Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

NS Taisnīgums Liepājas mēra kandidāts – Kristers Krafts


atlikušas 250 zīmes


NS Taisnīgums Liepājas mēra kandidāts – Kristers Krafts (76)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 28. februārī, 2017 | BIRKAS: NS Taisnīgums , Viktors Birze , Kristers Krafts , Normunds Krafts , vēlēšanas
Izdrukāt Ziņot
Nodaļas valdes loceklis Viktors Birze (no kreisās), nodaļas vadītājs, Liepājas mēra kandidāts Kristers Krafts un nodaļas vadītāja vietnieks Mārcis Butāns.
Nodaļas valdes loceklis Viktors Birze (no kreisās), nodaļas vadītājs, Liepājas mēra kandidāts Kristers Krafts un nodaļas vadītāja vietnieks Mārcis Butāns.
FOTO: NS Taisnīgums

Pašvaldību vēlēšanām gatavojas arī pērnajā novembrī dibinātā politiskās organizācijas "Nacionālā savienība "Taisnīgums"" (NS Taisnīgums) Liepājas nodaļa, kura startēs ar savu sarakstu.

Savienības Liepājas domes priekšsēdētāja amata kandidāts ir 27 gadus vecais nodaļas vadītājs, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas fizikas skolotājs, gids Kristers Krafts.

"Jaunība, enerģija, "nesasmērēta" biogrāfija, piecu svešvalodu zināšanas," – NS Taisnīgums mēra kandidātu raksturo partijas valdes loceklis Viktors Birze.

NS Taisnīgums Liepājas nodaļā šobrīd ir vairāk nekā divdesmit biedru, viņu vidū arī viens no cilvēktiesību aizstāvības grupas "Helsinki 86" dibinātājiem Raimonds Bitenieks un viens no jauniešu apvienības "Tēvzemei un brīvībai" veidotājiem Normunds Krafts.

Kristers Krafts Liepājas nodaļu, kura tika dibināta pērnajā novembrī, raksturoja kā "visaktīvāko, spēcīgāko, darbīgāko".Tās kandidātu saraksts vēl esot tapšanas stadijā.

"Tāpat kā Roma nekad nav gatava, arī saraksts līdz iesniegšanas brīdim nav gatavs. Mēs necenšamies pārāk ātri pabeigt un noslēgt tā veidošanu, lai sevi neierobežotu," sacīja Krafts, juniors. Viņš arī atturējās nosaukt citus kandidātus, jo vēl neesot strikti izlemts, ar kuru numuru kurš startēs.

Krafts arī uzskata, ka ir pāragri spriest, ar kurām partijām NS Taisnīgums varētu sadarboties, ja tiks ievēlēts. "Pavisam skaidrs, ka nekādā gadījumā nesadarbosimies ar "Saskaņu" vai citām partijām, kas ietur Maskavas politsiko kursu".

Nacionālā savienība "Taisnīgums" Latvijā pastāv kopš 2000. gada, kad to dibināja Eduards Berklavs ar domubiedriem. Taču, Berklavam aizejot mūžībā, šis politiskais spēks kļuva mazaktīvs līdz brīdim, kad 2014.gadā savienību atjaunoja liepājnieks Viktors Birze.

NS Taisnīgums iestājas par nacionālu, latvisku latviešu valsti, stiprām ģimenēm, Latvijas lata atjaunošanu un citām latviskām vērtībām.

Savienības mājaslapā par Liepāju teikts:

"Pilsētas budžets 15 gados ir palielinājies vairāk ka desmitkārtīgi un ir pienācis laiks to sajust visiem liepājniekiem, ne tikai Domē sēdošajiem. [..] Cik miljonu ir  iztērēts par jaunu pievadceļu ostai, kura sliedes tagad rūsē? Bet tramvaja mēnešbiļetes ar atlaidi pensionāriem no jaunā gada vairs nevaram atļauties. Mūsu slimnīcas tehniskais aprīkojums drīz būs modernākais Eiropā, bet kāda ir attieksme pret slimnieku, un kāds ir vidējā un zemākā personāla atalgojums? Dažviet skolās ir iepirktas dārgas iekārtas, kas stāv neizmantotas, bet bērni ir nepaēduši un skolotājs jaunu mēteli nevar atļauties nopirkt. Mūsu pilsētā tiek rīkotas pompozas patriotisma izrādes, bet latviešu jaunieši joprojām nevar atrast visparastāko darbu bez absurdām prasībām pārvaldīt krievu valodu. Lēmumu pieņēmēji un naudas dalītāji ir pārāk attālinājušies no reālās dzīves un aizmirsuši, ka tā ir mūsu – nodokļu maksātāju nauda, kas domāta visu liepājnieku labklājībai."

Par saviem mērķiem Liepājā NS Taisnīgums izvirzījis rūpes par dzimstības un iedzīvotāju skaita pieaugumu, latviskuma aizstāvību, uzņēmējdarbības attīstību un jaunu darbavietu radīšanu, pašvaldības mēroga referendum ieviešanu, pilsētas līdzekļu izšķērdēšanas novešanu u.c.

Sludinājums

ola
06:56 | 28/02/17
ZIŅOT
(-19)
(20)
+

ja kāds vispār gatavs sarunāties ar birzi, nemaz nerunājot par būšanu vienā apvienībā, tas vien ir apliecinājums, ka pilns rublis tam cilvēkam nav. birze ir riktīga sū.u čupa. pretīgs glumeklis.

:)
07:42 | 28/02/17
ZIŅOT
(-5)
(13)
+

Tad jau mūsu pilsētas pārpalikušajiem navionāļiem no NA laba un veselīga konkurence-vēlu veiksmi.

:)
07:39 | 28/02/17
ZIŅOT
(-12)
(14)
+

Nacionālistus es pārāk necienu, bet štā manšafte vismaz galvu tiesu labāka par pamuļķā tieslietu ministra un Lemberga stipendiātu NA apvienības partiju,

Zigfrīds
07:50 | 28/02/17
ZIŅOT
(-18)
(16)
+

Ak, Dievs, kas tas ir? M no metalikas koncerta aizbēgušais fanats?

Miljons
09:16 | 28/02/17
ZIŅOT
(-10)
(15)
+

Tas ir maziņš pārpratums.

Nost šo partiju
09:25 | 28/02/17
ZIŅOT
(-28)
(6)
+

NS Taisnīgums ir galēji fašistiska partija, es nebrīnītos, ja tā, tikusi pie varas, vēlētos izveidot režīmu līdzīgi Trešajam reiham. Viktors Birze ienīst homoseksuāļus, tāpēc viņu var pieskaitīt pie fašistiem.

Jaunliepāja
19:14 | 28/02/17
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Re ,atkal spēlē demagogs. Nepatīk Viktors Birze, visus pataisa par fašistiem . Uzminiet kas to ir rakstījis? Skaidroju ,tipisks trollis kas visu samet vienā katla. Kāpēc? Duļķainos ūdeņos vieglāk zvejot. Cerība ka cilvēki neatšķirs sēnalas no auzām! Man ari nepatīk Birze,bet tas nenoliedz to ka idejas ir atbalstāmas! Nu bet ar Viktoru ir galīgi garām, viņš nav reālists,bet plānā galdiņa urbējs!

Prūsis
10:32 | 28/02/17
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Galīgi fašistiska šī nav.

Riņķī un apkārt
09:50 | 28/02/17
ZIŅOT
(-10)
(21)
+

Katrs saredz , ko redz. Virsrakstā skaidri uzrakstīts, ka runa ir par mēra amata kandidātu, bet neviens nesaredz viņa personības kvalitātes- svarīgāks par visu ir kāds, kas kaimiņos dzīvo, cik gari vai īsi mati, kādas firmas krekls mugurā...skumji.Un tā ,manuprāt, spriež lielais vairums, kas arī pēc tam , kad ievēl " pēc sava ģīmja un līdzības" - atkal ir par ko parunāt...
Nevis iemācīties vismaz 3 valodas... Visu cieņu, Kristeram. Lai vairāk tādu jauniešu!

Dagoberts
11:26 | 28/02/17
ZIŅOT
(-11)
(7)
+

Speķainus matus par pilnu ņem vēl mazāk.

speķainais mats
10:11 | 28/02/17
ZIŅOT
(-19)
(16)
+

Ja subjekts izskatās kā pēc nedēļas buhāšanas , un publiski ir ielicis bildi, kur ir tik nevīžīgā izskatā, par kādu personību var runāt? Pat šlipsi nav uzsējis. Krekls, mati tāds, kā no gultas būtu izvēlies! Un vairāk par valodu zināšanās, viņa nav ar ko palepoties! Vai tiešām šis jaunēklis nesaprot, ka tas ir stipri pa maz? Ar savu valodu zināšanu viņš var maksimā aiz letes iet sēdēt, nevis Liepāju vadīt! Jaunēklis tik daudz ko grib paveikt Liepājā, tikai viņš nepasaka, kur šīm iecerēm viņš ņems naudu? Ziniet, man šīs stulbības izklausās pēc tāda nenobrieduša puišeļa pohainiem murgiem. Neviens taču šos dīvainīšus , kuri nobildējušies pie saņurcīta karoga , vai kādas lupatiņas (jo karogi nedrīkst būt saņurcīti) ,par pilnu neņem!

visu cieņu
10:00 | 28/02/17
ZIŅOT
(-18)
(20)
+

bet, ko ir izdarījis šis jaunietis ko tādu, ka viņam varētu uzticēt pilsētas vadību? Kādi ir reāli padarītie darbi, sasniegumi utt. Ar to vien ka jauns un godīgs, nepietiek. Lūdzu parādi, ka spēj vadīt cilvēkus, komandu, ne tikai klasi ar skolniekiem. Kur to var redzēt?

Valters
07:08 | 01/03/17
ZIŅOT
(-4)
(14)
+

Jau tas vien, ka Kraftu ģimene ir nolaisto Karostas cietumu padarījuši par pasaules mēroga tūrisma objektu ir ko vērts.

Roze K.
10:58 | 28/02/17
ZIŅOT
(-6)
(25)
+

Nu izcili demagoģiski šeit izdevies... ``ko tādu izdarījis šis jaunietis, ka viņam varētu uzticēt``... Aš žoklis atkārās. Tad jau jājautā, ko tie iepriekšējie mēri, Sesku ieskaitot, t ā d u bija paveikuši, pirms viņus iecēla par mēriem. Tāpat ir ar pieņemšanu darbā - visiem vajadzīgi pieredzējuši darbinieki. Bet, kā tad tas darbinieks var ko pieredzēt, ja viņam nedod iespēju strādāt. Kurš pieredzējis ārsts sākumā ir bijis pieredzējis ārsts? Kurš pieredzējis skolotājs jau no sākuma ir bijis pieredzējis? Ļaujiet taču jaunajiem strādāt! Jau augšas bļauj, ka trūkst pieredzējušu būvnieku, pieredzējušu transporta un vēl citu nozaru strādnieku un ka jāaicina būs no kādām tur trešajām valstīm un ka tagad jau tūkstoši no tām šeit strādā. Ja jau ir zināms, kurās nozarēs trūkst, tad - kur problēma aicināt pašu cilvēkus apgūt šīs nepieciešamās nozares (un, galvenais, nelikt šķēršļus ar milzīgām macību maksām), lai pašu cilvēki var kļūt par pieredzējušiem un lai ir pašiem darbs.

to godīgi
10:40 | 28/02/17
ZIŅOT
(-8)
(12)
+

tur jau tā lieta- ieliek vienu (to pašu sesku), kas nekad neko dzīvē nav sasniedzis un neprot naudu radīt, tad ir sekas tādas kādas ir. Liepāja- grimst nabadzībā. Vēl vienu tādu pašu gremdētāju ievēlēt, kas neko nejēdz un neko nav sasniedzis? Vajag saimnieku, kam ir pieredze un rezultāti, kas izprot naudas vērtību un māk to radīt, nevis pasmelt no nodokļu maksātāju kabatām vai ES fondiem. Neizskatās, ka Seks vai Krafts to prot

Godīgi
10:32 | 28/02/17
ZIŅOT
(-9)
(30)
+

Ko Sesks bija izdarījis, kad iesēdināja mēra krēslā? Apaļa nulle bija! šis vismaz ir izglītots un tulkus nevajadzēs

Labs izskats
10:34 | 28/02/17
ZIŅOT
(-16)
(17)
+

Ar tādiem matiem, neviens neņems nopietni.Sakopies!

nu nu
10:41 | 28/02/17
ZIŅOT
(-11)
(24)
+

neskati vīru no cepures. Manis pēc kaut vai lai ir ar zaļiem matiem, ja vien spēj pacelt pilsētu

fffffffffffffffff
12:40 | 28/02/17
ZIŅOT
(-12)
(16)
+

Kas viņš ir? Zinu , ka Kristers Krafts ir Karostas cietuma pārstāvis vai arī ilgojas ar cietumu saistītu dzīves veidu.

Viņa izredzes būt ievēlētam ir apaļa nulle. Tāpēc lai labāk viņš sēž savā cietumā.

Ēriks
07:10 | 01/03/17
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Viņam ir izredzes. Par viņu stabili balsošu es un vēl mani paziņas.

kas labāks?
12:57 | 28/02/17
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

Seska dārgos šampūnos mazgātā, izcilos odekolonos smaržinātā un visādi citādi lutinātā frizūra, Hadaroviča apcirptais cietumnieka tipa ezītis vai Krafta peisakai?
Bet varbūt vispār lai plika pļeška? :D

pļeška
14:14 | 28/02/17
ZIŅOT
(-9)
(17)
+

Vīrietim, pilsētas vadītājam, deputātam un tml. ir jāizskatās kaut mazliet pēc vīrieša, nevis noauguša, nekopta mežaveča! Vēl tik pietrūkst Trakā āža divlitrene padusē.

cccp
14:12 | 28/02/17
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

vai tas nav tas pats kas filmejas kopa ar japanieti perveses vadida karostas virssardze :)

Dagoberts ir galma pakaļlaiža prūsis
14:41 | 28/02/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Dagoberts taču ir galma pakaļlaiža Prūsis

Dagoberts
07:53 | 01/03/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Šos jautājumus adresē Prūsim. Ne man. Neesmu Prūsis.
Un atceries, ka katram galmam būs savi pakaļlaižas. Nav tāda galma, kam to nebūtu. Ja Liepājā notiks brīnums un izveidosies jauns galms, tūdaļ pat saveidosies grupa ar šamējiem. Atkarībā no jaunā laivu stāvokļa par tādu varētu arī kļūt šis portāls.

Lietaskoks
21:58 | 28/02/17
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

prūsi, tieši kas tev šķiet jautri? tas, ka esi pakaļlaiža? jeb tas, ka esi garā vājš? jeb tas, ka visu mūžu esi spēlējis dubultspēles? jeb tas, ka vienkārsi esi tupa caurbira?

Dagoberts
19:40 | 28/02/17
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Tik nesaprotu - ja Prūsis ir pakaļlaiža, kāpēc viņam te tāds gods, ka ar lielo burtu uzrakstīts?

Dagoberts
19:38 | 28/02/17
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Šis gan ir jautri!

Opsā
14:41 | 28/02/17
ZIŅOT
(-7)
(13)
+

Kur Viktors, tur jau saknē ielikta neveiksme! Nu kā var šādi sačakarēt visumā labu pasākumu? Cieņu Kristeram, viņš darbojas jau ne tikai tūrismā, bet gan ir labs skolotājs. Un zināšanas fizikā ir daudz vairāk pārliecinošs arguments par kolhoza darbnīcu priekšnieku "Zelta zvaigznē".

5procentuBarjera
16:31 | 28/02/17
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

Cik skumji, ka nacionāli domājoši latvieši sašķeļas sīkās partijās.

Janka
16:43 | 28/02/17
ZIŅOT
(-10)
(4)
+

Pilnīgs mūdzisms. Vēljoprojām gaidu JKP iznācienu, citādi nav par ko balsot.

:)))))
17:45 | 28/02/17
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Skatijos labo vidio, kur Na apvienības viens no galvenajiem "stipendiātiem" dzer konnjaku un runā ļoti ļoti nepiedienīgas lietas. Labāk balsošu par šo nacionālo spēku, kurā nauda nav galvenais iemesls, lai kaut ko darītu LATVIJAS labā.

muhaha
19:10 | 28/02/17
ZIŅOT
(-5)
(8)
+

Skatījos video un smējos kā traks!:))) Tas ir kas labāks par Mistera Bīna filmām!:))))

Situācija
19:21 | 28/02/17
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Tas ka puikām diez vai kas sanāks šoreiz +/- skaidrs, be tas ka viņi uzdrošinās, žetons, jo baidos, ka no visiem, kas šeit raksta gudrus un pārgudrus komentārus neviens nav uzdrišinājies kaut ko darīt pilsētas labā, izņemot kā soctīklos sniegt visiem padomus kā darīt labāk :)
Jā es arī neesmu gājis politikā un neesmu cīnījies par daudzām lietām pilsētā, bet pieļauju, ka pilnīgi tikai protesta pēc pret notiekošo pilsētā nobalsošu par viņiem :)

Jaunliepāja
19:42 | 28/02/17
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Vēlreiz pārlasīju ko sola N S. Par pievedceļiem ostai- nu galīgi nerūsē. Aizdomas ka jābūvē vēl viena līnija lai var manevrēt- sēnalas. Par slimnīcu ,taisnība. Tas ir personāla jautājums- kā maksā tā strādā. Skolnieku ēšanas ieradumus sasaistīt ar neizmantoto aparatūru -demagoģija. Drīzāk apmaksāt skolotājiem kursus un materiāli ieinteresēt darboties jaunās tehnoloģijās.Visparastāko darbu rakt, var atrast vispār bez valodas zināšanām ,ja kādam tas ir vajadzīgs! Vispār ir aizdomas ka to ir rakstījis Viktors Birze.Tipisks stils.

Izglītība
19:48 | 28/02/17
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Kur var iepazīties ar šo pasaules glābēju CV - kāda izglītība? Finansisti, ekonomisti vadītāji, literāti?

maarrutks
23:17 | 28/02/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

reku jums būs taisnīgums :D
http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/liepajnieki/savakts-ap-600-parakstu-beglu-uznemsanas-jautajuma/

Zellis
15:17 | 01/03/17
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Dēļ šīs stājas vien par viņiem ir vērts balsot. Tie "pareizie", "solīdie" shēmotāji ne vien valsti gatavi pārdot, bet pat savas ievas apakšbikses, ja tikai pašiem maciņā kas ieripos.

Visu cieņu Kristeram!
00:06 | 01/03/17
ZIŅOT
(-10)
(18)
+

27 gadu vecumā smuka sieva un trīs bērni. Mācās maģistratūrā, strādā par matemātikas un fizikas skolotāju. Jau 12 gadu vecumā strādājis Robinsonu pilsētiņā, piedalījies pilsētas populārāko tūrisma piedāvājumu izveidē. Pieprasīts gids, runā piecās svešvalodās. Alpīnists, pabijis Monblānā un Elbrusa virsotnē. NEZOG - vēl nesen brauca ar 25 g. vecu žiguli.
Mīļie komentētāji, nu kam jums tāds deputāts? Turieties pie Seska un Hodoroviča.

Dagoberts > ofiheķ
14:31 | 01/03/17
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

" ... nevis mēģināt iespraukties politikā pie treknās siles!"

Kāpēc tu domā, ka viņš gatavojas pie treknās siles iespraukties? Pēc sevis spried? Un ja nu viņš ir citādāks?
Arī par pārējām projekcijām, ko te sarakstīji - nevērtē visus pēc sevis! Ja tev ir tik ļoti nepaveicies (respektīvi, pļauj sūdus, ko pats esi sasējis un nezini, ko darīt ar savām krīzēm), varbūt tomēr mēdz būt arī savādāki cilvēki, mmm?

Raibais
12:39 | 01/03/17
ZIŅOT
(-8)
(7)
+

Kraft - tas ir SPĒKS. Domāju, ka godīgi cilvēki balsos par Taisnīgumu un Kristeru Kraftu. Un nevis par liekulīgu sirmu frizūru.

ofigeķ
10:55 | 01/03/17
ZIŅOT
(-8)
(10)
+

27gados 3 bērni? Tas nu gan ir kārs uz bērnu taisīšanu. laikam daudz naudas, ka var tik daudz barojamas mutes mājās atļauties? Bet gan jau nāks 40gadnieku krīze un smukas , jaunākas meitenes nekur nepazudīs. O, jā, mums noteikti nepieciešams vadītājs, kurš strādājis robinsonu pilsētiņā un uzkāpis kādā kalnā!:DDD Tas, ka šobrīd nezog, nav teikts, ka nezags nākotnē! Lai māca bērnus, nevis sola nesasniedzamus zelta kalnus liepājniekiem. Pilsētas vadībā vajadzīgs krietns un nobriedis vīrietis, kas kaut ko saprot no politikas, nevis zaļš gurķis no robinsonu pilsētiņas, kurš pat savu ārieni nespēj pieklājīgi sakopt pirms fotografēšanās! Piedodiet, bet tādā izskatā var nākošā rītā pēc Līgo svinēšanas skraidīt pa pļavu, nevis mēģināt iespraukties politikā pie treknās siles!

mana balss
07:15 | 01/03/17
ZIŅOT
(-5)
(11)
+

Veiksmi Tev, Krister! Drošajiem pieder pasaule.

zinātājs
11:18 | 01/03/17
ZIŅOT
(-10)
(5)
+

Kur Birze, tur iet jautri, jo lielāku demagogu iedomāties ir grūti !

Eiropina
15:47 | 02/03/17
ZIŅOT
(-11)
(2)
+

Birze pats ir lielākais Liepājas nelietis!

arī zinātājs
12:41 | 01/03/17
ZIŅOT
(-8)
(10)
+

Birze neliešus noliks pie vietas. Tā tas būs.

to arī zinātājs
13:00 | 01/03/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

:)))

bs
13:27 | 01/03/17
ZIŅOT
(-10)
(4)
+

Tikko JKP Strīķe iestājās. Ja uztaisīs sarakstu Liepājā, tad mana balss viņiem, jo vismaz kārtība būs.

realitāte
16:25 | 01/03/17
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Tātad šajās vēlēšanās centrālā cīņa būs starp jauno nefrizēto drosminieku Kraftu un starp veco sirmo korumpantu.

Ak kungs!
16:55 | 01/03/17
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Nesaprotu kāds sakars ar frizūru?Lai būtu politikā jābūt noteikti frizūrai?Ārprāts!
Vai tas tiešām ir tik svarīgi!? Jauns ir jauns,kad būs amatā,tad jau arī viss notiksies....,
galvenais neuztraucieties par citu privātajām lietām.
Mums te iet kā tādā ciemā....

nesaprotu
17:01 | 01/03/17
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

kāpēc vajag nozākāt Kristeru Kraftu?Viņš izsaka savu viedokli ļoti virspusīgi,bet var just,ka viņam piemīt taisnīguma izjūta.Jauns,izglītots,erudīts cilvēks muļķības nerunās.Lai viņam veicas,pat,ja būs deputāts,tas būtu apsveicami.

saprotu
19:11 | 01/03/17
ZIŅOT
(-10)
(7)
+

Pieklājīgam, vīrieša cienīgam matu sakārtojumam gan vajadzētu būt. Un krekls vaļā, lupatiņa aiz muguras saņurcīta. Pat šlipsi nespējīgs uzlikt. Kā no midzeņa tikko izvēlies! Nezinu , kas tie ir par tirgus darbiniekiem, kas stāv blakus, bet ir gana smieklīgi. Atbaidoši. Nevar visu novelt uz jēdzienu -JAUNS. Ja viņš ir jauns, pat nespējīgs sevi sakopt, ko tad darīs politikā? Kā vadīs pilsētu, ja neko nejēdz? Cik gadi aizies, kamēr šim naskajam bērnu taisītājam un fantazētājam kāds ko iemācīs? Kur dabūs naudu savām fantāzijām? Par to gan nav teikts ne vārda!:) Man te izskatās vairāk pēc tā, ka cilvēciņš saražojis bērnu baru, nu aptrūkusies naudiņa, par ko visus uzturēt! Bet vari necerēt, matainais! Mēs neuzķersimies!

Sieviete
20:19 | 01/03/17
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Ak šausmas, kāds provinciālisms un aprobežotība dveš no komentāriem.... Kaut ātrāk jaunie pārņemtu lietas!

Vīrietis
07:07 | 02/03/17
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Pilnīgi Tev piekrītu. Ne Sesku, ne Vilnīti, ne Hadaroviču, bet tikai Kristeru!

Sieviete
20:19 | 01/03/17
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Ak šausmas, kāds provinciālisms un aprobežotība dveš no komentāriem.... Kaut ātrāk jaunie pārņemtu lietas!

pruussiss
20:27 | 01/03/17
ZIŅOT
(-6)
(11)
+

Labăk lai Birze pastasta sabiedribai, kapec Sesks vinu pa kluso ielika pirms paris gadiem Atkritumu poligonā Grobinjaa pie Niedola par sabiedrisko attiecibu specialistu!? Tautai jazina savi varonji!

Imas
20:28 | 01/03/17
ZIŅOT
(-6)
(5)
+

Pilsētas meram ir jābūt cilvēkam ar dzīves pieredzi, bagātam un labam saimniekam. Diemžel jauniem vēl ir daudz un dikti jāmācās un ja'pierāda ka tiešam var kļut par labu saimnieku. Es negribu gaidīt kamēr tie jaunie kaut ko iemācīsies- pajies 4-5 gadi. Bet tas nenozīmē, ka viņiem nav tiesību startēt. lai pastrādā dome par parastiem ierēdņiem un tad....
Valodu zināšana ir laba lieta bet par maz lai vadīt pilsētas saimniecību

Dagoberts
10:31 | 02/03/17
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Baidos, ka tevis piesauktā "dzīves pieredze" var nest līdzi dažādas padomju laika atraugas dzīves uztverē. Pie velna tās pieredzes! Jādod ruļļi rokās jaunajiem un lai rīkojas!

lapsas
20:32 | 01/03/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Tie kas nevar sevi realizēt ne zinātnē, ne biznesā iet politika, Visiem ir vienādi mērķi, bet vienmēr kāds vainīgs ja vinīem neizdodas izpildīt savus soli''ijumsu, toties 4 gadi ir mierīga dzīve ar stabilu un strauji augošu algu.

khe khe
10:51 | 02/03/17
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

To jūs(ējie) gribētu gan - lai neviens jūs netraucē tajā politikā. Jau padumju laikos daudz zaudējām, neiedami tajā politikā (tas ir - ignorējot KP), kamēr lietuvieši, labi sapratuši, ka nāksies jau tik un tā rēķināties ar KP CK pavēlēm, to KP paņēma savās rokās un izmantoja tautas labā. Tas pats notika, padumjo laikiem ļodzoties - lepni nolikām arodbiedrību, partijas, komjaunatnes, DOSAAF kartes un atdevām šo politisko organizāciju naudas tiem , kuri to vien tikai arī gaidīja - krietnam biznesu (spekulatīvā ``brīvā`` tirgus) sākumkapitālam. Un, palikuši pliki un nabagi, lepojāmies vēl, ka neesam politikā... Kur tas novedis, attapāmies, kad bija jau par vēlu. Spekulāciju laikmets sit augstu vilni. Tagad vajag lielu drosmi un gudrību, lai šis vilnis neiznīcina visu, kas tam nāk priekšā. Lai Dievs stāv klāt drosmīgajiem!

politologs
06:58 | 02/03/17
ZIŅOT
(-3)
(9)
+

Ja politikā neies jaunie latvieši, tad tur noteikti vietas aizpildīs krieviskā Saskaņa un vecie blēži. Es teiktu, ka malači ir tie, kas līdzdarbojas politiskajās, sabiedriskajās aktivitātēs un iniciatīvās.

Vectēvs
01:01 | 02/03/17
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Viss jau ir vienkārši. Ja apmierina Seska - Hodoroviča - Miloslavska vadības stils, tad varat zākāt K.K., viņu pat nepazīstot. Ja gribat godīgumu, taisnīgumu un latviskumu Liepājas domē, tad iesākumā aprunājieties ar K.K., vai cilvēkiem, kuri viņu pazīst un padomājiet vai jūs gribat, lai jūsu pilsētas attīstību nosaka Sesks - Hodorovičs - Miloslavskis vai Kristers Krafts.

Robis
06:59 | 02/03/17
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Es labāk par Kraftu.

Sabiedrisko attiecību brigadieris
07:04 | 02/03/17
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Domāju, ka šo pašvaldību LIELAIS PĀRSTEIGUMS būs tieši Kristers Krafts un viņa pārstāvētā savienība Taisnīgums.
Un būs tā, ka tie, kas te tagad raksta komentus par frizūrām un jaunību, pēc vēlēšanām Kraftam spiedīs roku un teiks - es par Tevi, Krister, balsoju, jau no paša sākuma zināju, ka Tev izdosies. Tā būs.

Viedoklis
08:09 | 02/03/17
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Es par to lai visi tiek domē! Rosols tautai garšo, būs interesanti noskatīties, ka politiskie spēki ar vienādām ( gandrīz) programmām plēsīsies par vietām Domē. Un, ja tautā ir nesaskaņas, kāda varbūt runa par attīstību!!!

Jeblāns Tarāns
11:13 | 02/03/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Tu tā izsakies itkā pašu neskartasviss. Emigranc?

hm,
13:29 | 02/03/17
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

seskulēni tomēr drusku sabijušies, troļļu komandā trauksmes signāls un nopietns "kaujas uzdevums" - zākāt ar visu fantāzijas spēku...

Biļete
15:16 | 02/03/17
ZIŅOT
(-5)
(1)
+

Ak kungs, tas cilvēks vispār nesaprot uz ko viņš ir sataisījies. Viņš vispār nesaprot kas ir valsts, kas pašvaldība, kas privātais bizness. Pieļauju, pēc viena otra gadiņa būs īsts lietaskoks.

Dagoberts
15:37 | 02/03/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Kā tu zini, to tas cilvēks saprot un ko tas cilvēks nesaprot?
Tu to cilvēku esi eksaminējis?
Un vai tu nepieļauj domu, ka dumais esi tu pats, nevis "tas cilvēks", mmm?

Latviešu sakāmvārds
17:10 | 02/03/17
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

"Neskati vīru no cepures!"

sakāmvārdam
17:44 | 02/03/17
ZIŅOT
(-7)
(1)
+

Šajā gadījumā tiešām nevajag skatīt vīru no cepures, jo vienkārši nāk vēmiens uz to bildi paskatoties! Un neizskatās, ka tie ir vīri.

Nīkuļi iznīks
23:37 | 02/03/17
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

"sakāmvārdam" spazmas, bet tiem trīm vīriem bildē ir kopā septiņi bērni. Un būs vēl. Tā ir mūsu nākotne. Latviska nākotne!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki