Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pensionēto skolotāju biedrība tiekas ar domes vadību


atlikušas 250 zīmes


Pensionēto skolotāju biedrība tiekas ar domes vadību (1) Pensionēto skolotāju biedrības viesošanās domē

Ceturtdienā, 16. novembrī, 2017 | BIRKAS: Zelta rudens , Izglītības pārvalde , Atis Deksnis , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Par godu valsts svētkiem 15. novembrī notika tradicionālā Liepājas pensionēto skolotāju biedrības "Zelta rudens" pieņemšana Liepājas domē.

Pensionētajiem skolotājiem bija tikšanās ar domes priekšsēdētāja vietnieku izglītības, kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni, lai pārrunātu aktualitātes izglītības jomā un atskatītos uz paveiktajiem darbiem aizvadītajā gadā, informē Izglītības pārvalde sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Uz tikšanos ar Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku izglītības, kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni ieradās ap četrdesmit pensionēto skolotāju, kuras katru gadu kopā aicina aktīvā pensionētā skolotāja Maija Neimane.

Tikšanās laikā Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pensionētos skolotājus iepazīstināja ar aktualitātēm izglītības, kultūras un sporta jomā, paveiktajiem darbiem pēdējā gada laikā, kā arī pastāstīja par nākotnes iecerēm. Tika pārrunātas arī dažādas izglītības aktualitātes – skolēnu sekmība centralizētajos eksāmenos, paaudžu maiņa un kadru jautājums izglītības iestādēs, kompetencēs balstītais izglītības saturs un citi jautājumi.

Domes apsveikumus un dāvaniņas saņēma skolotājas, kurām šajā gadā ir apaļas dzīves jubilejas. Skolotājas tikšanās laikā priecēja arī muzikāls sveiciens no Valērija Šestilovska un Elitas Siliņas.

Nevalstiskā organizācija "Zelta rudens" apvieno pensionētos pedagogus kā no skolām, tā augstskolas, kuri turpina aktīvi darboties un sekot līdzi pilsētas aktualitātēm arī tad, kad klāt pelnītā atpūta.Attēli:

Sludinājums

Žēl...
00:31 | 20/11/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Žēl,ka svētkos atceras un sumina tikai tos pensionētos skolotājus,kuri ir *Zelta rudens* biedri .Bet kur paliek tie Skolotāji,kuri visu savu darba mūžu pavadījuši skolā un daudzu gadus vēl strādājuši jau pensijā esot,kuri šodien nevar patstāvīgi iziet ārpus mājām,kuri jau ilgstoši atrodas sociālās aprūpes vietās. Viņu laikam vienkārši nav, ja nav pelnījuši paldies vārdu. Žēl!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki