Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Par dizaina jomas veicināšanu balvas vēl divām liepājniecēm


atlikušas 250 zīmes


Par dizaina jomas veicināšanu balvas vēl divām liepājniecēm

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 28. maijā, 2019 | BIRKAS: Dita Lesiņa , Guna Poga , konkurss , dizains , arhitektūra , balva , mākslas vidusskola
Izdrukāt Ziņot
Dita Lesiņa (pirmā no labās) un Guna Poga (otrā no labās) konkursa nominantu godināšanā.
Dita Lesiņa (pirmā no labās) un Guna Poga (otrā no labās) konkursa nominantu godināšanā.
FOTO: Publicitātes

Par nozīmīgiem sasniegumiem dizaina veicināšanas jomā konkursā "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018" godināta Dita Lesiņa un Guna Poga.

Jau rakstījām, ka par konkursa "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018" laureāti kļuva liepājniece Zigrīda Atāle, saņemot galveno balvu nominācijā "Gada sieviete dizainā".

Taču, kā informēja konkursa rīkotāji, pie balvām tikušas vēl divas liepājnieces, abas Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskolas (LMMDV) pasniedzējas. Par nozīmīgiem sasniegumiem dizaina veicināšanas jomā tika godināta Dita Lesiņa un Guna Poga.

Guna Poga, pēc izglītības funkcionālā dizaina māksliniece, kopš 2013. gada ir LMMDV profesionālo mācību priekšmetu pedagoģe interjera dizaina un arhitektūras izglītības programmās. Ar savu profesionālo pieredzi pedagoģe un dizainere ir veicinājusi šo izglītības programmu attīstību, sagatavojot audzēkņus konkursiem gan Latvijā, gan Eiropas, gan pasaules līmenī, kur gūti augsti sasniegumi, par viņu saka mācību iestādē.

Arī vides māksliniece pēc izglītības – Dita Lesiņa – no 2013.gada ir LMMDV profesionālo mācību priekšmetu pedagoģe interjera dizaina un arhitektūras izglītības programmās, un, tāpat kā Guna Poga, ar savu profesionālo pieredzi veicinājusi šo izglītības programmu attīstību, profesionāli sagatavojot audzēkņus konkursiem gan Latvijā, gan Eiropas, gan pasaules līmenī.

Jau vēstīts, ka foruma – konkursa "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā" mērķis ir sabiedrību iedvesmot ar veiksmes stāstiem, kuru autores ir aktīvas, radošas personības – līderes, kuru enerģija un spēki tiek veltīti sabiedriski nozīmīgu notikumu veicināšanai arhitektūrā, būvniecībā un dizainā.

Forumam – konkursam "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018" ir 6 nominācijas: Sieviete – arhitektūras pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete – būvniecības pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete – dizaina pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete – arhitekte; Sieviete – būvniece; Sieviete – dizainere.

Katrā nominācijā tiek piešķirta viena galvenā godalga, un par nozīmīgiem sasniegumiem katrā nominācijā tiek pasniegtas vēl divas balvas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki