Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks bezmaksas nometne bērniem ar invaliditāti


atlikušas 250 zīmes


Notiks bezmaksas nometne bērniem ar invaliditāti

Otrdienā, 10. jūlijā, 2018 | BIRKAS: nometne , invaliditāte
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Lai nodrošinātu veselību veicinošas aktivitātes bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenes locekļiem, pašvaldība sadarbībā ar biedrību "Aktīvists" rīko bezmaksas četru dienu diennakts nometni.

Tā norisināsies no 29. jūlija līdz 1.augustam atpūtas kompleksā "Albatross" Ķesterciemā, Engures pagastā. Ģimenes aicinātas pieteikt dalību nometnē līdz 23. jūlijam, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Veselības veicināšanas nometnē speciālistu vadībā notiks dažādas grupu nodarbības, nodrošinot fiziskās aktivitātes, intelektuālās spēles, saliedēšanās pasākumus, radošās darbnīcas, atpūtu un nodarbības pie jūras. Visas aktivitātes tiks pielāgotas dalībnieku funkcionālajām spējām un vajadzībām.

Dalībniekiem tiks nodrošināts transports nokļūšanai uz nometni un atpakaļ, kā arī četras ēdināšanas reizes dienā. Uzturēšanās nometnē paredzēta 1–2 istabu numuros (3–4 cilvēki istabā).

Ģimenes aicinātas pieteikt dalību nometnē līdz 23. jūlijam, reģistrējoties biedrības "Aktīvists" mājaslapā šeit.

Dalībai nometnē var pieteikt bērnu ar invaliditāti vecumā no 12 līdz 18 gadiem, kopā ar bērnu nometni var apmeklēt arī viens no vecākiem.

Papildu jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties biedrību "Aktīvists", zvanot pa tālruni 27 22 81 81 vai rakstot info@aktivists.lv. Vietu skaits nometnē ir ierobežots.

Nometne tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki