Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Reliģiskie līderi aizdegs pirmo sveci pilsētas Adventa vainagā


atlikušas 250 zīmes


Reliģiskie līderi aizdegs pirmo sveci pilsētas Adventa vainagā (1)

Ceturtdienā, 24. novembrī, 2011 | BIRKAS: advents , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Liepājā sestdien kopā ar dažādu draudžu mācītājiem aizdegs pirmo svecīti pilsētas adventes vainagā, aģentūra BNS uzzināja Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē.

Pasākums notiks pilsētas centrā, laukumā starp viesnīcu "Līva" un kinoteātri "Balle". Tajā piedalīsies pārstāvji no Liepājas baptistu, katoļu, luterāņu, metodistu un adventistu draudzēm. Pasākuma laikā būs atvērtas dažādas teltis, kurās radoši varēs darboties gan bērni, gan pieaugušie. Būs iespēja kopā cept piparkūkas un sasildīties pie tējas tases, kā arī izgatavot savu adventes laika vainadziņu. Uz skatuves paredzēti dažādi Liepājas Sarkanā kora, Draudžu apvienotā ansambļa, Zvanu kora muzikāli priekšnesumi, uzstāsies bērnu ansambļi un citi.

Uzrunas teiks draudžu mācītāji, savukārt, pirms iedegt pirmo sveci Liepājas adventes vainagā, iecerēts laist gaisā daudz baltu balonu, lai simboliski parādītu labo vēsti par Dieva mīlestību.

Advente tulkojumā no latīņu valodas nozīmē atnākšana, un tas ir četru nedēļu ilgs gaidīšanas un sagatavošanās laiks pirms Ziemassvētkiem.


Sludinājums

ieinteresētā
20:06 | 24/11/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cikos tas notiks?
Solās būt svētīgs pasākums...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki