Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Polittehnologa Točelovska "atklāsmes" vicemēru nesatrauc


atlikušas 250 zīmes


Polittehnologa Točelovska "atklāsmes" vicemēru nesatrauc (59)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 11. septembrī, 2018 | BIRKAS: Reinis Točelovskis , Ģirts Kronbergs , Jānis Vilnītis , vēlēšanas , Saeima
Izdrukāt Ziņot
Ģirts Kronbergs Tirdzniecības un rūpniecības kameras nesen rīkotajās priekšvēlēšanu debatēs.
Ģirts Kronbergs Tirdzniecības un rūpniecības kameras nesen rīkotajās priekšvēlēšanu debatēs.
FOTO: Modris Helds

Neveiksmīgais polittehnologs Reinis Točelovskis tīklā Facebook.com nedēļas nogalē nācis klajā ar jaunu "atklāsmi", kas ir "patiesais" viltus "Kurzemes Vārda" izdevējs un šī izdevuma finansētājs.

Kā zināms, aizdomās par izdevuma "Par ko nekad nestāstīs "Kurzemes Vārds"" pasūtīšanu tika turēta sociāldemokrātiskā partija "Saskaņa", ne velti Uldis Sesks publiski Točelovski nosauca par "Kremļa trolli" (saistībā šo izteikumu Točelovskis bija iesūdzējis Sesku par goda un cieņas aizskaršanu, bet pats pēc tam savu prasību atsauca; Točelovski, savukārt, iesūdzēja gan Uldis Sesks, gan "Kurzemes Vārds", un arī šie kriminālprocesi, pēc Točelovska teiktā esot izbeigti, tomēr policija to neapstiprina).

Videouzrunā Točelovskis tautai beidzot "atklājis", kurš tad bija īstais "melnā pīāra" izdevuma "Par ko nekad nestāstīs "Kurzemes Vārds"" izdevējs un finansētājs – nevis "sarkanie", bet "šīs avīzes tapšanā vistiešākajā veidā bija ieinteresēts Vilnītis un viņa komanda, kas arī uzņēmās galvenās finansiālās saistības, lai tā avīze nāktu gaismā". Ieraksta turpinājumā tiek "atmaskots" Vilnītis, kurš "pievīla gan vēlētājus, gan atbalstītājus, gan pašu Sesku". Protams, tāds cilvēks nevar sēsties mēra krēsla secina, Točelovskis.

No Točelovska tālāk teiktā noprotams, ka finansiālās saistības "Vilnītis un viņa komanda" gan pret polittehnologu nav izpildījuši, taču viņš par to nebrīnās, jo nav vienīgais – ir taču "bars ar cilvēkiem, kam Kronbergs ir parādā".

Kā pierādījumu savam apgalvojumam Točelovskis turpat publicējis arī it kā tiešsaistes tīklā "WhatsApp" notikušu saraksti ar Liepājas vicemēru Ģirtu Kronbergu. Šajā sarakstē cita starpā Točelovskis ik pa laikam runā par "avīzi", sūta izcenojumus un nemitīgi prāšņā, kad tiks samaksāts (ar saraksti sīkāk var iepazīties Facebook.com vietnē "Liepājas balss").

Deputāts, Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas valdes priekšsēdētājs un mēra kandidāts Jānis Vilnītis portālam irliepaja.lv Točelovska "atklāsmi" komentēja īsi: "Tie ir meli". Saistībā ar Točelovska paziņojumu viņš arī gatavojot iesniegumu tiesībsargājošām iestādēm.

Savukārt vicemērs Ģirts Kronbergs vaicāts, vai Točelovska publikācija varētu likt viņam atteiksies no kandidēšanas uz Saeimu, sacīja: "Protams, nē. Tas būtu bērnišķīgi. Ja vajag, esmu gatavs jebkuram atvainoties, taču tas nav iemesls, lai atkāptos."

Kronbergs atzina, ka viņam "nav par ko sarkt":  "Desmit procenti patiesības, pārējais puspatiesība un meli. Tā politthenologi strādā. Mums ir brīva valsts, katrs var darīt, kā grib. Lai puisis izklaidējas!"

Kronbergs atzina, ka daļa no sarakstes ir notikusi, taču lielākā daļa esot sakompilēta un izdomāta. Vicemērs arī nekad neesot slēpis, ka vairāk nekā divus mēnešus pirms pašvaldību vēlēšanām ar Točelovski ir ticies.

"Tikšanās iniciators bijis Točelovskis, kurš piedāvāja savus pakalpojumus priekšvēlēšanu kampaņas rīkošanā".

Pēc vairākkārtējām sarunām Liepājas Reģionu apvienības sastāvā vēlēšanās startējošā biedrība "Liepājnieki" nolēmusi nepieņemt Točelovska piedāvājumu un nesadarboties.

"Viņa metodes un izcenojumi mums nebija pieņemami". Pēc attiekuma Točelovskis cenu vairākkārt samazinājis līdz pat smieklīgi mazam ciparam, kas licis saprast, ka "patiesībā viņš mūs gribēja iesaistīt citu mērķu labā".

"Zinot, ka saistībā ar "Par ko nekad nestāstīs "Kurzemes Vārds"" ir ierosināti vairāki kriminālprocesi, ja mēs kaut kā būtu iesaistīti šajā lietā, vismaz kāds no dienestiem būtu ar mums sazinājies, lai pārbaudītu, taču nekā tāda nav bijis," sacīja Kronbergs. "Ja tiesībsargājošās iestādes vēlēsies, es, protams, sadarbošos".

"Izskatās, ka traucējam, ja šādā veidā mūs mēģina diskreditēt," atzina Kronbergs, piebilstot, ka metodes, ko izmanto Točelovskis un kas bijušas labas Ukrainā vai Krievijā, "acīmredzot pie mums tomēr nestrādā".

Pēc Kronberga sacītā, mērķi šai dezinformācijai ir vairāki – "sarīdīt mūs savā starpā, sanaidot latviskās partijas savā starpā un diskreditēt mani, jo jebkuru jauno, kurš ienāk politikā, ir jāpadara līdzīgu pie varas esošajiem…"

Kronbergs atzina, ka "būtu interesanti uzzināt, kas par to maksāja", taču, "iespējams, Točelovskis bija palicis parādā, jo ar iepriekšējo vēlēšanu kampaņu nesasniedza solīto mērķi, un šādi atlīdzina parādu".

Pēc videoieraksta noskatīšanās viņam tagad arī esot "pilnīgi skaidrs, kas kultivē stāstu par maniem parādiem". Kronbergs arī lūdza publicēt viņa e-pasta adresi – girts.kronbergs@gmail.com – un aicinājumu sazināties ar viņu, ja viņš tiešām kādam ir palicis parādā.

Sludinājums

Patiesība
08:11 | 11/09/18
ZIŅOT
(-10)
(9)
+

Vajadzētu gan satraukt https://www.facebook.com/liepajasbalss/videos/286023128662576/

Kārtējais
09:40 | 11/09/18
ZIŅOT
(-8)
(14)
+

Fake news? Nav apnicis?

Tizlenis
08:14 | 11/09/18
ZIŅOT
(-23)
(21)
+

Kronberg, Tu esi zemisks un pretīgs cilvēks! Apbrīnojams idiots pat gribētos teikt.

Anonīmajam Tizlenim
09:39 | 11/09/18
ZIŅOT
(-14)
(20)
+

Nožēlojams un pretīgs vari būt tikai tu pats, ja anonīmi ķengā citus.

in your face
08:19 | 11/09/18
ZIŅOT
(-12)
(15)
+

Haha - visvairāk man tagad gribētos redzēt Ķempes seju!!! Tāda godīgā un svētuļu aizstāve, izrādās kopā ar zemiskiem un prastiem blēžiem.

Ķempei
20:53 | 12/09/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ak Dievs, Tu taču tiešām esi traka. Pati sapdoti, ko pateici? Neviens sevi cienošs speciālists neaizstāvēs labi zinot, ka sūdi sataisīti un neliks publiski melot, bet ieteiks nonsituācijas iziet ar godu, nevis ar katru bļāvienu “prieks dzīvot liepājā” speciāli vel pametīs savas biedeības vadītājus zem tanka. Stulba tu ķempe vienkārši esi un stulbi ir visi, kas tevī ieklausās.

Neķempe
17:31 | 11/09/18
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Cepuri nost par tādām Ķempēm. Pat ja ir sūdi, neuzmetīs, bet aizstāvēs savējos. Komunikāciju “speciālistiem” ir ko pamācīties.

.
17:12 | 11/09/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Ķempe kā kārtīga sieviete interneta vidē ar pilnu krūti aizstāv abus večus :) Viņa neticēs līdz pēdējam, citādi visam gals.

Komunikāciju speciālistam
09:14 | 11/09/18
ZIŅOT
(-9)
(15)
+

Tu esi nožēlojams

Liepājnieks
08:58 | 11/09/18
ZIŅOT
(-11)
(28)
+

Scenārijs visai skaidrs- mēnesi pirms plānotās mēru rotācijas parādās Tocelivskus ar sensāciju. Seskis un Ko apvainojas un atrod iemeslu iet koalīcijā ar Saskanu. Visiem labi- Tecelovskim, Seskim un Saskanai! Cilvēki, neesam naivi. Kā jūs domājat, kāpēc tika veikta telefonaptauja par ZZS iešanu koalīcijā ar Saskanu? Smalki nostrādāts.

Tev taisniba....
13:45 | 11/09/18
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Katra zina si viltus propaganda dod Seskam paver vairakas iespejas....Par to liecina vina ,,diplomatiskie,, komentari sodienas Kurzemes Varda

Kamene
09:17 | 11/09/18
ZIŅOT
(-15)
(20)
+

Ei tu nost, cik Kronbergs tomēr ir dumjš

Vēlētāja
13:00 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Kronbergam jāatkāpjas no vicemēra amata. Intrigants vicemērs manai pilsētai dara kaunu.

Interesanti
09:21 | 11/09/18
ZIŅOT
(-2)
(26)
+

Šī Reiņa avīžele sākumā bija pret Sesku, lai censtos salaulāt Vilnīti ar Saskanu, kad tas neizdevās, tiek nogaidīts 1,5 gads (!) un tagad Reinis vēršas pret Vilnīti lai salaulātu Sesku vai Ansinu ar Saskaņu. To vai tas izdosies- skatāmies un vērojam! Ceru, ka politehnologam latviešus nebūs izdevies sanaidot savā starpā

***
09:34 | 11/09/18
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

precīzi, bet nav interesanti

Elevita
10:03 | 11/09/18
ZIŅOT
(-13)
(12)
+

Diezgan pretīga sajūta,jo noticēju šiem cilvēkiem.Gandrīz vai sajūtas,ka jālūdz Uldim Seskam atvainošanos,jo viņa padarītais Liepājā acīmredzams,bet šo cilvēku nodomi tagad visiem redzami.Cerams vismaz viņi atvainosies.

elevitai
10:33 | 11/09/18
ZIŅOT
(-9)
(11)
+

visur viens komentārs, vai kāds devis uzdevumu?

hugo
10:05 | 11/09/18
ZIŅOT
(-7)
(18)
+

Kronbergs jau ir gatavs atvainoties!!!!!!!!!!!!!!!!!! Un nesaka, ka ir nevainīgs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaut kas tur tīrs nav. Radzot kā Vilnītis siekalām šķīstot grib tikt Seska krēslā par jebkuru cenu, domāju, ka kaut kas tur kārtībā nav.

Jauns pakalpojums?
06:45 | 12/09/18
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

Jūs vispār pamatbūtību saprotat??? Vai skolā esat mācījušies? Te runa ir par ētiku un morāli! Ar kādām tiesībām Kronbergs un Vilnītis vispār var turpināt runāt par pilsētas vadīšanu un esošo koalīciju, ja paši pret saviem kolēģiem aiz muguras ir vērpuši tādu kampaņu, un kā var saprast pēc Vilnīša teksta, pilna sadarbība ar Točelovski nav izdevusies tikai tāpēc, ka kampaņa maksājusi 160 tūkstošus! Viņi nevis piemin to, ka nav to darījuši tāpēc, ka jebkura veida sadarbība ar Točelovski ir ne tikai neētiska, necienīga un zemiska, bet vienīgais, kas viņus atturējis ir lielā naudas summa. Nu kā var ar tik zemiem morāles principiem vispār pat gribēt atrasties deputāta krēslā. Pretīgi skatīties, kā tagad uztaisas par nabadziņiem. Tiešām nožēlojami, ka pat pašu būtību viņi nesaprot.

Arī vēlētājs
20:01 | 11/09/18
ZIŅOT
(-8)
(4)
+

Es sapratu, ka Kronbergam jāatvainojas Ansiņam, ka nosaucis par Gansiņu- vai ne? Jo nekur jau nav teikts, ka 1) tocelivska sarakste ir autentiska- to var pierādīt tikai policija 2) nekur no sarakstes neizriet, ka Kronbergs ir ko maksājis un solījus maksāt par konjrēto melu lapeli! Cilvēki neesiet dumji un žēl, ka šajā portālā atļauts komentēt visiem anonīmajiem zem daźādiem nosaukumiem! Lūdzu ieviesiet tikai autorizētu komentētāju komentārus!

ei, Hugo
17:20 | 11/09/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Tiešām? Seska krēsls? SESKA???

Tā vien
16:25 | 11/09/18
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

šķiet, ka siekalas šķīst tev, rakstot šos tendenciozos komentārus!

Jeblonskis
10:23 | 11/09/18
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Kapēc es lasiju to 2 deģenerātu saraksti....
2 analfabētiski pajolēni.

Kaija
10:37 | 11/09/18
ZIŅOT
(-6)
(7)
+

Man tiešām mazliet pavelk uz augšu rīta brokastis, šo visu lasot. Kas viņi tajā partijā ir nozombēti? Par to, cik Pujēna akli tic katram šo pamuļķu vārdam, vispār nav jēga pat izteikties.

Kosmoss
11:29 | 11/09/18
ZIŅOT
(-8)
(11)
+

Mani gan uz augšu rauj kas cits. Pagåjušajā gadā dažs labs “mediu guru” ar putām uz lūpām noķengāja ikvienu, kurš ielaikoja Liepājas Balsi vai paša Reiņa postus, jo tie bija vērsti pret sesku&co. Tagad šie paši “prettočelovski” šo pašu Liepājas Balsi skatās un vēl šāro un tagad jau tas ir ok, jo tiek vērsts pret Vilnīti. Cik lēti un nožēlojami!

zumzums
10:37 | 11/09/18
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Kas gan var būt vienkāršāk kā Vilnītim un Kronbergam pieprasīt ekspertīzi par WhatsApp autentiskumu? Tad arī visi punkti uz i būs salikti....

VIlnis
13:12 | 11/09/18
ZIŅOT
(-0)
(13)
+

Visdrīzāk, ka ir īstas un vainīgs būs ... Ģirts, jo otrs personāžs jau neko pats nav rakstījis ...

Rosinām ātrāk veikt ekspertīzi
12:39 | 11/09/18
ZIŅOT
(-7)
(12)
+

Un tad gan Kronbergs, gan Vilnītis apdpļūtīsies. JO ŠĪS SARAKSTES IR ĪSTAS!

Puja
11:30 | 11/09/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Gan jau ka uztaisīs, Vilnītis rakstot iesniegumu policijā

seska smaids
12:11 | 11/09/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

:)))

Vilnis
12:25 | 11/09/18
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Diezin vai smaida, jo pie jebkura situācijas atrisinājuma viņš ir mīkstais, protams, izņemot gadījumu, ja pēc Saeimas vēlēšanām ZZS nesadodas draudzīgi rokās ar Saskaņu un neizveido jauno valdību.

nu neticu
12:36 | 11/09/18
ZIŅOT
(-6)
(17)
+

nu nevar ko tādu izzīst no pirksta,kaut kāda vienošanās noteikti ir bijusi.Man personīgi Vilnītim nav uzticības.

fx
12:54 | 11/09/18
ZIŅOT
(-2)
(11)
+

Dzīvokļa Monako adrsese pat publicēta. OHO.
Tur vienistabas dzīķvoklis sakas ar 1 500 000 eiro.....
Uldis rullē

Ko varam macities no si notikuma
13:57 | 11/09/18
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Ko varam macities no si notikuma?
To, ka pasaule moderno tehnologiju laikmeta dod iespeju uz lidzenas vietas mus sakompromitet.
tadel
- jauzmanas sutot zinas un sarunajoties izmantojot modernas tehnologijas... viss tiek fikseta, ierakstits un saglabats,
- Nelikt soc tiklos un citviet savu, gimenes loceklu un it ipasi bernu fotografijas, ja tas ir tadas, kas var radit problemas Jums un parejiem tuviem cilvekiem. dazu kailfoto vai nepardomatu fotografiju del var tik sagrauta Jusu bernu karjera,iespejamas laulibas, draudziba un daudz kas cits.
Viss, kas par Mums ir virtualaja vide mus izgerbj...

Patiesības stunda
14:00 | 11/09/18
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

Mācīties mēs varam tikai to, ka nevajag aiz muguras būt kretīniem un rīkoties neētiski. Viss agri vai vēlu nāk gaismā. Kronbergs apčakarēt visus grib, pat paša Jāni uzmetis un aizmālējis acis. Žēl pat tā Vilnīša paliek.

Nu
14:55 | 11/09/18
ZIŅOT
(-5)
(16)
+

Nav ticami,bet Vilnīti par mēru negribu!Vai tiešām tur nav citu kandidātu?

;)
16:25 | 11/09/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Kronbergs teiktu - Gansiņ!

Hahaaa
16:20 | 11/09/18
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Ansiņ, Tu?))

:)
17:00 | 11/09/18
ZIŅOT
(-5)
(8)
+

Tāda vilšanās Vilnītī jau bija pēc vēlēšanām un ja godīgi-nožēloju,ka par to biedrību balsoju.Manuprāt,neder cilvēks mēra amatam,jo trūkst daudz kā.

Nu
17:47 | 11/09/18
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Tie anonīmie"speciālisti" viņu ir ievēlējuši un daudzi nožēlo šo savu kļūdu,ja kas:)

Haha
17:33 | 11/09/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Teica anonīms “speciālists” nomainot kārtējo reizi savu niku:)

.
17:20 | 11/09/18
ZIŅOT
(-5)
(8)
+

Hahaha! Beidzot!!! Gaidīju, kad sākšies šādi teksti! kad naivuļiem atvērsies acis :) Stulbeņi visi, kas akli ticēja viņam. Pat, ja nebūtu šis notikums ar avīzi, neko jau tāpat viņš jēdzīgu nav izdarījis.

Vēlētājs
17:09 | 11/09/18
ZIŅOT
(-5)
(13)
+

Ģirts Kronbergs: " Ja vajag, esmu gatavs jebkuram atvainoties, taču tas nav iemesls, lai atkāptos."
Par ko tad esat gatavs atvainoties, ja viss ir safabricēts?
Izskatās, ka Kronbergs gatavs atzīties, atvainoties un soļot tālā. Tāds pofigists pa dzīvi, visu tver viegli.
Bet Vilnītis gan tāds pagļēvs, turēsies līdz pēdējam un neatzīsies, jo iekšēji ir par sevi nepārliecināts.
Tā es to redzu no malas. Un ceru, ka mērs būs Gunārs Ansiņš. Pieredzējis, nav nūģis, zinošs.

:)
23:17 | 11/09/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Krombergs Ķempei ir apsolijis svarīgu amatu Rožu ielā.

dakteris
07:16 | 12/09/18
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

vienigais, ko tai nelidzsvarotajai vajag apsolit, ir biezakas parbaudes pie galvas arsta!

Jauns pakalpojums?
06:37 | 12/09/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Izveidos jaunu nodaļu? Sniegt pakalpojumu - žults vemšana uz jebkuru liepājnieku, kas neatbilst Ķempes priekšstatam par to, kā cilvēkam jārunā, jādara, jādomā?

Ritums
13:41 | 12/09/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Es Lindas Matisones vietā izstātos no šī biedru pulciņa.

mmm
10:04 | 14/09/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

To pati rakstīja ?

Biedrība liepājnieki
13:59 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Jāņa Vilnša atbilde Reiņa Točelovska videouzrunai.
https://www.facebook.com/100008090744461/videos/2217080458571624/

Biedrībai
17:28 | 13/09/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Un jums nav kauns izplatīt šo analfabētisko taisnošanos? Ja runa iet, kad šis būs mērs, tad ātrāk runa staigās nekā viņš būs mērs. Negribu kaunēties par tādu mēru tāpat kā par prezidentu. Kur Latvija iet?

haha
17:26 | 13/09/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kronbergs pofigists pz dzīvi :)

;)
08:01 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Bet Kempe bija sataisijusies vadīt kultūru, bet sasodītais Krombergs viņu nelietīgi pievīla.

:0
13:07 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Lai dievs nogrābstās!

Gansiņš
14:18 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Nu, Kronberg .......pagaidi tikai ! Satiksimies tumšā Domes koridorā

Kronbergam
08:35 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

sūdi lieli kas priecē,jo kas citam bedri rok pats tajā iekrīt!KARMA!

un
13:08 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

...ar blīkšķi

vecā
14:23 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Domāju ,ka Vilnītis nemaz nevēlas mēra krēslu .Kas tagad nekait?Šie notikumi būs labs attaisnojums .

dvf
11:48 | 16/09/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Te visi ir aizmirsuši, ka tajā `viltus avīzē` bija rakstīti TIKAI FAKTI.
Kāpēc Sesks tiesā neapstrīdēja faktus ?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki