Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Prestižo TOYP balvu saņem 10 jaunie izcilnieki, arī Daugins


atlikušas 250 zīmes


Prestižo TOYP balvu saņem 10 jaunie izcilnieki, arī Daugins (12)

Pirmdienā, 26. novembrī, 2018 | BIRKAS: Artis Daugins , Blue Shock Race , TOYP , balva , elektrokartings
Izdrukāt Ziņot
Artis Daugins balvas pasniegšanas ceremonijā.
Artis Daugins balvas pasniegšanas ceremonijā.
FOTO: Valdis Kauliņš

Svinīgā atmosfērā, klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, tika godināti pasaulē prestižās balvas "TOYP” jeb "Ten Outstanding Young Persons” 2018.gada laureāti.

Tie ir Latvijas 10 jauni un izcili cilvēki vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri ir sasnieguši izcilus panākumus savā izvēlētajā darbības jomā un veicinājuši pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, informē sabiedrisko attiecību konsultante Rūta Grikmane.

Šogad apbalvojumus saņēma arī liepājnieks Artis Daugins – uzņēmējs, elektrokartingu uzņēmuma "Blue Shock Race” radītājs. Vēl sumināti tika Andris Šutka – zinātnieks, Rīgas Tehniskās universitātes Funkcionālo materiālu tehnoloģiju zinātniskās laboratorijas vadītājs, Mairis Briedis – pasaulslavenais profesinālais bokseris, Dana Reizniece–Ozola – politiķe, šaha lielmeistare, Latvijas Republikas Finanšu ministre, Jūlija Grinberga – Augstākā līmeņa profesionāla menedžere, SIA "Citrus Solutions” valdes priekšsēdētāja, Madara Ūlande – sociālās uzņēmējdarbības eksperte un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja, Mārtiņš Zemītis – brīvprātīgais mentors un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomnieks, Olga Kazaka – sabiedrisko attiecību eksperte un SIA "A. W. Olsen & Partners” partnere, Viesturs Ķerus – ornitologs un Latvijas Ornitoloģijas biedrības valdes priekšsēdētājs un Vladislavs Lakše – sporta mākslinieks.

Uzrunājot klātesošos, Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzsvēra: "Esam pulcējušies, lai īpaši godinātu izcilus jaunus cilvēkus, kuri ar savu darbu ir sasnieguši ļoti augstus rezultātus. Ikviens no balvas saņēmējiem ir pierādījis, ka, izvirzot mērķi un neatlaidīgi strādājot, to var sasniegt. Šie sasniegumi motivē un panākumi iedrošina citus piepildīt savus sapņus un paveikt to, kas šķiet neiespējams”. Noslēgumā Valsts prezidents novēlēja visiem atrast iespējas īstenot savas ieceres, nevis meklēt attaisnojumus, kāpēc to nevar izdarīt, jo kā saka sens teiciens "tie, kas gribēs, – atradīs iespēju, bet tie, kas negribēs – attaisnojumu!”

Starptautisko izglītojošo projektu "TOYP” Latvijā kopš 2014. gada rīko starptautiskā jauno līderu un uzņēmēju organizācija JCI Latvija sadarbībā ar Latvijas lielāko uzņēmēju biedrību Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK).


Sludinājums

Haha
18:17 | 26/11/18
ZIŅOT
(-6)
(13)
+

Domāju, ka daudzi ir neizpratnē par šo Daugina sumināšanu..

Dagoberts
20:41 | 26/11/18
ZIŅOT
(-5)
(12)
+

Daudzi ir neizpratnē, kāpēc tāds tīrradnis kā tu neesi Daugina vietā.

Toms
18:27 | 26/11/18
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Varbūt vajag kādam jaunietim viņu pārspēt, parādīt Liepājai kā vēl spēcīgāku piemēru, nekā Daugins. Katram ir dota šāda iespēja, kāpēc tu nēsi viņa vietā?

Liepajnieks
19:41 | 26/11/18
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Lepojos! Malacis!

Tauta
21:23 | 26/11/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Super malacis. Prieks

liepājniece
22:42 | 26/11/18
ZIŅOT
(-6)
(7)
+

Interesanti, ka sumina personu par ideju nevis tos, kas tehniski sasnieguši rezultātus uz kā lauriem viņš viens sēž, tāpēc cilvēkiem ir neizpratne, ko viņš īsti veic un pienes šajā uzņēmumā, tiešām nav skaidrs šī jaunieša darbības lauks un uzņēmums ir ar nodokļu parādu oj oj oj.

Dagoberts
06:50 | 27/11/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Šī jaunieša darbības lauks primāri ir ideja un atbildība par rezultātu. "Tehnisko sasniedzēju" mums apkārt ir pa pilnam, taču reti kurš no viņiem ir gatavs nebaidīties, gatavs uzsākt un darīt. Un tad saņemt ne tikai rozes, bet arī pātagas, piemēram, nodokļa parāda veidā.

nu nu dagobertam
16:38 | 27/11/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Zini, ko, štrunts par nodokļu parādiem, kaut gan arī tā nevar teikt, jo kas tad ir tie muļķi, kuri maksā. Bet vēl sliktāk, ja puika nesamaksā citiem uzņēmējiem par pakalpojumiem un nekārto parādus. Te jautājums - kāpēc kādam pašam jāsavelk josta un jāsponsorē viņa biznesiņš?

Dagoberts
18:00 | 27/11/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ja puika tā dara, tad, protams, sūdīgi.

nu nu dag
21:24 | 27/11/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Kāpēc tik daudzi runā ap puiku apkārt komentāros, bet neiet pie puikas runāt, cik man bijusi pieredze ar viņu, vienmēr visu esmu sarunājis, katram ir savi kalni un lejas, bet nekad nav bijis, ka neatrodam kompromisu (tad jau laikam tukša muldēšana, ja faktus neliek galdā).

...
09:10 | 28/11/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Šaubos vai kāds šeit “puiku” personīgi pazīst, labākā gadījumā BSR race apkopēji gānās, kas aiz skaudības savā pusmūžā priekšnieku par puiku sauc.

----
17:05 | 28/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

pazīst pazīst

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki