Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pārgājienam reģistrējušies jau 3000, galvenokārt lietuvieši


atlikušas 250 zīmes


Pārgājienam reģistrējušies jau 3000, galvenokārt lietuvieši (6)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 23. aprīlī, 2019 | BIRKAS: pludmale , pārgājiens , Dome , Attīstības komiteja , LRTIB , vieglatlētikas klubs , Inta Šoriņa , Reinis Rozītis
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Tuvojas 11.maijs, kad plānots piejūras pārgājiens – "Coastline Trek", turpinās dalībnieku reģistrācija, un, kā jau bija gaidāms, galvenokārt tie ir lietuvieši.

To 17.aprīlī apstiprināja "TrenkTuras" pārstāvis Vitauts Bartulis, kurš kopā ar Liepājas vieglatlētikas kluba prezidentu Reini Rozīti bija ieradies uz domes Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisiju, lai iepazīstinātu to ar pārgājiena organizatoriskajām detaļām – atkritumu savākšanu, nodrošinājumu ar tualetēm un autostāvvietām starta zonā, tirdzniecības punktiem utt. Kā varēja saprast, pārgājiena pirmajā dienā, kad finišē divas trešdaļas dalībnieku, posmā no Uliha ielas līdz Roņu ielai būs vienvirziena kustība, un automašīnas varēs likt gan laukumā Zvejnieku alejas sākumā, gan ielas abās pusēs. Starta zonā būs arī "TrenkTuras" suvenīru tirdzniecības, kā arī vēl trīs organizatoru nodrošināti tirdzniecības punkti.

Jādomā, ka par detaļām sīkāka informācija vēl sekos, lai gan līdz šim plašsaziņas līdzekļi no organizatoriem vēl nav saņēmuši pilnīgi nekādu informāciju par pārgājienu.

Bartulis komisijas sēdē arī informēja, ka pārgājienam jau reģistrējušies gandrīz 3000 dalībnieku, un, atbildot uz komisijas priekšsēdētāja Didža Jēriņa jautājumu, kāda varētu būt latviešu un lietuviešu proporcija, atzina, ka, viņaprāt, proporcija būs tāda pati kā pērn, kad pārgājienā piedalījās 4500 lietuviešu un 500 Latvijas pārstāvju. Interesanti, ka iepriekš, Pilsētas attīstības komitejas sēdē, kad "TrenkTuras" pārstāvis kopā ar LiepājasTūrisma informācijas biroja (pārgājiena "tehniskais nodrošinātājs" Liepājas pusē) vadītāju Intu Šoriņu bija ieradies pēc līdzfinansējuma, ko arī saņēma (10 000 eiro), viņš klāstīja, ka pārgājiena rīkotāju mērķis ir iesaistīt tikpat daudz Latvijas, cik Lietuvas iedzīvotāju. Kā to plānots panākt, Bartulis nestāstīja un komitejas locekļi nejautāja, un šobrīd, kad līdz 11.maijam atlicis mazliet vairāk nekā divas nedēļas, nešķiet, ka šo mērķi izdosies sasniegt.

Jo vairāk tādēļ, ka vienīgais drošais informācijas avots par pārgājienu ir tā galvenā rīkotāja – "TrenkTuras" – oficiālā mājaslapa, kurā, ja par tādu ir zināms, var arī reģistrēties Liepājas pārgājienam. Šajā lapā, kā redzams, pirmā informācija par Liepājas pārgājienu bijusi jau martā. Par "Coastline Trek" pārgājienu informāciju lietuviešu valodā var atrast arī Facebook.com ("TrenkTuras" lapā) un latviešu valodā – "Coastline Trek" lapā. Liepājā nesen uzradušies plakāti (viens redzams Tramvaju tilta Vecliepājas pusē pie Jūras ielas, cits, lielāks – no Lietuvas puses iebraucot Liepājā), kas aicina pievienoties pārgajienam. Tomēr rīkotāju konsekventā atturēšanās no pārgājiena izziņošanas plašsaziņas līdzekļos, kuriem, kā to jau norāda nosaukums, ir visplašākās iespējas aptvert auditoriju, nav saprotama. Ja "Coastline Trek" ir domāts galvenokārt lietuviešiem, tad viss ir skaidrs, taču Bartuļa sacītais Pilsētas attīstības komitejā it kā apliecina ko citu...

Bet, kamēr citas informācijas nav, saviem lasītājiem iesakām sekot līdzi jaunumiem "Coastline Trek" Facebook lapā.


Sludinājums

Miks
10:53 | 23/04/19
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Par ko no mūsu kabatām būtu jāmaksā 10000.-euro šai ambrāžai? Tūristiem jauda šeit jāatstāj, nevis jātērē vēl tā no mūsu kabatām!

fdfh
11:13 | 23/04/19
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Kam vajag un gribas lai soļo A kam mums vēl nauda jādod ? Tualetes uzstādīt pa ceļam ? Nu 300 eiras ne vairāk . Barošana ? Privātie ja grib lai izved kādas teltis . Tam izdevumi 0 Ko vēl ? Lai soļo

HOH
13:48 | 23/04/19
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

un tur jau viss ir leišu - barošana, dzirdināšana. Kāds labums vietējiem? Tikai gruži jāvāc!

fdff
15:29 | 23/04/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Tik naudu Dome mūsu iedeva Domē jau daudz leišu partriotu

Khe khe
16:11 | 23/04/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Liepājas krutākais uzņēmējs tak ar leitis

Parazīti praņi
17:54 | 24/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Leiši lai tinās uz leitiju un iet uz krieviju staigāt. Te nav ko piecūkot Latvijas zemi.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki