Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks starptautiskas glābēju un ūdenslīdēju sacensības


atlikušas 250 zīmes


Notiks starptautiskas glābēju un ūdenslīdēju sacensības

Trešdienā, 01. augustā, 2018 | BIRKAS: Beberliņi , VUGD , mācības
Izdrukāt Ziņot
FOTO: VUGD

No 2. līdz 3.augustam Beberliņu ūdenskrātuvē norisināsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās starptautiskās glābēju un ūdenslīdēju sacensības.

Tajās sacentīsies piecas VUGD teritoriālo struktūrvienību komandas, kā arī ūdenslīdēju speciālās vienības komandas no Baltkrievijas un Lietuvas, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Sacensības norisināsies divās glābšanas darbu uz ūdens un vienā zemūdens darbu disciplīnā komandās. Sacensības tiks atklātas trešdien, 2.augustā, pulksten 10 – pirmajā sacensību dienā komandas izpildīs abas glābšanas darbu uz ūdens disciplīnas, bet sacensību otrajā dienā, 3.augustā, no pulksten 10 norisināsies sacensības zemūdens darbu disciplīnā.

Liepājas iedzīvotāji un viesi aicināti apmeklēt sacensības klātienē un atbalstīt sacensību dalībniekus – īpaši sacensību pirmajā dienā, kad būs iespējams vērot dalībniekus sacenšoties glābšanas darbu uz ūdens disciplīnā.

Glābēju un ūdenslīdēju sacensības tiek rīkotas, lai pilnveidotu glābēju un ūdenslīdēju profesionālās iemaņas, popularizētu glābēju un ūdenslīdēju sportu, kā arī, lai veicinātu savstarpējo un starptautisko sadarbību.

Sacensības norisināsies jau trešo reizi – pagājušajā gadā komandu kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Baltkrievijas komanda.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki