Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks skolēnu mācību uzņēmumu pavasara gadatirgus


atlikušas 250 zīmes


Notiks skolēnu mācību uzņēmumu pavasara gadatirgus

Ceturtdienā, 11. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Izglītības pārvalde , tirdziņš , Kurzeme , SMU
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 13.aprīlī, tirdzniecības namā "Kurzeme" notiks skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pavasara gadatirgus "Cits bazārs Liepājā 2019", kurā piedalīsies ap 60 jaunie uzņēmēji.

Tas būs lielākais SMU gadatirgus ārpus Rīgas, kuru organizē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" un Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar "Junior Achievement Latvija" un TN "Kurzeme", informē Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

No pulksten 12 līdz 16 gadatirgus apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dažādas interesantas, radošas un ikdienā noderīgas skolēnu ražotas lietas. Piedāvājums būs ļoti plašs un daudzveidīgs, par pircējiem draudzīgam cenām – no dabīgiem materiāliem darināti interjera dekori, rotaslietas, EKO ziepes, aromātiskās sveces plašā klāstā, kosmētika, attīstošas spēles (arī skolēnu ražotie kendami!), 3D telefonu vāciņi, T– krekli bērniem un pieaugušajiem, uztura bagātinātāji imunitātes uzlabošanai, tējas, veselīgi našķi, arī mēslojums no trušu spirām orhidejām un krūmaugiem un pat progresīvi koka velosipēdi pieaugušajiem!

SMU gadatirgus tirdziņš pulcēs ap 60 jauno ražotāju, no kuriem vairāk nekā puse ir no Liepājas. Visaktīvāk būs pārstāvēts PIKC "Liepājas Valsts Tehnikums" un Draudzīgā Aicinājuma Liepājas 5. vidusskola. Būs arī ražotāji ar savu labāko un pircēju atzinīgi novērtēto piedāvājumu no Rīgas, Bauskas, Ventspils un citām Latvijas pilsētām.

Topošo uzņēmēju tirgošanās prasmes izvērtēs arī īpaša žūrija, kuras sastāvā būs pārstāvji no AS "Swedbank", Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, LIAA Liepājas biznesa inkubatora, "Windcut Barber Shop" un "Europe Direct" informācijas centra Liepājā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki