Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Represētie pabalstus varēs saņemt pēc 5.novembra


atlikušas 250 zīmes


Represētie pabalstus varēs saņemt pēc 5.novembra

Otrdienā, 21. oktobrī, 2014 | BIRKAS: pabalsti , represētie , sociālais dienests , valsts svētki
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Portāla lasītāja, kurai ir politiski represētās status, devusies uz banku pēc solītā pabalsta, taču viņas vārds nav bijis sarakstā. Vai pabalsts nav paredzēts visiem? – jautā sieviete.

Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone skaidro, ka nav pamata satraukumam! Kā jau iepriekš vēstīts, pēc pabalstiem uz banku jāiet pēc 5.novembra, jo visi saraksti tur vēl nav. Ja tad cilvēks neatrod savu vārdu sarakstā, tad jāzvana pa tālr. 63489674, un visu varēs noskaidrot pie speciālista, kas sarakstus gatavo.

Konkrētais cilvēks, kas vērsās pēc palīdzības portālā, pavisam noteikti esot iekļauts sarakstā, sacīja Jākobsone.

Jau vēstīts, ka, sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, Liepājas pašvaldība visām politiski represētajām personām izmaksās svētku pabalstu 30 eiro apmērā, tādējādi izsakot atzinību par devumu Latvijas neatkarības stiprināšanā.

Pabalstu politiski represētie, kuru dzīvesvieta deklarēta Liepājā, no 5. novembra var saņemt jebkurā no A/s “Norvik banka” Liepājas filiālēm, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Represētie, kuri veselības stāvokļa dēļ paši nevar aiziet uz banku, aicināti līdz 31.oktobrim ar aprūpētāju vai pilnvaroto personu palīdzību vērsties ar iesniegumu Sociālajā dienestā par pabalsta piegādi dzīvesvietā.

Šobrīd Sociālā dienesta redzeslokā ir 461 represētās personas, par kurām arī sagatavots pabalsta saņēmēju saraksts bankai. Ja persona nav iekļauta sarakstā, tad pabalstu var pieprasīt Sociālajā dienestā, 220.kabinetā, iesniedzot pabalsta saņemšanai nepieciešamos dokumentus līdz šā gada 28.novembrim.

Iesniegumu par pabalsta piegādi mājās var iesniegt 220.kabinetā pirmdienās no 14 līdz 17, otrdienās no 9 līdz 12, ceturtdienās no 15 līdz 18 un piektdienās no 14 līdz 16.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki