Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pie Gulbju dīķa uzstāsies ansamblis Pavļinka


atlikušas 250 zīmes


Pie Gulbju dīķa uzstāsies ansamblis Pavļinka (2)

Sestdien, 17. jūnijā, 2017 | BIRKAS: Gulbju dīķis , Jūrmalas parks , Bērnu rīts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Kultūras pārvalde

Sestdien, 17.jūnijā pulksten 16 pie Gulbju dīķa muzicēs baltkrievu kopienas "Mara" ansamblis "Pavļinka", savukārt svētdien pulksten 12 Jūrmalas parkā notiks bērnu rīts.

Šoreiz bērnu rītā Liepājas Leļļu teātris priecēs mazos apmeklētājus ar izrādi "Velniņu nedarbi", informē Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Liepājas baltkrievu kopienas "Mara" ansamblis "Pavļinka" tika izveidots 2000.gadā. Tā repertuārā ir baltkrievu folkloras-rituālu un mūsdienu dziesmas. Ansamblis "Pavļinka" prezentē Liepājas baltkrievus ne tikai Liepājā, bet arī Latvijā un aiz tās robežām. Tā, piemēram, ansamblis ir piedalījies XXV Vispārējos latviešu Dziesmu svētkos, kā arī muzicējis un piedalījies pasaules baltkrievu un ārzemju baltkrievu festivālos Baltkrievijā.  Ansambļa mākslinieciskā vadītāja – Žanna Buinicka.

Vēršam uzmanību, ka 17.jūnijā no pulksten 15.30 līdz 17 gar Gulbju dīķi tiks noteikti satiksmes ierobežojumi.

Savukārt svētdien Jūrmalas parkā varēs satikt daudziem zināmās Rūdolfa Blaumaņa pasakas par mazajiem velniņiem varoņus. Velniņi aizmūk no elles un mēģina ieriebt krietnajam saimniekam, taču viņu centība nekad neatmaksājas un viss noiet greizi. Iespējams nekas nesanāk tāpēc, ka viņi patiesībā nav tik ļauni kā izliekas. Visi bērni aicināti apgleznot savas sejas, lai līdzinātos velniņiem un varētu piedalīties mazo rakaru palaidnībās.

Vasaras bērnu rīti norisināsies katru jūnija svētdienu, kur jautrību ar izrādēm, rotaļām, dziesmām un citām izdarībām uzturēs Liepājas Leļļu teātris, savukārt jūlija svētdienās priecāties aicinās Liepājas Ceļojošais leļļu teātris "Maska".

Liepājas Kultūras pārvalde informē, ka sliktu laikapstākļu dēļ vasaras bērnu rīti, gan muzikālā pēcpusdiena pie Gulbju dīķa var tikt atcelti.


Sludinājums

Nepatīk
20:25 | 17/06/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ja eju klausīties koncertu , tas nav savienojams ar kāzu izdarībām ! Katru vasaru tas atkārtojas , ka 20 min velta kāziniekiem......

gulbītis
22:30 | 18/06/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kāds tur vairs Gulbju dīķis - Voļņicu, Pavļinku, ``kaa ļinka kaļinka kaļinuška moja`` dīķis.Tāpat kā jūrā bojā gājušo ``Māte`` un Granātmetējs - par pobedonosecu spektakļu upuriem un ``Pūt, vējiņi`` apkaime - par dzerstīklu un slāvu popa arēnu.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki