Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piektdien notiks rakstnieces Andras Manfeldes lekcija


atlikušas 250 zīmes


Piektdien notiks rakstnieces Andras Manfeldes lekcija

Trešdienā, 17. maijā, 2017 | BIRKAS: Andra Manfelde , literārā akadēmija , lekcija
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 19. maijā, dienu pēc vēsturiskā romāna "Virsnieku sievas" atvēršanas svētkiem Liepājā, rakstniece Andra Manfelde aicina uz lekciju "Kā uzrakstīt romānu. Vēsturisko?".

Piejūras pilsētu literārā akadēmija tikšanos piedāvā pulksten 17 Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 118. telpā, informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Kristīne Timermane.

Andra Manfelde stāstīs par romāna "Virsnieku sievas" tapšanu – ieceri, vāktajiem materiāliem, intervijām, ideju, grūtībām darba gaitā. Tiks runāts arī par vēstures nozīmi radītajā darbā un sadarbošanos ar projekta "Mēs. XX gadsimts" vadītājiem. Neizpaliks pārdomas par liriķa ceļu uz episku vēstījumu.

Lai arī "Virsnieku sievas" ir sestā grāmata, kas sarakstīta prozas žanrā, autore tomēr uzskata, ka tā ir viņas pirmā grāmata, kuru var pilntiesīgi definēt par romānu.

Andra Manfelde ir deviņu grāmatu autore un vairāku literāro prēmiju laureāte. Pirmā grāmata ir autobiogrāfisks romāns "Adata" pēc kura motīviem uzvesta muzikālā izrāde ar tituldziesmu "Ja tu man esi".

Lekcija ir bezmaksas. Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu: zlinda@inbox.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki