Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks sarunu vakars par dzimtas spēku un mantojumu


atlikušas 250 zīmes


Notiks sarunu vakars par dzimtas spēku un mantojumu

Autors: Inese Muižniece
Trešdienā, 08. novembrī, 2017 | BIRKAS: Namīns , folklora , Austras biedrība , Humanitārais institūts
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 8.novembrī, pulksten 18 folkloras centrā "Namīns", Bāriņu ielā 32, notiks jau piektais sarunu vakars par tautas tradīcijām, uz kuru aicina folkloras pētniece Ieva Ančevska.

Šī sarunu vakara tēma – dzimtas spēks un mantojums latviešu tautas tradīcijā un mūsdienās.

Ieva Ančevska stāsta: "Dzīvē nereti nākas sastapties ar situācijām, kurās nojaušam, ka dzimtas pārstāvjus saista kādas neizskaidrojamas saites, ka vairākiem ģimenes locekļiem ir vienas un tās pašas spējas un potenciāls, kā arī pretēji – tās pašas slimības vai attiecību un uzvedības modeļi. Gan tautas tradīcijā, gan mūsdienu psiholoģijā rodami skaidrojumi, kā veidojas šis mantojums, kā pieņemt pozitīvo un atlaist nevēlamo."

Jau trīs gadus folkloras centrā "Namīns" notiek spēka dziesmu vakari, kuriem šogad reizi pa reizei pievienojas arī sarunu vakari par latviešu tautas tradīcijām. Paralēli turpinās arī ierastie spēka dziesmu vakari, nākamais – 15. novembrī pulksten 18. Dziesmu un sarunu vakari ir atvērti ikvienam latviešu tautas tradīciju interesentam, kas vēlas izprast un iedziļināties tradīcijā.  

Ieeja par ziedojumiem. Spēka dziesmu un sarunu vakarus par tautas tradīcijām īsteno Austras biedrība sadarbībā ar Kurzemes Humanitāro institūtu. Projekts tiek īstenots ar Liepājas pilsētas un Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki