Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Policija strādās pastiprinātā režīmā; atgādina par drošību


atlikušas 250 zīmes


Policija strādās pastiprinātā režīmā; atgādina par drošību (1)

Piektdienā, 03. augustā, 2018 | BIRKAS: Summer Sound , drošība
Izdrukāt Ziņot

Šajā nedēļas nogalē Liepājā notiks vasaras vērienīgākais notikums – festivāls "Summer Sound". Policija festivāla laikā strādās pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību.

Tomēr policija atgādina, ka arī katram pašam svētku apmeklētājam būtu jāielāgo dažas lietas. Svarīgi ir uzmanīt personīgās mantas un, jo īpaši aicināti vecāki, kuri dosies uz pasākumu kopā ar nepilngadīgajām atvasēm, lūdzu izskaidrojiet, kā jārīkojas, ka gadās pazust vecāku redzesloka.

Svarīgi ir zināt vecāku telefona numuru! Un palīdzību vienmēr droši var meklēt pie policistiem, kuri strādā pasākuma norises vietā. Tāpat policija aicina rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, ceļu remontdarbiem un citiem ārkārtas apstākļiem un tādēļ vēlams uz pasākumiem doties savlaicīgi, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.


Sludinājums

uzmanieties!
17:41 | 04/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vakar pēc 22.00 devāmies nopeldēties.Kad bijām jau nedaudz attālinājušies no krasta, atskatoties pamanīju, ka no kāpām izbrauc vīrietis ar velosipēdu un apstājās dažus metrus no mūsu velosipēdiem. Nodomāju, kāpēc tik tuvu, jo apkārt cilvēku nebija. Apstājos. Tad vīrietis pabrauca un apstājās mūsu mantām otrā pusē un tuvu garāmbraucot ielūkojās riteņa grozā. Domāju, ka viņš varbūt dosies peldēties, taču viņš tikai mazliet pabradāja. Nu jau sāku iet atpakaļ uz krastu un saukt savu ceļabiedru, kurš bija tālāk jūrā. Vīrietis noskatījās un aizbrauca. Sajūta bija neomulīga, kaut arī nekā vērtīga grozā nebija, vien dvieļi un apakšveļa....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki