Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pilnveido pūšamo un sitamo instrumentu spēles iemaņas


atlikušas 250 zīmes


Pilnveido pūšamo un sitamo instrumentu spēles iemaņas

Trešdienā, 17. oktobrī, 2018 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , meistarklase
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Otrdien, 16. oktobrī, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (LMMDV) visas dienas garumā noritēja dažādas meistarklases.

Tās Liepājas reģiona mūzikas skolu profesionālās pilnveides kursus pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles pedagogiem un audzēkņiem organizēja LMMDV, informē skola.

Kursos piedalījās pedagogi un audzēkņi no LMMDV, Aizputes, Skrundas, Liepājas 2. mūzikas skolas, Nīcas, Grobiņas, Priekules un Kalētu mūzikas skolām. Audzēkņi pilnveidoja savas prasmes flautas, saksofona, obojas un sitaminstrumentu spēlē.

Profesionālās pilnveides kursi tika organizēti, lai dotu iespēju pedagogiem un audzēkņiem labāk sagatavoties Valsts konkursam pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēlē, kas norisināsies gada nogalē.

"Pēc garās darba dienas bija jau daži skolotāji, kas izrādīja interesi doties pie Liepājas, Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pedagogiem uz individuālām konsultācijām," pēc pasākuma norādīja LMMDV izglītības metodiķe mūzikas izglītības programmām Sintija Pīrāga.

Kā turpinājums pilnveides kursiem sekos flautu dienas, kas norisināsies 2019.gada 11.janvārī. Pirmo reizi šajos pilnveides kursos pievienosies arī obojas spēles audzēkņi.

Meistarklases vadīja un konsultācija sniedza LMMDV pedagogi Agnese Buša, Uva Kalniņa, Uldis Locenieks, Valērijs Šestilovskis, Deniss Seimuškins, Kaspars Jekševics, Toms Jansons un Kristīne Varažinska.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki