Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Reklamējas, jo tā paredzēts publicitātes plānā


atlikušas 250 zīmes


Reklamējas, jo tā paredzēts publicitātes plānā (5)

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 18. februārī, 2019 | BIRKAS: Dome , LOC , veselības aprūpe , Katram Liepājniekam , Kurzemes Vārds , manēža , Elīna Tolmačova
Izdrukāt Ziņot

Pašvaldība 14.februārī laikrakstā "Kurzemes Vārds" ievietojusi apmaksātu reklāmu, aicinot pieteikties uz bezmaksas konsultācijām, bet priekšpusdienā brīvu vietu jau vairs nebija.

Tajā pašā dienā uz portāla redakciju piezvanīja irliepaja.lv lasītāja un brīnījās, kāpēc pašvaldība tērējusi naudu, apmaksājot reklāmu par ādas veselību un aicinot uz bezmaksas konsultāciju, ja jau pulksten 11.25 vairs nav bijis iespējams pierakstīties pie speciālistes.

Tas, ka pašvaldība apmaksātu reklāmu laikrakstā ievietojusi tikai aizvadītās nedēļas vidū, pārsteidza arī irliepaja.lv, jo, apzinoties, ka liepājniekiem tas ir svarīgi, un veselības akcija ir patiesi slavējama iniciatīva, šādu informāciju (bez maksas) jau bijām publicējuši iepriekšējā nedēļā – 5.februārī! Skaidrs, ka iespējas pierakstīties pie šādiem speciālistiem nav bezgalīgas, un desmit dienu laikā limiti bija izsmelti.

Informācija: "Iepriekšēja pierakstīšanās uz lekcijām, nodarbībām, meistarklasēm un volejbola laukuma izmantošanai, zvanot pa tālruni 25404241" publicēta arī 11.februārī iznākušajā pašvaldības izdevumā "Katram Liepājniekam". Tiesa tajā trūkst trīs vārdu – "uz speciālistu konsultācijām", kuru dēļ acīmredzot bija nepieciešama apmaksātā publikācija 14.februāra "Kurzemes Vārdā"!

Elīna Tolmačova, domes Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja, kas organizēja 16.februārī notikušo slimību profilakses pasākumu "Aktīvs šodien, vesels rīt!", piektdienas pēcpusdienā irliepaja.lv sniedza šādu skaidrojumu:

"Reklāma laikrakstā "Kurzemes Vārds" ir paredzēta publicitātes plānā, tā ir nepieciešama sabiedrības iesaistei, jo "Kurzemes Vārds" ir lielākais drukātais laikraksts, kura lasītāji ir pasākuma mērķauditorija.

Līdz ceturtdienas rītam, kad tika publicēta reklāma, bija vēl brīvas vietas pie visiem speciālistiem. Šobrīd pilns pieraksts ir uz ādas veidojumu pārbaudi un mobilo mamogrāfu, kas aizpildījās tieši pēc laikraksta iznākšanas.

Pie pulmanologa vēl ir brīvas vietas, tāpat ir iespējams pierakstīties uz pārējām aktivitātēm*".

*Bez konsultācijām pie speciālistiem 16.februārī bija iespējams arī apmeklēt:

bērniem un pieaugušajiem vingrošanas nodarbības (joga vecākiem ar bērniem, vieglā joga pusaudžiem un pieaugušajiem, atjaunojošā joga pieaugušajiem;
vingrošanas sektors jauniešiem;
vingrošana senioriem un sievietēm;
fiziskās aktivitātes visām paaudzēm;
speciālistu lekcijas (uztura speciālists, geštaltterapeite, rezidente-onkoloģija);
uztura meistarklases;
speciālistu konsultācijas (onkoloģijas māsa, dermataloģes, pulmonologs).


Sludinājums

:)
10:17 | 18/02/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

kā neatbalstīsi uzticīgi mediju!

Ai ai
15:18 | 18/02/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

To varētu saukt arī par izšķērdību, un par to pienākas sods

liepājnieks parastais
16:16 | 18/02/19
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Šie pasākumi vienmēr ir pilni jau pirms pieteikšanās! Nekad vēl nav izdevies uz tiem tikt! :( Tāpēc nemaz vairs neinteresēšos... Imitācija un tikai.

Parastajam
17:10 | 18/02/19
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Protams, tās reklāmas ne jau, lai jūs informētu, bet lai noskaitītu zināmu smmu Kurzmes Vārdam!

:)
14:08 | 20/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jautri

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki