Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pēdējā gaitā izvada Liepājas teātra aktieri Uldi Stelmakeru


atlikušas 250 zīmes


Pēdējā gaitā izvada Liepājas teātra aktieri Uldi Stelmakeru (5) Pēdējā gaitā izvada Liepājas teātra aktieri Uldi Stelmakeru

Sestdien, 16. augustā, 2014 | BIRKAS: Uldis Stelmakers , Inese Jurjāne , teātris , Kapsētu pārvalde , nāve , centrālkapi
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Sestdien, 16.augustā, pulksten 15 Centrālkapos notika atvadīšanās no traģiski bojā gājušā Liepājas teātra aktiera Ulda Stelmakera.

Kapsētā bija pulcējušies gan Liepājas teātra ļaudis, gan Ulda Stelmakera ģimene – māte, sieva Marita Lūriņa, dēls un citi tuvinieki, gan Liepājas domes izpilddirekcijas pārstāvji, jo Stelmakers jau ilgāku laiku bija Liepājas Kapsētu pārvaldes vadītājs.

Jau vēstīts, ka Liepājas teātra aktieri Inese Jurjāne un Uldis Stelmakers 10.augustā noslīka jūrā Nīcas novada Pērkonē.

Stelmakers dzimis 1959.gada 22.februārī, viņš bija Liepājas teātra ārštata aktieris un Liepājas kapsētu pārvaldes vadītājs. Stelmakers ieradās Liepājā 1982.gadā pēc studijām Ļeņingradas Kultūras institūtā ar režisora diplomu kabatā. Stelmakers atveidojis Jaņuku "Trīnes grēkos", Vari "Maijā un Paijā", Pablo "Trešajā vārdā", Horāciju "Hamletā", Joski "Skroderdienās Silmačos", donu Bazilio "Figaro kāzās", Beraldu "Iedomu slimniekā" un varoņus citos iestudējumos. Stelmakers bija piekritis atveidot Pudiķi topošajā izrādē "Indulis un Ārija".Attēli:

Sludinājums

Kauns
09:53 | 17/08/14
ZIŅOT
(-7)
(11)
+

Tikko ievietoju komentāru, kurā izteicu nosodījumu portālam, kas fotogrāfijas no bērēm ievieto internetā. Komentārs tika izdzēsts momentā

un
23:12 | 18/08/14
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Vēl tikko bija.....

Pārdomas
18:28 | 17/08/14
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Manas pārdomas ----pārāk ilgi portālā bija arī mirušo foto, bet līdzās + vēl Vaikules koncerta bildes. Domāju , ka pietiek ar traģiskā gadījuma paziņojumu, bet pārējais kā parasti vietējā laikrakstā .Līdzjūtību arī korekti var izteikt laikrakstā un izvadīšanā, bet ne katram atļauts izteikties ar komentāriem 6 dienu garumā .
Vai ar U. Stelmakera tuviniekiem bērinieku bilžu publicēšana saskaņota ?Domājiet ! ! !

£
20:24 | 17/08/14
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Viss un visi ir Dieva rokaas un no liktena mums neizbeegt ! Bildes ir jauka piemina par aizgaajeeju !

mīlais un labais
21:39 | 26/08/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Lai Uldim Stelmakeram vieglas smiltis! Lai palicējiem- piederīgajiem gaišas un labas atmiņas! Lai liepājniekiem sirdis sasilst atceroties šo cilvēku! Lai beidzas pārmetumi, tiem vairs nav vietas! Lai Maritai Lūriņai tiek jauns un skaists pielūdzējs!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki