Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Par jaunumiem invaliditātes noteikšanas sistēmā


atlikušas 250 zīmes


Par jaunumiem invaliditātes noteikšanas sistēmā

Trešdienā, 12. novembrī, 2014 | BIRKAS: seminārs , LOC , invaliditāte
Izdrukāt Ziņot

26.novembrī pulksten 11 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) organizēts seminārs "Novērtē to, kas tev ir!".

Uz semināru aicinātas visi interesenti, kam ir saistoša informācija par jaunumiem invaliditātes noteikšanas sistēmā.

Semināra pirmajā daļā iepazīstinās ar Funkcionālo spēju pašnovērtējuma anketu, kas no 2015.gada 1.janvāra būs jāpievieno dokumentiem, kas iesniedzami VDEĀVK prognozējamās invaliditātes, kā arī invaliditātes un darbspēju ekspertīzes uzsākšanai.

Anketa, kas sastāv no 19 jautājumiem par līdzdalības, pašaprūpes un citām grūtībām saistībā ar cilvēka fiziskās un garīgās veselības stāvokli, papildinās invaliditātes ekspertīzei nepieciešamo informāciju un ļaus lemt par ekspertīzes veikšanu bez cilvēka klātbūtnes, jo sākot ar 2015.gada 1.janvāri uz ekspertīzi klātienē cilvēkam būs jāierodas tikai tad, ja VDEĀVK rīcībā nebūs pietiekošas informācijas, vai tā būs pretrunīga.

Semināra otrajā daļā būs iespēja apgūt paškoučingu jeb aktivitāšu kopumu dzīves kvalitātes uzlabošanai personīgās efektivitātes, biznesa un komandu kouča Jevas Karabeško vadībā.

2014.gada novembrī semināri "Novērtē to, kas tev ir!" notiks Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī, Valmierā un Gulbenē.

Semināri tiek organizēti kampaņas "Novērtē to, kas tev ir!" ietvaros, kas ir daļa no Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta "Darbspēju vērtēšanas sistēmas pilnveidošana".
 Kampaņas ietvaros laikā līdz 2014.gada 15.decembrim tiks īstenotas daudzveidīgas sabiedrības informēšanas un iesaistes aktivitātes par pilnveidotās invaliditātes noteikšanas sistēmu šobrīd un iecerēm nākotnē.

Liepājā pasākumu atbalsta: Liepājas pilsētas dome un Liepājas Olimpiskais centrs.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki