Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Radošās mākslas nedēļa "iWeek" noslēgsies rīt ar semināru


atlikušas 250 zīmes


Radošās mākslas nedēļa "iWeek" noslēgsies rīt ar semināru

Ceturtdienā, 07. novembrī, 2013 | BIRKAS: LiepU , iWeek , Amrita , seminārs
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 8.novembrī, pulksten 11 viesnīcā "Amrita", "Erasmus" jauno mediju mākslas nedēļas "iWeek" ietvaros norisināsies seminārs "Māksla | Zinātne | Inovācijas: izglītība un pētniecība".

Kā informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga, seminārs pulcēs lektorus, studentus, jaunos un esošos māksliniekus, projektu vadītājus, biznesmeņus, mākslas pētniekus un zinātniekus, mākslas kritiķus un interesentus.

Programmā ietvertas šādas sarunu un prezentāciju tēmas – mediju mākslas vēsture un tehnoloģijas, māksla un zinātne pētniecībā, māksla un inovācijas (projektu prezentācijas), Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijas (MPLab) starptautiskie un radošie projekti u.c.

MPLab vadītāja Santa Mazika atklās semināru ar pētījumu par Liepājas Universitātes Goda doktores un akadēmiskās studiju programmas “Jauno mediju māksla" izveidotājas Dr.art Aijas Druvakalnes-Urdzes radošo darbu un vīziju mākslas, mediju izglītībā un pētniecībā.

Mediju mākslinieks un pētnieks, viens no elektroniskās mākslas un mediju centra “e-lab" dibinātājiem, koordinators un organizators Raitis Šmits atskatīsies tīkla mākslas vēsturē un mēģinās rast atbildes uz jautājumiem, kas tika aktualizēti festivāla "Māksla + Komunikācijas 2013" izstādē "SAVE AS".

Mediju mākslas vēsturē par “Cinelabyrinth" un Radúza Činčeras (Čehija) vēlīnajiem darbiem runās viesis Kriss Heils Lielbritānija), interaktīvā kino praktiķis, pedagogs un pētnieks.

Savukārt "iWeek" modelatore Anna Trapenciere kopā ar Jauno mediju mākslas studentiem stāstīs par MPLab starptautiskajiem projektiem (“MC2020", “Island CQ" u.c.).

Par radošajiem kvartāliem Liepājā stāstīs Liepājas Kultūras pārvaldes projektu vadītājs Atis Egliņš-Eglītis. Ar līdzīgu tematiku (Projektu iespējas jaunajiem māksliniekiem) semināru turpinās Latvijas Radošo savienību padomes valdes priekšsēdētāja, muzikoloģe Dace Bluķe.

Semināru būs iespējams skatīties tiešraidē –http://iweek.mplab.lv/online.html.

Plašāka informācija par 5. starptautisko Erasmus jauno mediju mākslas nedēļu "iWeek" - iweek.mplab.lv, rakstot uz e-pastu: iweek@mplab.lv vai zvanot pa tālr. 26128129 (Anna Trapenciere).


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki