Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Radošuma dienās notiek studentu zinātniskie lasījumi


atlikušas 250 zīmes


Radošuma dienās notiek studentu zinātniskie lasījumi (1) Radošuma dienu studentu zinātniskie lasījumi LiepU

Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

Liepājas Universitātē Zinātnes un radošuma dienās notiek studentu zinātniskās konferences, informē galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes studenti konferencē iepazīstināja klātesošos ar saviem pētījumiem. Ieskatu varēja gūt studiju programmu "Dizains", "Jauno mediju māksla", "Eiropas valodu un kultūras studijas" un "Rakstniecības studijas" studentu pētījumos.

Liepājas Universitātes otrā stāva foajē tika atklāta sadarbības partneru – Viļņas Mākslas akadēmijas Klaipēdas nodaļas studentu darbu izstāde, bet ar jauno mediju mākslu klātesošos iepazīstināja Paula Vītola, prezentējot savu darbu "Saules celiņi", kurā ar saules gaismas palīdzību var ierakstīt skaņu datu nesējā.

Studentu radošie lasījumi notika arī "Fontaine Palace", kur Liepājas Universitātes maģistra studiju programmas "Rakstniecības studijas" 1. kursa studentes lasīja savus stāstus, bet aktieru kursa studenti lasīja 2. kursa maģistrantu sarakstītās lugas fragmentu. Luga tapusi studiju kursā "Dramaturģiska darba veidošanas pamati" Rasas Bugavičūtes-Pēces vadībā.

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne Zanda Gūtmane šādas radošas izpausmes uzskata par ļoti vajadzīgām: "Pirmkārt, studentu konference un radošo izpausmju vakari ir nepieciešama akadēmiskās un radošās dzīves sastāvdaļa. Tā rada vienotības sajūtu, dažādu programmu studentiem ļauj labāk iepazīt vienam otru. Otrkārt, šādos tikšanās brīžos mēs parādām paši sev un citiem, ka kultūras jomā ir tik daudz svarīgu un interesantu tēmu, par kurām domāt, ka ir tik daudz radošu iespēju, kā darīt mūsu dzīvi jēgpilnu un piesātinātu."Attēli:

Sludinājums

Jeblonskis
13:32 | 10/03/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kā tādas gnīdas kā laiveniece vienmēr ierotē šitādās sēdvietās?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki