Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piedāvā darbnīcu sēriju "Radi Dāvanu Pats"


atlikušas 250 zīmes


Piedāvā darbnīcu sēriju "Radi Dāvanu Pats"

Pirmdienā, 03. decembrī, 2018 | BIRKAS: Radi Vidi Pats , radošās darbnīcas , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Tuvojoties gada beigām, biedrība "Radi Vidi Pats" piedāvā darbnīcu sēriju "Radi Dāvanu Pats", kurās izmanto pēc iespējas vairāk otrreizēji lietojamus materiālus.

Tādēļ tuvojoties Ziemassvētku laikam, biedrība vēlas aicināt sabiedrību izmantot savu radošumu un apgūt dažādu dāvanu gatavošanas prasmes, nevis atbalstīt patēriņa kultūru.

"Radi Dāvanu Pats" ir lieliska iespēja pasniegt paša radītu dāvanu, netērējot pārāk daudz naudu, savai ģimenei, draugiem, kolēģiem. Darbnīcas jau sākušās kopš novembra sākuma, bet tas ir tikai sākums. Biedrības biedri un aktīvisti, kā arī Eiropas brīvprātīgā darba veicēji ir gatavi pasniegt savas prasmes un zināšanas dažādos rokdarbos sākot ar rotu radīšanu un beidzot ar masku pucēšanu. Darbnīcas norisinās katru nedēļu pulksten 11 vai 17.30 biedrības telpās Liepājā, Kuģinieku ielas 5 2.stāvā.

Nākamās plānotā darbnīcas:
"Radi Zeķi Pats": I un II – 4. un 5. decembrī pulksten 17.30. Darbnīcas meistara pavadībā jūsu mammas, tēti, vecmāmiņas, māsas, brāļi un draugi Ziemassvētkos varēs tikt pie stilīgām, pašu radītām zeķēm. Darbnīcas dalībniekiemm jānodrošina sevi ar sev piemērotāko tamboradatu.
"Radi Kladi Pats" – 8.decembrī pulksten 11.00. Iespēja radīt pašam savu kladi ar šūšanas tehniku, kuru papildinās vecas grāmatas vāks, kā interesanta un citādāka odziņa kladei.
"Radi Plānotāju Pats" – aktīvu plānotāju veidošana jeb pasaulē zināms kā "Bullet Journal", kurā varēs smelties idejas un ierīkot paša stilizētu plānotāju sev vai kādam ģimenes loceklim, vai draugam.  
"Radi Mērkaķa Dūri Pats" – 13. decembrī pulksten 17.30. Ilzes Vainovskas pavadībā varēs radīt lielisku dāvanu sev vai tiem, kam patīk jūrnieku stils un vēlas papildināt savu interjeru ar kaut ko paštaisītu un interesantu, kā arī izmēģināt savu meistarību mezglošanā.
"Radi Cepumu Pats" – 14.decembrī pulksten 17.30. Vienosimies kopā, lai radītu bezgrēka garšīgas dāvanas vai našķi Ziemassvētku galdam.
"Radi Masku Pats" – 19.decembrī pulksten 17.30. Ziemassvētku laiks ir ne tikai silts, skaists un mīlestības pilns, bet arī mistērisks ar dažādām masku ballēm.  Arī biedrībā norisināsies šī noslēpumainā masku balle, bet kas gan ir masku balle bez pašas maskas? Mājīgā atmosfērā, pie tējas krūzes, darbnīcas meistars palīdzēs radīt masku, kuru varēsi uzmeistarot pēc sava prāta ar dažādām pērlēm, spīdumiem, spalvām.

Sīkāku informāciju par darbnīcām var atrast biedrības Facebook portāla lapā. Darbnīcas ieteicamais ziedojumus ir 1,50 eiro, lai nosegtu daļu no biedrības telpu un komunālo maksājumu izmaksām. Kā arī katrā nodarbībā būs ziedojumu kaste. Arī biedrība vēlas veikt labu darbu, tādēļ šogad atbalstam biedrību Dr. Klauns, kuri gada nogalē vērs vaļā labdarības veikaliņu, kurā tirgos saziedotos rokdarbus. Ja darbnīcās izveido vairāk dāvaniņas nekā vajag vai arī brīvajā laikā kāds nodarbojas ar rokdarbiem, biedrība priecāsies par atbalstu gan apmeklējumā, gan ziedojumus.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki