Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piedalās Kultūras mantojuma gadam veltītā pasākumā


atlikušas 250 zīmes


Piedalās Kultūras mantojuma gadam veltītā pasākumā

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Otrdienā, 15. maijā, 2018 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , Irita Kalēja , Miks Akots , Tabita Balode , Helēna Eglīte
Izdrukāt Ziņot
FOTO: LMMDV

Eiropas Kultūras mantojuma gada pasākumā Paderbornā piedalījās Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas projektu vadītāja Irita Kalēja ar audzēkņiem Miku Akotu, Helēnu Eglīti, Tabitu Balodi.

"Mūsu skolas audzēkņi sniedza muzikālus priekšnesumus četrās semināra norises vietās. Liels gandarījums, ka mūsu audzēkņi tika uzņemti ar lielām ovācijām, saņēmām uzslavas un komplimentus. Esmu patiesi lepna, ka mums kopā ir izdevies labi prezentēt savu pilsētu un valsti starptautiskā pasākumā," ar iespaidiem dalās I.Kalēja.

Kopumā seminārā Vācijā piedalījās dalībnieki no Ungārijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Itālijas, Vācijas citām valstīm.

Eiropas Kultūras mantojuma gads ir veidots ar mērķi mudināt plašāku cilvēku loku atklāt un iepazīt Eiropas kultūras mantojumu un stiprināt izjūtu, ka esam piederīgi kopīgai Eiropas telpai. Šā gada devīze ir "Mūsu mantojums – pagātnes un nākotnes satikšanās".

Visa gada laikā neskaitāmi notikumi visā Eiropā būs veltīti tam, lai mudinātu Eiropas kultūras mantojumā dalīties un novērtēt to kā kopīgu resursu, lai uzlabotos izpratne par kopīgu vēsturi un bagātībām, lai cilvēki labāk izjustu piederību Eiropai un lai Eiropas kultūras mantojums tiktu labāk sargāts, saudzēts, lietots, izprasts un popularizēts.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki