Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pasniegs apbalvojumus Černobiļas AES seku likvidētājiem


atlikušas 250 zīmes


Pasniegs apbalvojumus Černobiļas AES seku likvidētājiem (1)

Pirmdienā, 18. septembrī, 2017 | BIRKAS: 1.ģimnāzija , apbalvojumi , muzejs , Černobiļa
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien pulksten 13 Liepājas muzejā Černobiļas atomelektro stacijas avārijas seku likvidēšanas 73 dalībniekiem iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pasniegs piemiņas zīmes.

Piemiņas zīmes saņems 43 liepājnieki, 6 Aizputes novada, 4 Durbes novada, 6 Grobiņas novada, 4 Nīcas novada, 7 Priekules novada un 3 Vaiņodes novada iedzīvotāji, informē Liepājas muzeja vēsturniece Sandra Šēniņa.

Svinīgajā pasākumā piedalīsies Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, biedrības Latvijas savienība “Černobiļa” pārstāvji, kā arī Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Priekules un Vaiņodes novadu domju pārstāvji.

Cilvēkus, kuri piedalījās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas  seku likvidēšanā, ziedojot savu veselību un pat dzīvību, godinās Liepājas valsts 1. ģimnāzijas skolēnu koris Jēkaba Ozoliņa vadībā.

Piemiņas zīme ir valsts pateicība cilvēkiem, kuri bija iesaistīti šīs starptautiskās katastrofas seku likvidēšanā 1986.gadā.


Sludinājums

vecā labā padomija
17:31 | 18/09/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Piemiņas zīmes... Nu tas ir tas pats, kas kādam izsist zobus un tad atgādināt viņam, ka jāieliek vismaz mākslīgie. Kāda liekulība! Tak neviens tur nebrauca labprātīgi, bet piespieda piedalīties. Un tie, kuri piespieda uz turieni doties, bija tagadējo ``līdzjutēju`` - piemiņas zīmju dāļātāju priekšgājēji.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki