Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piektdien notiks Pašvaldību savienības 27.kongress


atlikušas 250 zīmes


Piektdien notiks Pašvaldību savienības 27.kongress

Pirmdienā, 16. maijā, 2016 | BIRKAS: LPS , kongress , LOC
Izdrukāt Ziņot

Liepājā piektdien, 20.maijā, notiks Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 27.kongress, aģentūra BNS uzzināja LPS. Kongress notiks Olimpiskajā centrā 20.maijā un sāksies pulksten 9.30.

Kongresa programmā paredzēts noklausīties LPS priekšsēdētāja ziņojumu par Finanšu un ekonomikas komitejas darbu un Mandātu komisijas darbu, kā arī Revīzijas komitejas priekšsēdētājas Elitas Eglītes ziņojumu.

Tāpat kongresa laikā par dažādu komiteju darbu sniegs ziņojumu Izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja Ligita Gintere, Veselības un sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs Aivars Lācarus, Tehnisko problēmu komitejas priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas priekšsēdētājs Gints Kaminskis.

Kongresa dienas noslēgumā plkst.19  paredzēts Liepājas Simfoniskā orķestra 135.sezonas noslēguma koncerts  koncertzālē "Lielais dzintars". Koncertā uzstāsies solists Vestards Šimkus un diriģents Atvars Lakstīgala. Programmā paredzēti Johannesa Brāmsa skaņdarbi un pirmatskaņojums Jura Karlsona Devītajam Liepājas koncertam orķestrim "Gliese 581".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki