Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks dabas meistardarbnīca 2. klašu skolēniem


atlikušas 250 zīmes


Notiks dabas meistardarbnīca 2. klašu skolēniem

Trešdienā, 08. maijā, 2019 | BIRKAS: LiepU , meistardarbnīca
Izdrukāt Ziņot
Vāvere Jūrmalas parkā.
Vāvere Jūrmalas parkā.
FOTO: publicitātes

Ceturtdien, 9.maijā, Liepājas Universitātes telpās, Lielajā ielā 14, pulksten 13 notiks dabas meistardarbnīca 2. klašu skolēniem "Iepazīsim dzīvniekus Latvijā un Liepājā".

Šogad konkursam pieteikušās divpadsmit komandas, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Meistardarbnīcas mērķis ir padziļināt skolēnu zināšanas dabaszinībās, attīstīt skolēnu patstāvīgā darba prasmes, kā arī rosināt skolēnus radošai darbībai un veicināt izziņas interesi.

Vairojot vietējo vērtību apzināšanu, dalībniekiem tiks uzdoti dažādi uzdevumi par Liepājā sastopamajiem dzīvniekiem, kā arī par nozīmīgo Liepājas dabas vērtību – pludmali.

Konkursam pieteikušās komandas no Liepājas pilsētas A. Puškina 2. vidusskolas, J. Čakstes 10. vidusskolas, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, 3. pamatskolas, Ezerkrasta sākumskolas, Centra sākumskolas, Oskara Kalpaka 15. vidusskolas, 7. vidusskolas un 8. vidusskolas.

Konkursu organizē Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes specializētā laboratorija "Dabas vēstniecība Liepājas Universitātē" un Pedagoģijas fakultātes studenti sadarbībā ar Liepājas pilsētas sākumskolas skolotāju metodisko apvienību. Konkursu atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija Zilā karoga programmas ietvaros.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki