Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pieaugušos ar invaliditāti aicina uz Veselības dienām


atlikušas 250 zīmes


Pieaugušos ar invaliditāti aicina uz Veselības dienām

Trešdienā, 23. augustā, 2017 | BIRKAS: Ziemupe , rehabilitācija , veselības diena , ES , Neredzīgo biedrība
Izdrukāt Ziņot

Lai sniegtu rehabilitāciju un daudzveidīgas fiziskās aktivitātes, no 6. līdz 8. septembrim "Dvēseles veldzes dārzā" Ziemupē notiks Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti.

Veselības dienas Liepājas pilsētas pašvaldība projekta "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros notiks trīs dienu garumā. Aicināti pieteikties cilvēki ar dažāda veida invaliditāti − redzes, kustību, dzirdes traucējumiem un garīgās attīstības traucējumiem.

Veselības dienu norises plānā paredzētas dažādas meistarklases par tēmām veselīgs dzīvesveids, veselīgs uzturs, garīgā veselība, fiziskā slodze − gan darbam, gan veselībai, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Veselības dienu laikā tiks piedāvātas dažādas pielāgotas fiziskās aktivitātes cilvēkiem ar invaliditāti − sporta stafetes, sporta vingrojumi, intelektuālās un galda spēles. Tāpat tiks piedāvātas vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā, pilates nodarbības, riteņbraukšana, nūjošana, orientēšanās.

Veselības dienas norisināsies sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē "Dvēseles veldzes dārzs" Ziemupē ar nakšņošanu un ietvertām ēdienreizēm.

Veselības dienas tiek organizētas sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību. Lai pieteiktos dalībai Veselības dienām vai iegūtu papildu informāciju, interesenti aicināti zvanīt Liepājas Neredzīgo biedrībai pa tālruni 26056026 (Jeļena vai Zanda). Dalībnieku skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 1.septembrim.

Projekts tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: veselības veicināšanas koordinētāja Anete Kopštāla-Kupe, Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija, tālr. 63404747.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki