Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pulkvežleitnantam Gintam Ešenvaldam jauns amats


atlikušas 250 zīmes


Pulkvežleitnantam Gintam Ešenvaldam jauns amats

Piektdienā, 20. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Policija , Gints Ešenvalds
Izdrukāt Ziņot

Ar 17. aprīli  pulkvežleitnants Gints Ešenvalds  ieņem Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) Kārtības policijas biroja priekšnieka amatu.

No 2009. gada, kad tika izveidota VP KRP, līdz šim brīdim  G.Ešenvalds bija Liepājas iecirkņa priekšnieks, informē policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Pie prioritātēm jaunajā amatā G.Ešenvalds min policijas darbinieku redzamību ielās, kā arī operativitāti, reaģējot uz notikumiem un ierodoties notikuma vietā. Tāpat būtiska uzmanība tiks pievērsta satiksmes drošībai, akcentējot rupju pārkāpumu novēršanu, izmantojot netrafaretās policijas automašīnas – pieredze ļauj secināt, ka tās samazina ceļu satiksmes negadījumu skaitu ar cietušajiem un bojāgājušajiem.

Pie svarīgākajiem uzdevumiem vēl G.Ešenvalds pieskaita kārtības nodrošināšanu publiskajos pasākumos, lai cilvēki varētu apmeklēt svētkus un justies droši. Tāpat īpaši rūpīgi tiks uzraudzītas ģimenes, kurās konstatēti vardarbības gadījumi, akcentējot starpinstitucionālu sadarbību problēmas risināšanai, kā arī nepilngadīgos jauniešus, kas pulcējas publiskās vietās, lieto alkoholiskos dzērienus un smēķē.  

G.Ešenvalds 2007. gadā absolvējis Latvijas Universitāti, iegūstot sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē, bet dienesta gaitas Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs ir sācis 1992. gadā.

VP KRP Liepājas iecirkņa priekšnieka pienākumus patlaban pilda Ingus Ukstiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki