Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Rīko semināru par jauniešiem aktuālām tēmām


atlikušas 250 zīmes


Rīko semināru par jauniešiem aktuālām tēmām

Otrdienā, 10. janvārī, 2012 | BIRKAS: Krīzes grūtniecības centrs , seminārs
Izdrukāt Ziņot

18. janvārī biedrība "Krīzes grūtniecības centrs” Jauniešu programmas ietvaros rīkos izglītojošu semināru. Liepājā centrs darbojas kopš pagājušā gada.

Seminārā tā dalībniekiem būs iespēja iegūt informāciju par tēmām, kas skar cilvēka personību, attiecības, grūtniecību un abortu. Apgūstot programmu, interesentiem būs iespēja strādāt ar jauniešiem skolās un jauniešu organizācijās, portālu informēja Andra Jurgelāne.
.
Jauniešu programma ietver sevī nodarbības, kurās tiek runāts par dažādām jauniešus interesējošām tēmām. Skolām un jauniešu organizācijām tiek piedāvāta 2 mācību stundu ilga nodarbība par personību, tās veidošanos, cilvēka vērtībām; par attiecībām un to, kas tajās tiek meklēts; par apaugļošanos, bērna attīstību grūtniecības laikā (tiek piedāvāta videofilma), abortu, kontracepciju un seksuāli transmisīvajām slimībām (STS). Pēc nodarbības skolām ir iespēja saņemt materiālu mapi, kurā ietilpst DVD ar filmām un izdales materiāli, kurus skolotāji un sociālie pedagogi var izmantot tālākā darbā ar jauniešiem.

Programma veiksmīgi darbojas kopš 2006.gada oktobra Rīgā, un šajā laikā centra brīvprātīgie ir bijuši daudzās Latvijas skolās – Cēsīs, Ogrē, Kuldīgā, Jelgavā, Siguldā – un runājuši ar vairāk kā 4000 skolēniem.

Seminārs notiks 18. janvārī, pulksten 18.00 Kuršu ielā 19 (Liepājas baptistu Pāvila draudzē). Dalība pret ziedojumiem. Laipni gaidīts ikviens interesents!

Liepājā Krīzes grūtniecības centrs darbojas kopš pagājušā gada, un šobrīd notiek gan brīvprātīgo apmācība, gan palīdzības sniegšana krīzes grūtniecības un pēc aborta problēmu gadījumos.

Plašāka informācija par semināru pa tālruni 27733225. Informācija par krīzes centru: http://www.krizescentrs.lv


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki