Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Operatīvie dienesti un kanisterpijas komanda viesosies skolās


atlikušas 250 zīmes


Operatīvie dienesti un kanisterpijas komanda viesosies skolās (1)

Pirmdienā, 17. oktobrī, 2016 | BIRKAS: kanisterapija , VUGD , 1.ģimnāzija , 7.vidusskola
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Rīt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, policija un Liepājas kanisterapijas komanda viesosies Liepājas 1. ģimnāzijā, bet ceturtdien, 20. oktobrī  – Liepājas 7. vidusskolā.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa, viesošanās ieplānota, lai skolēnus informētu par dzīvnieku aizsardzību un citām tēmām. Skolēniem tiks pastāstīts par dzīvnieku labturības noteikumiem, iespējamiem sodiem, ja tie tiek pārkāpti, kādos gadījumos jāsauc glābēji, ja dzīvnieks nonācis nelaimē u.c. Tāpat notiks suņu prasmju paraugdemonstējumi no Liepājas kanisterapijas komandas.    

Šogad deviņos mēnešos glābēji Kurzemē veikuši 520 glābšanas darbus, no tiem 81 gadījumā bija vajadzīga palīdzība tieši dzīvniekiem. VUGD aicina būt uzmanīgiem un pieskatīt savus četrkājainos draugus! Tāpat VUGD atgādina, ka ugunsdzēsēji glābēji nedodas uz visiem izsaukumiem, kur nepieciešama palīdzība dzīvniekiem: gadījumos, ja dzīvnieks ir slims vai cietis, viņam var palīdzēt tikai veterinārārsts!


Sludinājums

Andrīc Bandīc
04:45 | 19/10/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

" kanisterpijas komanda " ?
drīkst legāli ar cirvi pa purnu? Izskatās ka atļauts!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki