Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Politiski represētie varēs saņemt svētku pabalstus


atlikušas 250 zīmes


Politiski represētie varēs saņemt svētku pabalstus

Autors: Gunta Jākobsone, Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste
Trešdienā, 11. oktobrī, 2017 | BIRKAS: represētie , 18.novembris , pabalsti , sociālais dienests
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, pašvaldība visām politiski represētajām personām izmaksās svētku pabalstu.

Tādējādi tiks izteikta atzinību par devumu Latvijas neatkarības stiprināšanā. 14. septembrī Liepājas domes sēdē tika nolemts palielināt šo svētku pabalstu no 30 uz 50 eiro.

Pabalstu politiski represētie, kuru dzīvesvieta deklarēta Liepājā, no 7. novembra varēs saņemt jebkurā no A/s “Norvik banka” Liepājas filiālēm, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Svētku pabalstus politiski represētajām personām piešķir katru gadu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā. Liepājā ir aptuveni 440 personas, kuras ir tiesīgas saņemt šo pabalstu.

Represētie, kuri veselības stāvokļa dēļ paši nevar aiziet uz banku, aicināti līdz 27. oktobrim ar aprūpētāju vai pilnvaroto personu palīdzību vērsties ar iesniegumu Sociālajā dienestā par pabalsta piegādi dzīvesvietā vai tā pārskaitīšanu uz personas norādīto kontu kredītiestādē.

Ja persona nav iekļauta sarakstā, tad pabalstu var pieprasīt Sociālajā dienesta Sociālo pakalpojumu daļā, E.Veidenbauma ielā 3, 220. kabinetā, iesniedzot pabalsta saņemšanai nepieciešamos dokumentus līdz šā gada 10.decembrim.

Iesniegumu par pabalsta piegādi mājās vai pārskaitīšanai uz kontu var iesniegt Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu daļā, E.Veidenbauma ielā 3, 220. kabinetā pieņemšanas laikos: pirmdienās no pulksten 14 līdz 17, otrdienās no pulksten 9 līdz 12, ceturtdienās no pulksten 15 līdz 18, piektdienās no pulksten 14 līdz 16.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki