Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pieejami ielūgumi uz pasākumu "Goda un Gada liepājnieks"


atlikušas 250 zīmes


Pieejami ielūgumi uz pasākumu "Goda un Gada liepājnieks"

Piektdienā, 01. martā, 2019 | BIRKAS: Lielais Dzintars , Gada liepājnieks , Goda liepājnieks
Izdrukāt Ziņot

Liepājas dzimšanas dienā 18.martā koncertzālē "Lielais dzintars" notiks pasākums "Goda un Gada liepājnieks". Lai apmeklētu ceremoniju, uz to ir jāizņem ielūgums.

Plašākam interesentu lokam ielūgumi uz pasākumu būs pieejami no 5. marta koncertzāles kasē. Savukārt līdz 4. martam ielūgumus uz pasākumu var saņemt iepriekšējo gadu apbalvojuma "Gada un Goda liepājnieks" saņēmēji. Katra persona var saņemt divus ielūgumus, jo to skaits ir ierobežots, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Pasākuma "Goda un Gada liepājnieks 2018" režisors ir Herberts Laukšteins, savukārt muzikālo programmu veido Normunds Kalniņš. Pasākumā piedalīsies Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi un ritma grupa, bet pasākumu vadīs un ar muzikāliem priekšnesumiem apmeklētājus priecēs Intars Busulis un Agnese Jēkabsone-Ozoliņa.

Apbalvošanas ceremonijā "Goda un Gada liepājnieks" tiks sumināti 15 Gada liepājnieki un Goda liepājnieks. Balsojumā par populārāko Gada liepājnieku saņemtas kopumā 2330 balsis, no tām 320 balsis saņēmis uzvarētājs, kurš tiks paziņots svinīgajā pasākumā.  

Titulu "Goda liepājnieks" šogad saņems Andžils Remess.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki