Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Rīgas un Rucavas virzienā joprojām brauc ļoti ātri


atlikušas 250 zīmes


Rīgas un Rucavas virzienā joprojām brauc ļoti ātri

Piektdienā, 11. novembrī, 2016 | BIRKAS: A11 , A9 , Latvijas valsts ceļi , drošība
Izdrukāt Ziņot

Vieglā transporta vidējais braukšanas ātrums atsevišķos valsts galveno ceļu posmos šorīt pārsniedzis 100 kilometrus stundā (km/h), aģentūru LETA informēja AS ''Latvijas Valsts ceļi''.

Vidējais braukšanas ātrums uz Tallinas šosejas šorīt bija 93,1 km/h, uz Vidzemes šosejas 102,4 km/h, uz Daugavpils šosejas 97,5 km/h, uz Bauskas šosejas 96,5 km/h, uz Jelgavas šosejas 100,2 km/h, uz Liepājas šosejas 98,3 km/h, uz šosejas Liepāja–Rucava 91,4 km/h, uz šosejas Rēzekne–Daugavpils 94,9 km/h, savukārt uz šosejas Tīnūži–Koknese – 102,3 km/h.

''Autobraucējiem svarīgi atcerēties, ka apledojums uz ceļiem var izveidoties strauji un nevienmērīgi, īpaši tas attiecas uz teju neredzamo melno ledu, kas rodas, sasalstot ūdens kondensātam. Visbiežāk tas var veidoties uz tiltiem, ceļu pārvadiem, mežos, kā arī ūdenstilpju tuvumā. Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, aicinām autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas stilu un ātrumu,'' uzsvēra LVC.

Autovadītāji aicināti informēt par visiem apgrūtinājumiem uz valsts ceļiem, tostarp par apledojumu, zvanot pa diennakts bezmaksas telefonu 80005555, kā arī LVC kontos sociālajos tīklos, raksta aģentūra LETA.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki