Rīgas Bērnu un jauniešu centra "IK Auseklis" deju ansambli "Dancītis", vadītāja Ilze Dzene, Jūrmalas Bērnu deju kolektīvu  "Vzmiņa", vadītāja Ineta Tālzeme, Jelgavas Bērnu un jauniešu centra "Junda' Tautas deju kolektīvu "Jundēni" Madlēnas Bratkus vadībā, Jelgavas novada Bērnu un jauniešu deju studijas ''Spīga." Bērnu deju kolektīvu "Spīganiņi" Aigas Muzikantes vadībā.

Bērnu tautas deju svētki tiek organizēti ar mērķi iesaistīt bērnus un jauniešus Dziesmu un deju svētku procesā un tradīcijas ilgtspējas saglabāšanā, sekmējot bērnu un jauniešu deju kolektīvu radošo darbību un māksliniecisko sniegumu, pulcējot tos vienkopus un veicinot arī vadītāju jaunradi un sadarbību profesionālās meistarības jomā. Šie svētki radīti ar ideju rosināt bērnos un jauniešos interesi par latviešu tautas deju kā mērķtiecīgu pašapliecināšanās iespēju.

Biļetes uz Bērnu tautas deju svētku "Pilna sauja dzintariņu" lielkoncertu var iegādāties SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 3 eiro.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki