Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks konference kurzemnieku medijpratības attīstīšanai


atlikušas 250 zīmes


Notiks konference kurzemnieku medijpratības attīstīšanai

Ceturtdienā, 06. aprīlī, 2017 | BIRKAS: medijpratība , LiepU , konference
Izdrukāt Ziņot

Liepājas universitātē 7.aprīlī notiks konference medijpratības veicināšanai un attīstīšanai, Rietumu Radio intervijā pastāstīja Kultūras ministrijas eksperte Klinta Ločmele.

Lai izklāstītu savu redzējumu un analizētu, kādā veidā iespējams sekmēt individuālo un sabiedrības medijpratību, padziļināti aplūkojot pedagogu, žurnālistu un vecāku lomu medijpratības stiprināšanā, pašmāju un Lielbritānijas mediju praktiķi un pētnieki 7.aprīlī aicinājuši kurzemniekus uz konferenci "Medijpratība no pirmajiem burtiem līdz viedierīcēm un TV pultīm: pedagogu, žurnālistu un vecāku loma tās stiprināšanā".

"Esmu gandarīta, ka Lielbritānijas medijpratības profesionāļiem būs iespēja sadarboties un dalīties pieredzē ar jomas ekspertiem Latvijā. Laikā, kad sociālo mediju loma sabiedrībā ir krietni palielinājusies, ir ļoti svarīgi pēc iespējas labāk iemācīties izprast informācijas sniedzēju mērķus un līdzekļus un, jo īpaši, ietekmi uz jaunākās paaudzes identitātes veidošanu," sacīja Britu padomes Latvijā vadītāja Zane Matesoviča.
Konferenci organizē Kultūras ministrija (KM) sadarbībā ar Liepājas Universitāti un Britu padomi.

Konferences apmeklējums ir bez maksas un tajā piedalīties varēs visi interesenti, jo sevišķi žurnālisti, bibliotekāri, skolotāji un citi izglītības sistēmas pārstāvji, pašvaldību darbinieki un visi, kuru darbs ir saistīts ar informāciju un tās tālāku nodošanu auditorijai.

"Konference notiek bez iepriekšējas reģistrācijas, bet esam rezervējuši pietiekami lielu telpu, lai visiem pietiktu vietas," sacīja Mediju politikas eksperte Klinta Ločmele.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki